0

Nasz zarząd powinien siedzieć w biurze i myśleć jak wypić to piwo, które naważył w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Pajace!

0

Do 31 do 23:59, chyba że cos sie zmieniło?!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

26 godzin, wiec transfery z klubu i do klubu kwestia godzin ;-)

1

Wszyscy podnoszą ceny. a oni chca obnizyc, na co nasz zarzad sie zgodzi!

0

dzięki, że to wyjaśniłeś bo nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem, napisałem ŁĄCZNIE

16

Może nie zachwycają na razie grą, ale nie ma co umniejszać, dwa mecze 6 pkt, bilans 4:0. A trzeba dodać, że w tamtym sezonie z tymi drużynami straciliśmy łącznie 4 punkty.

0

Wszyscy śmiali z Paulinho a teraz każdy chce zeby wszedl na boisko, Czegos tu nie rozumiem?! Hmm

4

Juz mozna jedna różnice zauważyć, nie ma klepania aż do straty, tylko próby strzałów

0

PES tylko dla LM kupuje, a fife dla FUT

0

Yaya Toure chce wrócić do Barcelony ;-)

0

Deleufeu za każdym razem będzie szedł w prawo?!

2

PSG 0:1 xD

1

RAC1 podaje, że Barcelona gra 4-5-1 z Messim na 9!!! Haha

0

To Rafinha i Arda na wylotce

0

Nic się Bartek nie dzieje, każda pozycja obsadzone tylko grać, czekamy na Paulinho on da nam nową energię. Po co wydawać kasę na Cou i Dembele, chłopaki się rozegrają, kwestia czasu ;-)

3

Neymar też na 200 % miał zostać w Barcelonie :-D

2

2

W Barcelonie jest tylko jedna osoba nie do zastąpienia i nie jest to Neymar! Chciał odejść to odszedł, życzę mu powodzenia, ale będzie chciał wrócić szybciej niż się spodziewamy. Zaskakuje mnie tylko brak podziękowań w jego wykonaniu, ale może już myśli o imprezie w Paryżu!

1

Marco Reus ;-)

1

Oczywiście, że tak! W takim klubie jak Barcelona nie ma miejsca na fochy, tym bardziej z gościem który dopiero dołącza do drużyny. Jeżeli chce odejść to niech w ostatnie dni nie niszczy swojej tego co zbudował w 4 lata.

3

Jak ma odchodzić to niech zrobi to jak najszybciej. Moje zdanie jest takie, że nigdzie nie będzie mu lepiej niż w Barcelonie, ale jeżeli "kasa misiu kasa" to dwa sezony i będzie o nim cichutko. Z drugiej strony jego ojciec to niezły sku..el. Ważniejsza kasa niż dalszy rozwój syna u boku najlepszym piłkarzu w historii.

0

Liczyłem na niego w kontekście bycia trenerem Barcelony, ale może było jeszcze za wcześnie i kolejnym jego przystankiem będzie Barcelona.

0

Ale mieli ekipę :-D

1

Oby oby, jutro kolejny mały kroczek musi zrobić u siebie w meczu ze Stomilem

0

Nie można tak było odrazu!!!

0

Przede wszystkim musimy liczyć na siebie, bo bez tego nic nie zrobimy

0

Real odwołał się od kartki Ramosa!!! Ciekawe jaka będzie decyzja.

3

Gol w ostatniej minucie meczu, czemu nie? Kto mieczem wojuję ten od miecza ginie!!! VAMOS!!!

0

W pierwszym meczu dwie żółte kartki dla Martineza w kilka minut a teraz brak czerwa dla cygana, a Vidal bez wątpliwości wyleciał z boiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?