matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
66 podań z tego może kilka do przodu. Bardzo bezpieczne granie na krótkim dystansie, gdyby tam wyszedł Alenia czy Denis mieliby podobne statystyki, a dla nich miejsca w Barcelonie nie ma.
0
@Dzieniu chyba 6 zawodników w tym m. in. Kubo
0
Nie ma jeszcze informacji o kontuzji Dembele czyli można to uznać za sukces.
0
Puste Camp Nou przez pogodę
1
75 tysięcy kibiców
0
Intensywność jest nie do porównania.
0
Macie informacje ile osób na Camp Nou?
1
@Messibestplayerintheworld niech na spokojnie wróci na Benfike
1
Tak, kosztem Roberto
0
Myślę, że akurat tutaj jest w tym dużo racji, Xavi będzie się wzorował na Pepie czy Enrique. Ja się tylko zastanawiam kto pierwszy będzie chciał odejść
2
Niech dadzą 30 mln i niech zwolni płace. Bardzo go lubię, ale chyba on sam nie ma pomysłu na swoją grę
1
@damiano996 Pique
0
@Waller dostał uderzenie w szyję przynajmniej tak to wyglądało
6
Barcelona ma jeszcze szanse na potrójną koronę, a Bayern za 10 minut je straci. Barca > Bayern. BARCA TOP
8
Koeman nie jest głupi, wystawił Coutinho żeby Barca musiała zapłacić Liverpoolowi, wtedy ma pewność że kasy braknie na jego zwolnienie
1
Dzisiaj kolejna passę przerwana przez naszego trenera. Pierwsza porażka od 2002 roku z Rayo.
2
Fajny, szczery wywiad ale wydaje mi się że mógł iść bardziej po linii i wydusić z siebie wszystko co siedzi mu w głowie.
0
Pracuje na transfer
1
Wiecie kogo brakło w końcówce? Roberto, czuje że by to wsadził.
1
Newcastle to idealne miejsce dla Umtitiego, Lengleta, Coutinho czy Roberto. Pakować się pomalutku Panowie
20
Mam wrażenie że Pique jest najsłabszy na boisku, a najwięcej mówi.
2
@Pawlak1992 nie chodzi o fachowca, ale samo jego zachowanie. Motywowanie i język ciała, Koeman przy nim po prostu wygląda jak klaun który najchętniej miałby pretensje do każdego. Tutaj widzieliśmy zaangażowania z jego strony. Chyba że wolimy ukrzyżowanego Setiena...
0
Dawać już te oceny bo jeden zawodnik jak nigdy zasługuje na 1
2
Najśmieszniejsze jest to że Koeman przygotowal Barcelonę na kontrę z luuk de Jongiem na szpicy
0
Cou za Roberto i Dest za de Jonga
0
Roberto już 4 straty...
0
@Encore ten jego backhand robił wrażenie
0
Drugi pięciosetowy mecz Greka
1
@robsesh kolejnego Martina chcesz?
1
Może w tym roku wygramy Ligę Europy