matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Niemczech nie ma łatwych meczy, nie krytykujmy tylko czekajmy na rewanż. Przypominam, że ostatnia nasza porażka to listopad tamtego roku. Vamos Barca
0
@kuz na Pique miał słabe wejście w mecz
2
@Maciux7 na pewno Wolski
0
Ktoś jedzie na mecz z Frankfurtem z Krk?
0
Dla mnie taki skład we wtorek: Szczęsny, Puchacz, Glik, Bednarek, Cash, Zielu, Szymański, Bielik ,Moder, Góralski, Lewy
4
Będzie organizowany wyjazd do Frankfurtu?
0
Czemu najpierw zarząd nie zajmie się Gavim i Araujo, a później Kessie czy Christensenem?
2
@fart na eleven tak samo
1
Na tym stadionie się bardzo ciężko gra więc dajmy im grać i oceńmy po 90 minutach
0
Gdyby było widać jakikolwiek postęp w grze drużyny to byłaby inna dyskusja. Nie potrafił wydobyć z de Jonga to co najlepsze chociaż znał go doskonale.
0
@wolny99991 już dawno to powinni zrobić i w losowaniu powinnien być ich przeciwnik z poprzedniej rundy. Ja bym nie chciał grać z Rosjanami
0
@tervas nie chodzi o miejsce grania...
0
Chyba żaden klub nie chce trafić na Spartak
30
W końcu jakąś pozytywna narracja, a nie w stylu Simeone "Barcelona ani przez chwilę nie była od nas lepsza"
3
@panczo przy tym strzale bez szans
3
Czy jak zaczyna układać się sportowo to musi się coś psuć w innej strukturze?
0
Witam cules, mam takie pytanie, czy ktoś chciałby się wybrać w maju do Barcelony na kilka dni i zaliczyć ostatni mecz na Camp Nou z Villarreal? Jak coś to proszę na priv
4
Jak mi brakowało takiego meczu i takich emocji. VeB
0
@bari_94 przecież straciliśmy bramkę w 8 minucie to byłoby bezsensu. Może w drugiej połowie
1
@PatrychoO tak samo mam, czekam na mecz, ale wydaje mi się że przejdzie mi o 18.
1
@LyFT już była informacja, Fati dwa miesiące, Pedri bez kontuzji, poprosił o zmianę zapobiegawczo
0
Jeżeli Barcelona na koniec nie będzie w top4 to czy widzicie możliwość zmiany Xaviego? Moim kandydatem byłby ten Hag
0
@Tomo1989 dostosowali się do przeciwnika, a dobrze wiemy jak grają drużyny Marcelino
0
Jak zostanie i dostanie mniej minut będzie śpiewka w drugą stronę.
0
To myślę, że Lenglet teraz będzie bliżej odejścia.
2
Tego nikt się nie spodziewał xd
0
To niezły mem, ludzie oceniajcie po meczu.
0
Vamos Barcelona
0
Tą kartkę dostał będąc na ławce w rewanżowym meczu przeciwko Barcelonie.
0
Czy Torres będzie mógł grać w LE?