8

Chyba nie o taką zmianę chodzi kibicom i piłkarzą. Zmiany trzeba zrobić piętro wyżej niż sztab szkoleniowy. Na miejscu przyszłego trenera zastanowiłbym się czy warto wchodzi w współpracę z obecnym zarządem.

0

@kamilo0066 tylko jeden taki frejm na 18 rozegranych

3

@BarcaInfo poproszę

2

@jedrek7000 u mnie też nowy sezon

1

Przecież tego nie da się oglądać, a tym bardziej słuchać :/

3

Bartuś gdyby miał cojones to by podał się do dymisji

4

Temu Panu już podziękujemy.

9

Wydawało mi się że to on uciekł do szatni przed ostatnim gwizdkem

0

@Bagsik88 jak tam Roberto?

0

Gdzie jest Semedo?

0

Wsparcie dla Dembele ????

0

@Bagsik88 przecież Semedo miał problemy w tygodniu, a zbliża się LM

0

Atletic przegrał tylko jeden mecz w tym sezonie u siebie

7

Oficjalnie!!!
Bomba transferowa FC Barcelony
Dembele dostępny na mecz z Levante.

0

@Kapitan hawk Ciekawy który trener zmieni grę drużyny w 6 dni. Tutaj widać lepsze nastawienie, ale braków motorycznych nie uzupełnisz w tydzień

0

Pustki na trybunach :(

0

@Szymix654 zostawcie chłopaka, może ma kaca moralnego xd

1

Procent wygranych na przestrze dwóch sezonów w Betesie to 43%.
Chyba jak na taki klub to nieźle.
Betis za jego czasów nie grał źle, przypomnę że wygrał na Camp Nou 4-3

1

Śmiech na sali xd

0

Dzisiaj wygrana?

3

@moronw oby za rok nie było odwrotnie

0

@stepien121 tvp sport 20:30

0

Jaki havertz xd

1

Szkoda tej akcji z nokautem

0

Temu sędziemu nie na rękę prowadzenie Barcelony

1

Boję się że Inter i Borussia poradzą sobie z nami jak nie poprawimy swojej gry. Intensywność tego meczu jest masakryczna.

0

Nie wierzę, że Firpo zagrałby słabiej niż Semedo na LO!!!

0

Pique Ty dramacie

0

Pique weź się za tego tenisa bo mnie wku*wiasz

1

Lenglet z Umtitim dużo lepiej się prezentowali niż Lenglet z Prezydentem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?