0

Barca niech wyjdzie od razu w 10 na El Clasico bo i tak skończy osłabiona!!!

0

A sprawa Ronaldo zostaje nieruszona, kiedy to się skończy!!!

0

Co ten rudy jeszcze robi w tej Barcelonie!!!

2

Najgłupsze w tej sytuacji jest to, że zawiesili go na mecz który miał zacząć się za 5h i Messi jest już na miejscu, a jak dobrze wiecie to boisko jest na ponad 3 tysiącach metrów!!!

0

musimy zagrać teraz 4-3-3 bo Valencia jeszcze bardziej będzie grała z kontry.

4

Teraz Bonucci się modli żeby bo był tylko sen :-D

0

„To jest Barça Panowie, to jest to, o co nas proszą, a ja proszę o to was. Musicie dać z siebie wszystko, musicie mieć wsparcie w swoich kolegach z drużyny, wszystkich was będących na boisku."-Pep Guardiola

0

przyjechali i zaparkowali autobus :/

0

Wie ktoś jaka była frekwencja dzisiaj na stadionie?

0

Chciałbym przeczytać książkę Luisa Enrique.

1

"Kiedy powiesz żegnaj,
chcę by był to bezchmurny i pogodny dzień
Żeby żaden ptak nie przerywał swojego śpiewu
Obyś był szczęśliwy
i znalazł to, czego brakowało Ci"
Dziękuję Lucho za wszystko, ale wiem że to nie koniec i jeszcze dołożysz wisienke na koniec sezonu w postaci trofeum.

0

Ja dalej zostaje przy tym, że Lucho zostanie. Co do Palencii może warto go włączyć do zespołu w przyszłym sezonie i ściągnąć Bellerina, a Roberto dać do pomocy

0

Teraz tydzień treningów miejmy nadzieję, że z Atletico nas miło zaskoczą

0

Pustki na trybunach, czyżby nie tylko w Polsce są sezonowcy :-/

0

Chodzi o defensywne stałe fragmenty gry, gdybyś wiedział ile bramek strzelilo PSG w tym sezonie po stałych fragmentach też byś tak uważał. No ale chyba się nie zrozumieliśmy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wydaje mi się, że wystawił Gomesa licząc na jego pomoc w stałych fragmentach gry, a w tym aspekcie Gomes jest lepszy od Iniesty, m.in. dlatego że jest wyższy i silniejszy. A przecież to Iniesta odpuścił przy 4 bramce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zakładając, że w 30 minucie schodzi Iniesta a wchodzi Rakitic i mecz kończy się podobnym wynikiem, myślisz że nie kwestionowano by się decyzji trenera i to. że zdejmuje się kapitana.

0

No dobrze może nie gra na swoim poziomie, ale jak widzisz nikt w środku pola nie imponuje, ktokolwiek by nie grał w środku pola to tego środka nie widać to widać po statystyce bramek i asyst pomocników. Co do zmiany taktyki, Luis na pewno to widział wcześniej ale Ty nie dałbyś szansy poprawy piłkarzom, którzy wybiegli w pierwszej 11 i zdjąłbys np. Inieste po 30 minutach gry? Wtedy dopiero była by krytyka!

0

To Ty mi powiedz w czym Gomes był słabszy od Iniesty w meczu z PSG?

0

Nie możesz mówić, że nie ma zaufania tylko na podstawie tego co piszą gazety, tak naprawdę tylko piłkarze i sztab wie jak wygląda sytuacja. Tak stawia na Gomesa bo został ściągnięty za duże pieniądze w celu zastąpienia Xaviego. W meczu z PSG nikt nie wykazał chęci takich jakie powinien wykazać w meczu LM, przecież to nie są juniorzy żeby trzeba było im mówić jak ważny to mecz. Odszedł od filozofii, ale jak Barca strzela bramki z kontry to wtedy wszyscy byli zachwyceni, jak nie traci bramek ze stałych fragmentów to też sami tego nie trenowali. Każdy ma swoje zdanie, ale wkurza mnie to jak na siłę szuka się nowego trenera.

25

Ja chce żeby został Luis :-)

0

BarcaTV na TVP Sport

0

No to teraz znowu prośby o możliwość transferu

0

Miałem na myśli mecz na Camp Nou, bo w pierwszym meczu zagrali dobrze

1

Nie piszcie tutaj, że Real nic nie gra i wygrywa bo Nasza drużyna w meczu z Atletico też nic nie grała a awansowała do finału

1

Strzelić 3 zaraz po przerwie żeby zabić ten mecz i dać odpocząć Messiemu

3

Jutro na 3 obrońców?

0

Taki zwyczaj Luczo, że nie wystawia zawodników po kontuzji od razu do składu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?