matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten pies nie wziął kartek czy tylko Barcelonie pokaże?
0
@kiper09 otóż nie
1
Cadiz coś w sobie jednak ma
0
PSG chyba formę na Barcelone trzyma
1
@Konias4318 tvp sport pl
6
Czy wszyscy już myśleli, że będzie karny?
0
Mam wrażenie w ogóle że de Jong był przed polem karnym
0
Awans takim skladem dałby dużą pewność siebie wszystkim zawodnikom
4
@tomek8756 w Krk już kilka otworzonych
0
O której wywiad z Leo?
0
Gdyby Depay przyszedł w styczniu mógłby grać w LM?
0
Plus to pierwsza połowa i 3 pkt, na minus skuteczność Antka i oddanie inicjatywy w drugiej połowie
0
Ciekawostka: Barca jako jedyna wygrała w ten weekend, Bayern, City, Liverpool remis, PSG, Borussia, Chelsea wtopa.
1
Każda z tych drużyn jest wymagającą, ale pragnę przypomnieć jaka była radość po wylosowaniu Romy. Może wybory pozytywnie wpłyną na zespół.
2
@1996messi większy problem mają organizatorzy, którzy muszą przygotować arenę na 11.
4
Tak bardzo się cieszę. Trump jest taki arogancki i pewny siebie, że ta wygrana Robo smakuje jeszcze bardziej. Brawo Robo
0
Atletico 0-2 Barcelona
0
@Arkon i to z karnego
0
Czy ktoś z Was przed sezonem liczył na coś wielkiego? Jest dopiero 6 kolejek za nami, pod koniec listopada możemy sobie zapewnić wyjście z grupy LM po 4 meczach. Może cieszyć, że gramy młodymi, widać że Koeman szuka optymalnego ustawienia. Bądźmy spokojni, a na pewno jeszcze będą momenty radości. Vamos
0
@barcowy1899 został w Barcelonie
1
Boję się o tą naszą prawą stronę, szczególnie w obronie.
0
1:0 Barcelona Messi
1
Witam, moze tu ktoś spotkał się z błędem aplikacji CE-34878-0 na ps4 grając w fife20/21?
2
@Nihas ja też się cieszę, ale nie powinno to się odbyć w takim stylu, nie za taką kasę i nie do jednego z rywali do tytułu( nie w tym sezonie, bo tych rywali jest więcej)
0
Jakieś typy na dzisiaj?
0
@Remi1899 przecież Puig w ustawieniu którym chce grać Koeman nie rywalizowałby z de Jongiem, Busim czy Pjaniciem, tylko Coutinho, Pedri, Messi itp. Puig jest graczem dużo będziej offensywnym i nie widzę go w parze pomocników którzy teoretycznie mają bronić.
0
@kamiVeB Myślę, że Osaka
0
@cchesterr43 nie mam pojęcia, ale się cieszę bo jestem za Hiszpanem
0
@cchesterr43 nie pracuje wgl nogami, dramatycznie to wygląda
0
Ma ktoś linka do wideo wywiadu z Messim?