matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arda jest na boisku?
0
Co byście na miejscu Luisa powiedzieli im w szatni, przecież dobrze grają???
2
Najlepszego ;-)
1
Po 3 pkt, bez kontuzji i bez kartki dla Ney!!!
0
Czyta ktoś już książkę Iniesty? Ja dzisiaj kupiłem i po pierwszych kartach chyba najlepsza książka jaka przeczytałem o tematyce Barcelony, a jest ich już sporo
0
Ale będą pary 1/8 LM, masakra :-o
0
Szkoda, że w Krakowie zanieszczyszenie powietrza przekracza normę o 300% :-/ Wczoraj było 400%, przy braku wiatru i opadów, wychodzenie z domu jest samobojstem :-/
0
Mądrze stać do może Busi i przejmować piłki
0
Dobrze wiesz, że Messi jest poza skalą, napisałem że Messi przebiegł 8,7 km bo to jak na niego dużo, przypomnij mi ile miał w meczu z City?!
0
Messi dzisiaj przebiegł 8,7 km :-o
Dla mnie zawodnik meczu to Denis Suarez!!!
7
Nie możemy przykulić ogona i udawać, że się nic nie stało. I tak już chyba gorzej z sędziowaniem meczy Barcelony nie będzie, więc może nam to wyjść tylko na dobre.
10
Takimi meczami wygrywa się trofea
0
Na trybuny Vidal, Denis, Digne/Rafinha
0
U mnie w mieście jest już w empiku
0
No dzisiaj już powinny być bo premiera dzisiaj po północy?!
0
Czyli jutro powinna być w empiku
0
Premiera fify jest z 28 na 29 czy 29 na 30???
1
Zejście Sergio musiało być wywołane jakimś urazem przecież Busquets odpoczywał w ostatnim meczu więc nie piszcie, że to błąd trenera.
0
Gra ktoś tutaj w FM16 i chciałby pograć przez neta, ciekawiej jest grać z kimś niż samemu. W jednej lidze jeszcze lepiej bo jest mecz między sobą.
0
nie, tylko Wasyl :)
0
Kolejny raz Ronaldo będzie gorszy od Messiego. Taki już jego los :-D
1
Ta nagroda powinna się nazywać dla najlepszego gracza Z Europy a nie dla piłkarza grającego W Europie
0
Plan transmisji na dziś 18:00 Brazylia ol. 19:00 Polska 20:45 Legia 23:00 FC Barcelona
0
Dwa tygodnie przerwy Iniesty, trzy tygodnie Mathieu
4
Wynik lepszy niż gra, ale jak na początek sezonu nie ma co oczekiwać więcej
0
Od 2 są półfinały o 3:30 finał
1
Myślałem, że jak kupiliśmy Digne to nie będziemy musieli oglądać Mathieu na LO już nigdy
1
Chyba z Bravo do City jest coś na rzeczy, nie zdziwię się jak Masip dzisiaj w pierwszym wyjdzie
0
Szkoda, tutaj ktoś inny powinien zrezygnować, ale jak zwykle nie ma wyników leci trener
1
Ja słyszałem, że go kupili bo chcą go sprzedać drożej.