1

66 podań z tego może kilka do przodu. Bardzo bezpieczne granie na krótkim dystansie, gdyby tam wyszedł Alenia czy Denis mieliby podobne statystyki, a dla nich miejsca w Barcelonie nie ma.

0

@Dzieniu chyba 6 zawodników w tym m. in. Kubo

0

Nie ma jeszcze informacji o kontuzji Dembele czyli można to uznać za sukces.

0

Puste Camp Nou przez pogodę

1

75 tysięcy kibiców

0

Intensywność jest nie do porównania.

0

Macie informacje ile osób na Camp Nou?

1

@Messibestplayerintheworld niech na spokojnie wróci na Benfike

1

Tak, kosztem Roberto

0

Myślę, że akurat tutaj jest w tym dużo racji, Xavi będzie się wzorował na Pepie czy Enrique. Ja się tylko zastanawiam kto pierwszy będzie chciał odejść

2

Niech dadzą 30 mln i niech zwolni płace. Bardzo go lubię, ale chyba on sam nie ma pomysłu na swoją grę

1

@damiano996 Pique

0

@Waller dostał uderzenie w szyję przynajmniej tak to wyglądało

6

Barcelona ma jeszcze szanse na potrójną koronę, a Bayern za 10 minut je straci. Barca > Bayern. BARCA TOP

8

Koeman nie jest głupi, wystawił Coutinho żeby Barca musiała zapłacić Liverpoolowi, wtedy ma pewność że kasy braknie na jego zwolnienie

1

Dzisiaj kolejna passę przerwana przez naszego trenera. Pierwsza porażka od 2002 roku z Rayo.

2

Fajny, szczery wywiad ale wydaje mi się że mógł iść bardziej po linii i wydusić z siebie wszystko co siedzi mu w głowie.

0

Pracuje na transfer

1

Wiecie kogo brakło w końcówce? Roberto, czuje że by to wsadził.

1

Newcastle to idealne miejsce dla Umtitiego, Lengleta, Coutinho czy Roberto. Pakować się pomalutku Panowie

20

Mam wrażenie że Pique jest najsłabszy na boisku, a najwięcej mówi.

2

@Pawlak1992 nie chodzi o fachowca, ale samo jego zachowanie. Motywowanie i język ciała, Koeman przy nim po prostu wygląda jak klaun który najchętniej miałby pretensje do każdego. Tutaj widzieliśmy zaangażowania z jego strony. Chyba że wolimy ukrzyżowanego Setiena...

0

Dawać już te oceny bo jeden zawodnik jak nigdy zasługuje na 1

2

Najśmieszniejsze jest to że Koeman przygotowal Barcelonę na kontrę z luuk de Jongiem na szpicy

0

Cou za Roberto i Dest za de Jonga

0

Roberto już 4 straty...

0

@Encore ten jego backhand robił wrażenie

0

Drugi pięciosetowy mecz Greka

1

@robsesh kolejnego Martina chcesz?

1

Może w tym roku wygramy Ligę Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?