0

Arda jest na boisku?

0

Co byście na miejscu Luisa powiedzieli im w szatni, przecież dobrze grają???

2

Najlepszego ;-)

1

Po 3 pkt, bez kontuzji i bez kartki dla Ney!!!

0

Czyta ktoś już książkę Iniesty? Ja dzisiaj kupiłem i po pierwszych kartach chyba najlepsza książka jaka przeczytałem o tematyce Barcelony, a jest ich już sporo

0

Ale będą pary 1/8 LM, masakra :-o

0

Szkoda, że w Krakowie zanieszczyszenie powietrza przekracza normę o 300% :-/ Wczoraj było 400%, przy braku wiatru i opadów, wychodzenie z domu jest samobojstem :-/

0

Mądrze stać do może Busi i przejmować piłki

0

Dobrze wiesz, że Messi jest poza skalą, napisałem że Messi przebiegł 8,7 km bo to jak na niego dużo, przypomnij mi ile miał w meczu z City?!

0

Messi dzisiaj przebiegł 8,7 km :-o
Dla mnie zawodnik meczu to Denis Suarez!!!

7

Nie możemy przykulić ogona i udawać, że się nic nie stało. I tak już chyba gorzej z sędziowaniem meczy Barcelony nie będzie, więc może nam to wyjść tylko na dobre.

10

Takimi meczami wygrywa się trofea

0

Na trybuny Vidal, Denis, Digne/Rafinha

0

U mnie w mieście jest już w empiku

0

No dzisiaj już powinny być bo premiera dzisiaj po północy?!

0

Czyli jutro powinna być w empiku

0

Premiera fify jest z 28 na 29 czy 29 na 30???

1

Zejście Sergio musiało być wywołane jakimś urazem przecież Busquets odpoczywał w ostatnim meczu więc nie piszcie, że to błąd trenera.

0

Gra ktoś tutaj w FM16 i chciałby pograć przez neta, ciekawiej jest grać z kimś niż samemu. W jednej lidze jeszcze lepiej bo jest mecz między sobą.

0

nie, tylko Wasyl :)

0

Kolejny raz Ronaldo będzie gorszy od Messiego. Taki już jego los :-D

1

Ta nagroda powinna się nazywać dla najlepszego gracza Z Europy a nie dla piłkarza grającego W Europie

0

Plan transmisji na dziś 18:00 Brazylia ol. 19:00 Polska 20:45 Legia 23:00 FC Barcelona

0

Dwa tygodnie przerwy Iniesty, trzy tygodnie Mathieu

4

Wynik lepszy niż gra, ale jak na początek sezonu nie ma co oczekiwać więcej

0

Od 2 są półfinały o 3:30 finał

1

Myślałem, że jak kupiliśmy Digne to nie będziemy musieli oglądać Mathieu na LO już nigdy

1

Chyba z Bravo do City jest coś na rzeczy, nie zdziwię się jak Masip dzisiaj w pierwszym wyjdzie

0

Szkoda, tutaj ktoś inny powinien zrezygnować, ale jak zwykle nie ma wyników leci trener

1

Ja słyszałem, że go kupili bo chcą go sprzedać drożej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?