matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do pucharu narodów 400 pkt
0
Ja wzmacniałem skład w sobotę i np. kupilem Kante za 150k dzisiaj jest dużo wyższa.
0
Barca ma jakis procent od transferu Alexisa?
0
Na razie chyba nie, bo fifa nie ma licencji na zawodnikow z ligi brazylijskiej. Jak wyjdzie aktualizacja moze sie pojawić
2
Ktoś przed chwilą pytał czy Messi odda wkońcu wolnego! To Ci Messi osobiście odpowiedział :-D
0
To półfinałach Real, Barca, Atletico,Valencia :)
0
derby Barcelony
1
W losowaniu to chyba nikt nie chce trafić na nas. A nam powinno byc obojetne z kim zagramy, chociaz lepiej trafić na mniej wymagajaca druzyne ;-)
1
Niestety nie :-/
0
Chyba kolejna koszulka Barcelony w mojej szafie :-D
0
Ale jestem ciekawy jego gry :-D
0
Ja bym chcial w losowaniu nie trafić na Bayern reszta może być
0
"Liga będzie ciekawsza" ktoś by powiedział :-/
0
Czyli na mecz z Sevilla mamy w pomocy Paulinho, Sergio, Denisa, Alena?
Gomes, Roberto, Iniesta, Arda, Rafinha - kontuzja
Rakitic baraże MS.
0
To zwiedzaj stolice nowego panstwa ;-)
0
lepiej niech założy pampersa :D
6
Najgorsze: pierwsza połowa
Najlepsze: druga połowa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Polecam Umtiti, ja gram francuska liga, ale dlatego kota mam miejsce, Ruffier, Evra, Umtiti, Perrin, Alves, Fabinho, Verratti, Moutinho, Lemar, Cavani, Lucas, koszt tego skladu 140k
0
Niech graja nawet przy pustych trybunach, ale szkoda 3 pkt
0
Siema, mam pytanie, ma ktos moze problem z aplikacja Web FUT 18, a mianowicie zablokowane transfery w aplikacji? na Ps4 jest wszystko ok
0
Ja tez jutro moge, napisz na priv
0
Czy Napoli wyszlo w koszulkach wspierajacych Milika?
0
Ale w tamtym sezonie lubili tracic punkty z takimi drużynami
1
To samo mialem napisać ;-)
24
Patrzcie na ławke Realu :-D
1
Dzisiaj musimy oczekiwać już tylko dymisji naszych dyrektorów sporowych :-/
0
Ciekawe co Liverpool teraz zrobi z Cou i jak on bedzie sie zachowywal?! A jeszcze jedno mnie zastanawia ile Liverpool wydal w tym okienku i jaki ma bilans?
0
Niech przynajmniej zrobią coś z Turanem! :-/
0
W jskich krajach konczy się dzisiaj okienko? Wiem, że we Włoszech, gdzie jeszcze?