2

@PatrykBarca tylko za Lenglet nie było nikogo tutaj był Cygan w Białej koszulce

1

Była głowa, potem ręka dla mnie bez karnego

0

Przykręcił chyba znowu

1

Zaczyna się murowanie Sevilli

0

Nie mogę już patrzeć na tą jego uśmiechniętą mordę :(

0

@VOne To chyba dobrze że wspieramy swoich rodaków

2

Sevilla 5 zmian, Barcelona bez zmian

2

Ile fauli do pierwszej kartki?

0

@Arnold1234 raczej 3-5-2

0

@Kondziubarca a trenuje? Trening regeneracyjny, trening taktyczny, mecz, odpoczynek

1

9 pkt i 16 meczy zostało, tutaj wszystko się może wydarzyć.

1

@Elnuum a w środku by dalej biegał Rakitic, który irytował 90% kibiców

0

@norbi77 już chyba z Hajto by się lepiej oglądało

0

@boss000 co Ty mówisz XD. Przecież Veratti dzisiaj jest niesamowity :D

0

@Tomek54321 ten w czapeczce?

0

@Abominacja wolałbyś Pjanicia?

1

Dobrze gdyby Veratti dostał żółtą przed rewanżem

0

@Tomek54321 widziałem Roberto, Fatiego i Araujo

2

Kolejny raz pokazują nieobecnych Barcelony i nie ma tam Coutinho, dziwne trochę

0

3-1 FC Barcelona

1

@Joe_Pesci porównaj kreatywność Mascherano z kreatywnością de Jonga XD

0

@Osa123 jeżeli Allison wychodził to zapewne krzyknął, ale z jego formą różnie może być

0

@kamiVeB dla mnie obrońca, jeżeli w takiej sytuacji bramkarz wychodzi i nabiega przodem do piłki to obrońca powinien się odsunąć.

0

Wiadomo kiedy wróci Cou?

0

Jeszcze za tydzień przegrać z PSG 0:2 i zamknąć ten sezon i skończyć z jakimiś nadziejami o ile ktoś jej jeszcze posiada.

11

Mógł przyjść do Barcelony to by patrzył od kilku lat :D

0

@Majsteer tak powinno być, jeszcze ta satysfakcja jak schodził do szatni.

1

@Derean Atletico między meczami w lidze mistrzów z Chelsea ma mecze z Villarreal, Realem, Atletic i Getafe tam mogą się posypać punkty, a Barcelona musi po prostu robić swoje, a takie mecze na pewno ich podbudują.

0

@arraco chyba najważniejsze 3 pkt przeciwko takiemu rywalowi.

0

Mingueza w kolejnym meczu najsłabszym ogniwem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?