1

Ten pies nie wziął kartek czy tylko Barcelonie pokaże?

0

@kiper09 otóż nie

1

Cadiz coś w sobie jednak ma

0

PSG chyba formę na Barcelone trzyma

1

@Konias4318 tvp sport pl

6

Czy wszyscy już myśleli, że będzie karny?

0

Mam wrażenie w ogóle że de Jong był przed polem karnym

0

Awans takim skladem dałby dużą pewność siebie wszystkim zawodnikom

4

@tomek8756 w Krk już kilka otworzonych

0

O której wywiad z Leo?

0

Gdyby Depay przyszedł w styczniu mógłby grać w LM?

0

Plus to pierwsza połowa i 3 pkt, na minus skuteczność Antka i oddanie inicjatywy w drugiej połowie

0

Ciekawostka: Barca jako jedyna wygrała w ten weekend, Bayern, City, Liverpool remis, PSG, Borussia, Chelsea wtopa.

1

Każda z tych drużyn jest wymagającą, ale pragnę przypomnieć jaka była radość po wylosowaniu Romy. Może wybory pozytywnie wpłyną na zespół.

2

@1996messi większy problem mają organizatorzy, którzy muszą przygotować arenę na 11.

4

Tak bardzo się cieszę. Trump jest taki arogancki i pewny siebie, że ta wygrana Robo smakuje jeszcze bardziej. Brawo Robo

0

Atletico 0-2 Barcelona

0

@Arkon i to z karnego

0

Czy ktoś z Was przed sezonem liczył na coś wielkiego? Jest dopiero 6 kolejek za nami, pod koniec listopada możemy sobie zapewnić wyjście z grupy LM po 4 meczach. Może cieszyć, że gramy młodymi, widać że Koeman szuka optymalnego ustawienia. Bądźmy spokojni, a na pewno jeszcze będą momenty radości. Vamos

0

@barcowy1899 został w Barcelonie

1

Boję się o tą naszą prawą stronę, szczególnie w obronie.

0

1:0 Barcelona Messi

1

Witam, moze tu ktoś spotkał się z błędem aplikacji CE-34878-0 na ps4 grając w fife20/21?

2

@Nihas ja też się cieszę, ale nie powinno to się odbyć w takim stylu, nie za taką kasę i nie do jednego z rywali do tytułu( nie w tym sezonie, bo tych rywali jest więcej)

0

Jakieś typy na dzisiaj?

0

@Remi1899 przecież Puig w ustawieniu którym chce grać Koeman nie rywalizowałby z de Jongiem, Busim czy Pjaniciem, tylko Coutinho, Pedri, Messi itp. Puig jest graczem dużo będziej offensywnym i nie widzę go w parze pomocników którzy teoretycznie mają bronić.

0

@kamiVeB Myślę, że Osaka

0

@cchesterr43 nie mam pojęcia, ale się cieszę bo jestem za Hiszpanem

0

@cchesterr43 nie pracuje wgl nogami, dramatycznie to wygląda

0

Ma ktoś linka do wideo wywiadu z Messim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?