matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś chętny na wspólne oglądnięcia El Clasico w Krakowie?
0
ma ktoś linka do meczu Barcelony B?
0
gra ktoś na PC?
0
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/558296/mial-zostac-gwiazda-swiatowego-futbolu-armand-ella-po-przejsciach-wraca-do-gry-w
Polecam wywiad z byłym zawodnikiem La Masii
0
podobno miesiąc przerwy :/
0
genialny tekst i jeszcze lepszy filmik pod nim :)
0
Tak, Mascherano ma zawieszenie w lidze hiszpańskiej
1
Nikt nie jest niezastąpiony, możemy zagrać 4 pomocników ustawieniem 4-4-2 lub 4-3-3 z Iniesta na prawym skrzydle chociaż wszyscy jednak wiemy kim dla Barcelony jest Messi ;-)
0
Barcelona bez Messiego bilans 5-0-1 i zostały mecze z Bate i Villarreal więc dość ładnie nam minął czas bez naszego lidera w składzie
0
Gwizdali do momentu gdy nie przegrywali potem już chyba im się znudziło :-)
1
Mam pytanie, jest już drabinka Pucharu Króla i wiadomo z kim Barcelona zagra jak awansuje do 1/8? Czy takie losowanie będzie po meczach 1/16?
0
Oby mu się udało i aby pojawiał nam się na horyzoncie nowy Iniesta :-) Może jutro zobaczymy jego możliwości :-)
0
Pique też nie ma
0
siema mam pytanie, gra ktoś w FIFE16 na PC?
0
NC+ od tego sezonu i przez 3 kolejne
1
Ok to zgłoszę się do Cb po link z meczem w jakości HD :-D
0
Nie wiem czy wiecie ale TVP zamieniło Puchar Hiszpanii na Puchar Niemiec i będziemy zmuszeni oglądać mecze Barcelony w Pucharze na necie prawdopodobnie w języku hiszpańskim
0
Nawet nie mów bo postawiłem, że strzelimy w 1 połowie :-P
0
Nawet nie wiecie jak czekam na mecz Barcelony ;-)
0
Sam sobie na to pytanie udziel odpowiedzi!
2
Może będę jednym z nielicznych na tej stronie, ale chcę dojrzeć w tym meczu plusy, mianowicie Roberto i Pique, który moim zdaniem zagrał najbardziej kompletny mecz w tym sezonie. Pod tym artykułem jest ponad 2000 komentarzy z czego ponad połowa to krytyka. Każdy rywal, który gra przeciwko Barcelonie wzbija się na wyżyny swoich możliwości nawet gdy jest w kryzysie takim jak Sevilla. Na koniec chce by każdy odpowiedział sobie na pytanie. Czy jesteście kibicami Barcelony? Jeżeli wasza odpowiedź jest pozytywna to zachęcam żeby te osoby wpisali sobie w Google kim jest kibic! Nie sztuką jest tylko krytykować bo to zawsze najłatwiej przychodzi, ale spójrzcie na wszystkie okoliczności tego spotkania.Byliśmy gośćmi w tym spotkaniu(rok temu graliśmy w optymalnym składzie i jaki był wynik?), nasza wąska kadra(chociaż każdy kibic powinien wierzyć w swoich ulubieńców), gra co 3 dni w takiej sytuacji kadrowej nie jest też dla nas korzystna. Dlatego oczekujmy z niecierpliwością meczy Barcelony po przerwie na mecze reprezentacji bo przecież dali nam wiele momentów radości. A jeżeli są tutaj kibice Barcelony, którzy dołączyli do grona Cules po ostatnim sezonie, to niech się zastanowia, bo bycie kibicem Barcelony to zaszczyt a nie przymus!!!
1
dobrze zrobić transfery i mieć zawodników na zmianę, ale nie każdy zgodzi się na siedzenie na ławce, najlepszy przykład to Pedro!!
0
oczywiście, że bym nie chciał, odpowiada mi skład Sportu i oby tak wyszli bo ani Roberto, Munir ,Sandro nie dadzą zbyt dużo :)
0
A ja widzę Inieste na lewym skrzydle, Rakitic Roberto, Sergio w pomocy, obrona Alba Mascherano Pique Alves Stegen.
0
Teraz czeka nas 8 meczów bez Messiego, uważam że najcięższe to z Bayerem, Sevilla,Villarreal, resztę można spokojnie wygrać ale będzie ciężko bez lidera drużyny
0
Teraz chyba czeka na powrót do składu z Iniesta na lewym skrzydle, Rakiticiem i Roberto w pomocy :-/
0
Macie wszyscy Sandro :/
0
Bardzo smutna wiadomość dla wszystkich kibiców Barcelony :/
Mam pytanie czy w takiej sytuacji Barcelona może starać się o transfer wolnego piłkarza lub piłkarza z ligi hiszpańskiej??
0
jak oglądać na sts na dużym ekranie?
0
http://www.elevensports.pl/ tutaj jest link i program ale na razie nie ma wprowadzonej ligi hiszpańskiej