19

Najgorsze jest to, że już kwestionuje się przyszłość Luisa Enrique, ja nie widzę w tym momencie lepszego trenera dla Barcelony.
PS. Niektórym się w dup*ch poprzewracało po serii 39 spotkań bez porażki, "Nasza siła jest twoją słabością" Vamos Barca ;-)

0

A ja wręcz przeciwnie postawiłbym na taką 11, jest co prawda trochę ekstremalna, ale przecież Arda, Roberto potrafią wziąć na siebie grę. Dodatkowo trochę indywidualizmu Neymara i Messiego może przynieść dobry efekt.

0

Wejdź na stronę TVP Sport

0

Zobaczymy, na razie jest nieźle

0

Gorzej będzie dla niego jak Barca wygra i to 5:0 wtedy jedyne o co może zapytać to kiedy była pierwsza Manita w XXI wieku

2

Dobrze, że Barcelona zawsze drugie połowy lepiej gra ;-)

0

Każdy wynik biorę tylko nie taki w którym będzie potrzebna remontada na Camp Nou. Ja obstawiam 2:1 dla FCB

0

Miło zaskoczony na razie ;-)

0

znowu 3 mecze pod rząd

7

Inaczej by was traktowali gdybyście walczyli z Realem a nie dawali 3 punkty i worek bramek :|

0

czego nie umiesz?

0

Jaki wynik obstawiacie Valencii z Realem?
Valencia u siebie, a Real gra o życie trenera.

2

Średnia goli Messiego w tych 500 meczach to 0,85 gola na mecz. :-)

9

Jutro zaczynam ją czytać. Taka dziewczyna to skarb. :-)

6

Dziewczyna się znam ;-) Pod choinka książka. "Barca- życie, ludzie, pasja"

5

Ale pojechał :-D

1

Mechanika gruntów ;-)

0

Jak grają nasi bo jestem na wykładzie?

0

Wielka rozmowa i narzekanie na Barcelonę, zagrali dobry mecz, Valencja oddała dwa celne strzały, Barcelona dominowała i pod koniec czekała już na końcowy gwizdek, ale przypominam, że w drugiej części sezonu z ciężkich wyjazdów zostaje nam tylko ten do Villarreal

10

Zaraz zobaczymy czy w piłce są równi i równiejsi!

1

Nie, ponieważ stawiasz na wydarzenie sportowe a nie wyeliminowanie Realu. Tak samo ja krecz w tenisie

1

Isco może ma nadzieję, że zdobędzie króla strzelców w Pucharze króla w jednym meczu. ;-)

8

Jak by to wyglądało w ogóle , gala bez nagrody dla Ronaldo, musieli mu coś dać bo by popadł w depresję.

2

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_34656.jpg?1
Wracając jeszcze do sobotniego meczu :)

1

Piłkarz dzisiaj rano przeszedł testy medyczne, które potwierdziły kontuzję. Uraz w ostateczności nie okazał się jednak poważny, bowiem Mascherano doznał stłuczenia mięśnia w prawym udzie. Oficjalna strona klubu, jak to ma w zwyczaju, nie podała przewidywanego czasu absencji zawodnika.

1

"FC Barcelona to jedyny zespół, który ma dwa stadiony - Camp Nou do rozgrywania meczów i Santiago Bernabeu do trenowania."

0

Z tego wynika, że chciałby mieć dwóch nurków w składzie :-P

0

Oby kontuzje mieli już za sobą ;-)

0

Z czego masz zadania?

0

Wydaje mi się, że będzie gdzieś transmisja, jak coś znajdę dam znać ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?