matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Chyba nie o taką zmianę chodzi kibicom i piłkarzą. Zmiany trzeba zrobić piętro wyżej niż sztab szkoleniowy. Na miejscu przyszłego trenera zastanowiłbym się czy warto wchodzi w współpracę z obecnym zarządem.
0
@kamilo0066 tylko jeden taki frejm na 18 rozegranych
3
@BarcaInfo poproszę
2
@jedrek7000 u mnie też nowy sezon
1
Przecież tego nie da się oglądać, a tym bardziej słuchać :/
3
Bartuś gdyby miał cojones to by podał się do dymisji
4
Temu Panu już podziękujemy.
9
Wydawało mi się że to on uciekł do szatni przed ostatnim gwizdkem
0
@Bagsik88 jak tam Roberto?
0
Gdzie jest Semedo?
0
Wsparcie dla Dembele ????
0
@Bagsik88 przecież Semedo miał problemy w tygodniu, a zbliża się LM
0
Atletic przegrał tylko jeden mecz w tym sezonie u siebie
7
Oficjalnie!!!
Bomba transferowa FC Barcelony
Dembele dostępny na mecz z Levante.
0
@Kapitan hawk Ciekawy który trener zmieni grę drużyny w 6 dni. Tutaj widać lepsze nastawienie, ale braków motorycznych nie uzupełnisz w tydzień
0
Pustki na trybunach :(
0
@Szymix654 zostawcie chłopaka, może ma kaca moralnego xd
1
Procent wygranych na przestrze dwóch sezonów w Betesie to 43%.
Chyba jak na taki klub to nieźle.
Betis za jego czasów nie grał źle, przypomnę że wygrał na Camp Nou 4-3
1
Śmiech na sali xd
0
Dzisiaj wygrana?
3
@moronw oby za rok nie było odwrotnie
0
@stepien121 tvp sport 20:30
0
Jaki havertz xd
1
Szkoda tej akcji z nokautem
0
Temu sędziemu nie na rękę prowadzenie Barcelony
1
Boję się że Inter i Borussia poradzą sobie z nami jak nie poprawimy swojej gry. Intensywność tego meczu jest masakryczna.
0
Nie wierzę, że Firpo zagrałby słabiej niż Semedo na LO!!!
0
Pique Ty dramacie
0
Pique weź się za tego tenisa bo mnie wku*wiasz
1
Lenglet z Umtitim dużo lepiej się prezentowali niż Lenglet z Prezydentem