0

Do pucharu narodów 400 pkt

0

Ja wzmacniałem skład w sobotę i np. kupilem Kante za 150k dzisiaj jest dużo wyższa.

0

Barca ma jakis procent od transferu Alexisa?

0

Na razie chyba nie, bo fifa nie ma licencji na zawodnikow z ligi brazylijskiej. Jak wyjdzie aktualizacja moze sie pojawić

2

Ktoś przed chwilą pytał czy Messi odda wkońcu wolnego! To Ci Messi osobiście odpowiedział :-D

0

To półfinałach Real, Barca, Atletico,Valencia :)

0

derby Barcelony

1

W losowaniu to chyba nikt nie chce trafić na nas. A nam powinno byc obojetne z kim zagramy, chociaz lepiej trafić na mniej wymagajaca druzyne ;-)

1

Niestety nie :-/

0

Chyba kolejna koszulka Barcelony w mojej szafie :-D

0

Ale jestem ciekawy jego gry :-D

0

Ja bym chcial w losowaniu nie trafić na Bayern reszta może być

0

"Liga będzie ciekawsza" ktoś by powiedział :-/

0

Czyli na mecz z Sevilla mamy w pomocy Paulinho, Sergio, Denisa, Alena?

Gomes, Roberto, Iniesta, Arda, Rafinha - kontuzja

Rakitic baraże MS.

0

To zwiedzaj stolice nowego panstwa ;-)

0

lepiej niech założy pampersa :D

6

Najgorsze: pierwsza połowa
Najlepsze: druga połowa

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Polecam Umtiti, ja gram francuska liga, ale dlatego kota mam miejsce, Ruffier, Evra, Umtiti, Perrin, Alves, Fabinho, Verratti, Moutinho, Lemar, Cavani, Lucas, koszt tego skladu 140k

0

Niech graja nawet przy pustych trybunach, ale szkoda 3 pkt

0

Siema, mam pytanie, ma ktos moze problem z aplikacja Web FUT 18, a mianowicie zablokowane transfery w aplikacji? na Ps4 jest wszystko ok

0

Ja tez jutro moge, napisz na priv

0

Czy Napoli wyszlo w koszulkach wspierajacych Milika?

0

Ale w tamtym sezonie lubili tracic punkty z takimi drużynami

1

To samo mialem napisać ;-)

24

Patrzcie na ławke Realu :-D

1

Dzisiaj musimy oczekiwać już tylko dymisji naszych dyrektorów sporowych :-/

0

Ciekawe co Liverpool teraz zrobi z Cou i jak on bedzie sie zachowywal?! A jeszcze jedno mnie zastanawia ile Liverpool wydal w tym okienku i jaki ma bilans?

0

Niech przynajmniej zrobią coś z Turanem! :-/

0

W jskich krajach konczy się dzisiaj okienko? Wiem, że we Włoszech, gdzie jeszcze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?