0

No nie których kibiców to bawi :-\ ale zobaczymy jak będzie nam ratował dupę to co wymyślą. To nie kibice az brak kulturalnych określeń

0

Zastanówcie się co piszecie wydaje mi się ze i tak będzie tylko rezerwowym chociaż wydac 20 milionów na gościa który ma 31 lat to przesada ale on będzie 3 stoperem w kolejce i jest zabezpieczeniem linii obrony w razie kontuzji

0

Widzicie co robil Mascherano przed karnymi. Nadaję się na kapitana.

0

ja polecam piłkę firmy Jako, rok nią gram na betonie i jeszcze jest dobra cena około 120 zł .

0

dzisiaj Alves naprawdę dobrze wyglądał nie zawsze ma się asystę w meczu a jego gra obronna dziś bez zarzutu.Gdzie był Pedro? Cesc najlepszy w pierwszej połowie w drugiej nie można nikogo chyba wyróżnić, chyba że strzał Adriano

1

Nie pamiętam aby Pep z Barceloną przegrał tak wysoko mecz :) Ale myślę, że Pep cały czas myśli o Tito i jego śmierci i chciałbym żeby wrócił do Barcelony i pisał dalej historię naszego klubu :) Byłby wtedy blisko swojego przyjaciela :)

0

Tam wszystkim chciało się płakać, a Sergio jest wrażliwy i musi dużo zawdzięczać Tito dlatego te łzy.Widać było jak np. Iniesta zaciska zęby LUB Mascherano opuszcza głowę.

8

Ale na miejscu Villarreal kupił bym Alvesa :P oni potrafią wykorzystać jego centry:)

0

Howard Webb sędzią naszego meczu :)

0

najgorsze jest to że to nie prima aprilis.Oficjalnie jest napisane na stronie uefa i nawet już w radiu mówili :/

0

patrzmy jakie mecze mamy w lidze a jaki Atletico to też będzie miało wpływ

0

nie

0

ale już nie widać tej radości po zwycięstwie, muszą się otrząsnąć do soboty :/ :)

0

Mi się wydaje że to kolejna prowokacja przed ważnym meczem teraz tylko czekać na kolejna aferę z Ney. Osobiście nie wydaje mi się żeby Tata odszedł a tym bardziej teraz o tym myślał skoro wchodzimy w decydujący moment sezonu. Chyba że czeka z ogłoszeniem decyzji do końca sezonu ale uważam że zostanie na długo. Vamos FCB :)

0

Przegranymi są Ci, którzy nie spróbowali walczyć o marzenia

0

Pique kontuzja na 2 tygodnie :/

0

Nie, planowo ma wrócić jutro do treningów a zagrać dopiero w rewanżu pucharu Króla

0

Dlaczego Afellay dalej bez powołania

0

dzięki

0

Witam miał bym prośbę do wszystkich Cules tak się złożyło że mam dziś Studniówkę i nie dam rady oglądnąć mecz mógłbym mi ktoś pisać jak się zmieni wynik. Dzięki z góry mój numer to: 510485197

0

to mogą być 3 mecze z Levante pod rząd :)

0

ja bym chciał żeby wrócił :)

0

jak FCB wygrywa jest chwalona teraz ma słabszy okres ale teraz ma czas na trening na koniec tygodnia jest wyjazd na Puchar tam na pewno zagrają zawodnicy którzy nie dostają dużo minut później mecz na Camp z Celtikiem.Czekamy na powrót zawodników kontuzjowanych i walczymy o ponowną przewagę. VEB :)

0

ja myślę że Tata dziś wystawi Songa Busquetsa i Inieste a z przodu Neymar Cesc Alexis/Pedro

0

Jonathan Dos Santos z Barcelony do Fiorentiny na wypożyczenie ? czy to prawda?

0

w Bayernie jest teraz z Thiago 11 pomocników a w FCB 6 Sergio Song Iniesta Cesc Xavi Roberto więc nie wydaje mi się że chodziło Thiago o minuty w Barcelonie

0

Alves ma blond włosy ponieważ powiedział że gdy Barcelona wygra z Milanem to się przefarbuję własnie na blond

0

VV Puyol Mascherano Pique Alba Xavi Iniesta Alves Pedro Messi Alexis ustawienie 3-4-3

0

jak ktos bedzie mial sklady prosze mi napisac sms 511072956 z gory dziekuje

0

oceny niskie ale są takie na jakie zasłużyli miejmy nadzieję ze po rewanżu nie będzie niższej niż 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?