matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasz zarząd powinien siedzieć w biurze i myśleć jak wypić to piwo, które naważył w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Pajace!
0
Do 31 do 23:59, chyba że cos sie zmieniło?!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
26 godzin, wiec transfery z klubu i do klubu kwestia godzin ;-)
1
Wszyscy podnoszą ceny. a oni chca obnizyc, na co nasz zarzad sie zgodzi!
0
dzięki, że to wyjaśniłeś bo nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem, napisałem ŁĄCZNIE
16
Może nie zachwycają na razie grą, ale nie ma co umniejszać, dwa mecze 6 pkt, bilans 4:0. A trzeba dodać, że w tamtym sezonie z tymi drużynami straciliśmy łącznie 4 punkty.
0
Wszyscy śmiali z Paulinho a teraz każdy chce zeby wszedl na boisko, Czegos tu nie rozumiem?! Hmm
4
Juz mozna jedna różnice zauważyć, nie ma klepania aż do straty, tylko próby strzałów
0
PES tylko dla LM kupuje, a fife dla FUT
0
Yaya Toure chce wrócić do Barcelony ;-)
0
Deleufeu za każdym razem będzie szedł w prawo?!
2
PSG 0:1 xD
1
RAC1 podaje, że Barcelona gra 4-5-1 z Messim na 9!!! Haha
0
To Rafinha i Arda na wylotce
0
Nic się Bartek nie dzieje, każda pozycja obsadzone tylko grać, czekamy na Paulinho on da nam nową energię. Po co wydawać kasę na Cou i Dembele, chłopaki się rozegrają, kwestia czasu ;-)
3
Neymar też na 200 % miał zostać w Barcelonie :-D
2
https://www.facebook.com/BarioMalotelli/videos/1658440047500793/
"Bilet kupiony" Ney
2
W Barcelonie jest tylko jedna osoba nie do zastąpienia i nie jest to Neymar! Chciał odejść to odszedł, życzę mu powodzenia, ale będzie chciał wrócić szybciej niż się spodziewamy. Zaskakuje mnie tylko brak podziękowań w jego wykonaniu, ale może już myśli o imprezie w Paryżu!
1
Marco Reus ;-)
1
Oczywiście, że tak! W takim klubie jak Barcelona nie ma miejsca na fochy, tym bardziej z gościem który dopiero dołącza do drużyny. Jeżeli chce odejść to niech w ostatnie dni nie niszczy swojej tego co zbudował w 4 lata.
3
Jak ma odchodzić to niech zrobi to jak najszybciej. Moje zdanie jest takie, że nigdzie nie będzie mu lepiej niż w Barcelonie, ale jeżeli "kasa misiu kasa" to dwa sezony i będzie o nim cichutko. Z drugiej strony jego ojciec to niezły sku..el. Ważniejsza kasa niż dalszy rozwój syna u boku najlepszym piłkarzu w historii.
0
Liczyłem na niego w kontekście bycia trenerem Barcelony, ale może było jeszcze za wcześnie i kolejnym jego przystankiem będzie Barcelona.
0
Ale mieli ekipę :-D
1
Oby oby, jutro kolejny mały kroczek musi zrobić u siebie w meczu ze Stomilem
0
Nie można tak było odrazu!!!
0
Przede wszystkim musimy liczyć na siebie, bo bez tego nic nie zrobimy
0
Real odwołał się od kartki Ramosa!!! Ciekawe jaka będzie decyzja.
3
Gol w ostatniej minucie meczu, czemu nie? Kto mieczem wojuję ten od miecza ginie!!! VAMOS!!!
0
W pierwszym meczu dwie żółte kartki dla Martineza w kilka minut a teraz brak czerwa dla cygana, a Vidal bez wątpliwości wyleciał z boiska.