matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Najgorsze jest to, że już kwestionuje się przyszłość Luisa Enrique, ja nie widzę w tym momencie lepszego trenera dla Barcelony.
PS. Niektórym się w dup*ch poprzewracało po serii 39 spotkań bez porażki, "Nasza siła jest twoją słabością" Vamos Barca ;-)
0
A ja wręcz przeciwnie postawiłbym na taką 11, jest co prawda trochę ekstremalna, ale przecież Arda, Roberto potrafią wziąć na siebie grę. Dodatkowo trochę indywidualizmu Neymara i Messiego może przynieść dobry efekt.
0
Wejdź na stronę TVP Sport
0
Zobaczymy, na razie jest nieźle
0
Gorzej będzie dla niego jak Barca wygra i to 5:0 wtedy jedyne o co może zapytać to kiedy była pierwsza Manita w XXI wieku
2
Dobrze, że Barcelona zawsze drugie połowy lepiej gra ;-)
0
Każdy wynik biorę tylko nie taki w którym będzie potrzebna remontada na Camp Nou. Ja obstawiam 2:1 dla FCB
0
Miło zaskoczony na razie ;-)
0
znowu 3 mecze pod rząd
7
Inaczej by was traktowali gdybyście walczyli z Realem a nie dawali 3 punkty i worek bramek :|
0
czego nie umiesz?
0
Jaki wynik obstawiacie Valencii z Realem?
Valencia u siebie, a Real gra o życie trenera.
2
Średnia goli Messiego w tych 500 meczach to 0,85 gola na mecz. :-)
9
Jutro zaczynam ją czytać. Taka dziewczyna to skarb. :-)
6
Dziewczyna się znam ;-) Pod choinka książka. "Barca- życie, ludzie, pasja"
5
Ale pojechał :-D
1
Mechanika gruntów ;-)
0
Jak grają nasi bo jestem na wykładzie?
0
Wielka rozmowa i narzekanie na Barcelonę, zagrali dobry mecz, Valencja oddała dwa celne strzały, Barcelona dominowała i pod koniec czekała już na końcowy gwizdek, ale przypominam, że w drugiej części sezonu z ciężkich wyjazdów zostaje nam tylko ten do Villarreal
10
Zaraz zobaczymy czy w piłce są równi i równiejsi!
1
Nie, ponieważ stawiasz na wydarzenie sportowe a nie wyeliminowanie Realu. Tak samo ja krecz w tenisie
1
Isco może ma nadzieję, że zdobędzie króla strzelców w Pucharze króla w jednym meczu. ;-)
8
Jak by to wyglądało w ogóle , gala bez nagrody dla Ronaldo, musieli mu coś dać bo by popadł w depresję.
2
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_34656.jpg?1
Wracając jeszcze do sobotniego meczu :)
1
Piłkarz dzisiaj rano przeszedł testy medyczne, które potwierdziły kontuzję. Uraz w ostateczności nie okazał się jednak poważny, bowiem Mascherano doznał stłuczenia mięśnia w prawym udzie. Oficjalna strona klubu, jak to ma w zwyczaju, nie podała przewidywanego czasu absencji zawodnika.
1
"FC Barcelona to jedyny zespół, który ma dwa stadiony - Camp Nou do rozgrywania meczów i Santiago Bernabeu do trenowania."
0
Z tego wynika, że chciałby mieć dwóch nurków w składzie :-P
0
Oby kontuzje mieli już za sobą ;-)
0
Z czego masz zadania?
0
Wydaje mi się, że będzie gdzieś transmisja, jak coś znajdę dam znać ;-)