0

W Niemczech nie ma łatwych meczy, nie krytykujmy tylko czekajmy na rewanż. Przypominam, że ostatnia nasza porażka to listopad tamtego roku. Vamos Barca

0

@kuz na Pique miał słabe wejście w mecz

2

@Maciux7 na pewno Wolski

0

Ktoś jedzie na mecz z Frankfurtem z Krk?

0

Dla mnie taki skład we wtorek: Szczęsny, Puchacz, Glik, Bednarek, Cash, Zielu, Szymański, Bielik ,Moder, Góralski, Lewy

4

Będzie organizowany wyjazd do Frankfurtu?

0

Czemu najpierw zarząd nie zajmie się Gavim i Araujo, a później Kessie czy Christensenem?

2

@fart na eleven tak samo

1

Na tym stadionie się bardzo ciężko gra więc dajmy im grać i oceńmy po 90 minutach

0

Gdyby było widać jakikolwiek postęp w grze drużyny to byłaby inna dyskusja. Nie potrafił wydobyć z de Jonga to co najlepsze chociaż znał go doskonale.

0

@wolny99991 już dawno to powinni zrobić i w losowaniu powinnien być ich przeciwnik z poprzedniej rundy. Ja bym nie chciał grać z Rosjanami

0

@tervas nie chodzi o miejsce grania...

0

Chyba żaden klub nie chce trafić na Spartak

30

W końcu jakąś pozytywna narracja, a nie w stylu Simeone "Barcelona ani przez chwilę nie była od nas lepsza"

3

@panczo przy tym strzale bez szans

3

Czy jak zaczyna układać się sportowo to musi się coś psuć w innej strukturze?

0

Witam cules, mam takie pytanie, czy ktoś chciałby się wybrać w maju do Barcelony na kilka dni i zaliczyć ostatni mecz na Camp Nou z Villarreal? Jak coś to proszę na priv

4

Jak mi brakowało takiego meczu i takich emocji. VeB

0

@bari_94 przecież straciliśmy bramkę w 8 minucie to byłoby bezsensu. Może w drugiej połowie

1

@PatrychoO tak samo mam, czekam na mecz, ale wydaje mi się że przejdzie mi o 18.

1

@LyFT już była informacja, Fati dwa miesiące, Pedri bez kontuzji, poprosił o zmianę zapobiegawczo

0

Jeżeli Barcelona na koniec nie będzie w top4 to czy widzicie możliwość zmiany Xaviego? Moim kandydatem byłby ten Hag

0

@Tomo1989 dostosowali się do przeciwnika, a dobrze wiemy jak grają drużyny Marcelino

0

Jak zostanie i dostanie mniej minut będzie śpiewka w drugą stronę.

0

To myślę, że Lenglet teraz będzie bliżej odejścia.

2

Tego nikt się nie spodziewał xd

0

To niezły mem, ludzie oceniajcie po meczu.

0

Vamos Barcelona

0

Tą kartkę dostał będąc na ławce w rewanżowym meczu przeciwko Barcelonie.

0

Czy Torres będzie mógł grać w LE?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?