0

właśnie bo sam bym gdzieś poszedł

0

Serio naprawdę nie wiem czy wam się nie znudzi ciągłe krytykowanie Daniego. Każdemu piłkarzowi coś nie wychodzi nawet często, najlepszy przykład zawodnik Eibar na pustą bramkę nie trafił. Asysta Alvesa dała na drugą bramkę w konsekwencji spokój.

0

Alves spodenki podciąga jak Alexis

0

'Nienawidzę tiki-taki. Zawsze będę jej nienawidzić. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Tiki-taka to gówno, wymyślony zwrot. Oznacza on podawanie piłki tylko po to, aby ją podawać, bez żadnego celu czy agresji. Nic. Nie pozwolę swoim piłkarzom na pogłębienie się w tym gównie". Pep :O

0

Orientuje się ktoś gdzie w Krakowie można obejrzeć mecz FCB bo pierwszy dzień jestem na nowym mieszkaniu i jeszcze nie mam neta

4

Barça próbuje sprowadzić Marcosa Asensio. Dyrektor sportowy Mallorki zapewnia jednak, że młody talent pozostanie w drużynie, jeżeli kataloński klub nie wpłaci klauzuli wynoszącej 4,5 miliona euro. Barcelona ma zamiar kupić osiemnastolatka do swojej drużyny rezerw. CZYLI BARCA JESZCZE AKTYWNA NA RYNKU :D

0

Mathieu zagrał przeciętnie jego dwa wybicia o mało nie skończyły się stratą dwóch bramek, jak się wybija piłkę z pola karnego to jak najdalej a nie pod nogi przeciwnika. Pierwsze wybicie-słupek Villarreal, drugie wybicie wyglądało jakby kopnął w Sergio i piłka spadła pod nogi piłkarza przeciwnika 5 metrów od naszej bramki. Oczywiście miał kilka udanych interwencji ale nie można popełniać głupich błędów.

4

Jak coś piszesz to sprawdź czy piszesz dobrze. Real ma 4-4 a nie 4-3

0

To co teraz z Cuardado jak Di Maria w MU?

0

Pamiętaj ze Munir gra w Barcelonie B a ona też ma swój mecz z Osasuna

0

I co na pewno Iniesta zagra na skrzydle i automatycznie tracimy w pomocy :/

1

dużo bym oddał za tak grającego Pedro

0

może w Barcelonie

0

Cuadrado podobno wyprowadził się ze swojego mieszkanie we Florencji. Przypominam że Florentina dała czas do 20 sierpnia czyli do jutra na jego zakup.

1

Ja mam pytanie do wszystkich! Czy Wam też nie chcę się oglądać transmisji meczów Realu transmitowanych w TVP? Oglądając mecz odnoszę wrażenie że strasznie faworyzują Real a w transmisji chodzi o dobre widowisko i obiektywny komentarz. Rozumiem że można pochwalić za akcję ale nie każde pojedyncze zagranie. To było widać w meczu z Sevillą i Florentyną. Możecie pomyśleć że mam ból dupy ale to nie chodzi o to, jako kibic lubię oglądać mecze nawet głównych rywali FCB ale jak słyszę poziom komentowania w TVP to wolę oglądnąć transmisję w necie po angielsku.

0

chociaż gdyby grał Alves to miałby do kogo wrzucać bo jest Suarez a on zawsze byłby w polu karnym a Messi wchodził w pole karne jak mu się chciało bo tak to sam wchodził w pole karne lub stał przed nim.

9

Aktualizacja 13:15 - Wczorajszy mecz Fiorentiny z Realem na Stadionie Narodowym rozwiał kilka wątpliwości. Klub z Florencji pogodził się z odejściem swego zawodnika. Kolumbijczyk jest w pełni dogadany z Barceloną w kwestii kontraktu indywidualnego, chce przejść tylko do Dumy Katalonii, podobnie, jak jego agent, który robi wszystko w tym kierunku. Jedynym powodem braku ogłoszenia transferu jest oferta Manchesteru United, która leży na biurku prezydenta Fiorentiny, opiewająca na 50M euro i o 10M przewyższająca tę ze stolicy Katalonii. Niemniej jednak, zawodnik jest zdecydowany i w tym momencie transfer jest niemalże pewny, nawet gdyby Barcelona w ostatnich dniach okienka musiała ulec i dopłacić kilka milionów.

0

Może by przeszedł Dani na skrzydło

1

wszyscy gadają o Danim a prawda jest taka że gdyby Lucho nie chciał go w Barcelonie to zrobił by to samo co z Affelayem. A może widzi na treningach jego zaangażowanie i ma na niego plan. Kiedy ostatni raz widzieliscie Alvesa w akcji podczas meczu FCB ?

1

Musimy pamiętać że Fifa może nam odwiesić karę na transfery dlatego jak wydadzą teraz to w przyszłym roku ta kasa zostanie a w przyszłym sezonie jak odejdzie to Alves i Xavi reszta chyba zostanie chociaż nie można tak daleko wybiegać w przyszłość.

0

Tylko ja mowie o nominalnych pozycjach gdzie dają z siebie więcej niż w innym miejscu w formacji.

1

Wydaje mi się że będziemy mieli jeszcze niespodziankę od naszego zarządu ponieważ mamy obecnie w kadrze 23 zawodników z czego Song ma odejść więc zostaję 3 bramkarzy 8 obrońców 7 pomocników i 4 napastników co wydaję się zbyt wąską kadrą na sezon z okolo 60 meczami.

0

Cos mi się wydaję że jeszcze ktoś od nas odejdzie. Podejrzewam że ktoś z dwójki Montoya, Adriano

4

Wszyscy tylko krytykują, tak samo bylo z Mathieu do kiedy nie zagrał pierwszego meczu. Chyba lepiej że teraz mamy 4 stoperów i 2 defensywnych pomocników a nie jak wcześniej 3 stoperów i Sergio bo Songa nie liczę bo mało grał w poprzednim sezonie. Lepsza jest konkurencja a nie pewne miejsce w 11 tak jak miał Pique w minionym sezonie

0

Tylko powiedzmy sobie szczerze że Montoya, Adriano, Pedro to nie zawodnicy na pierwszy skład przez cały sezon

1

Jeśli zostanie Alves a my nie kupimy BO to na przyszly sezon zostajemy bez obrońcy jeśli FIFA odwiesi nam karę

1

przecież było tak bo Tito z nim rozmawiał ponad 2 godziny i go przekonał do pozostania.http://www.fcbarca.com/56346-tito-vilanova-przekonal-messiego-by-pozostal-w-barcelonie,dyskusja-2561120.html

2

Xavi kończy karierę reprezentacyjną

0

Wydaje mi się ze i tak będziemy liderem do grudnia bo Real jedzie na klubowe mistrzostwa świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?