0

Gdyby się dogrywka liczyła do serii zwycięstw to gdybyśmy obstawili że mecz wygra Real to chyba byśmy nie wygrali no był remis w meczu

0

Coś mi się nie zgadza bo przecież Real wygrał teraz 6 meczy w grupie i wczorajszy a finał w 90 minutach zremisował wiec oficjalnie go nie wygrał

1

bo grają w sobotę

3

Kiedyś tutaj pojawił się artykuł o tym, że nasi pomocnicy mają wyjątkowo mało asyst i goli na koncie(InIniesta, Xavi, Rakitic itp.) w mojej ocenie w obecnej sytuacji gdy na ławce jest Lucho(oby jak najdłużej) to mają więcej zadań w pressing utrzymaniu się przy piłce i obronie niż kierowaniu ostatnich podań na siłę. Jak doskonale wiemy nasz atak doskonale radzi sobie między sobą wiele asyst Messiego Suareza i Neymara. Sami wiemy co robi Messi gdy ma piłkę przy nodze, wystarczy jedno podanie za obronę i "po akcji". Są oczywiście wyjątki takie jak wejścia Xaviego Rakiticia w pole karne i granie na pozycji 10, czy ostatnia asysta Sergio i dzisiejsze jego zagranie w pole karne do Pedro.

0

sorki może nie na temat ale dopiero teraz się zorientowałem, że druga drużyna Realu jest w trzeciej lidze nie wiedziałem bo jakoś nie śledziłem 2 ligi hiszpańskiej

0

To dziś jest Mata jutro Silva?

2

Możemy być dumni z naszej drużyny, ale boję się jednego, że jeśli przyjdzie porażka to znów połowa stad zapomni o tych meczach, które graliśmy na takim poziomie jak dziś i będzie zwalniać trenera, sprzedawać Mathieu itp.

1

Kolejny piłkarz FC Barcelony w Nowym Sączu? Wiemy więcej!
http://www.sadeczanin.info/sport-i-zdrowie,8/kolejny-pilkarz-fc-barcelony-w-nowym-saczu-wiemy-wiecej,68975#.VNXaji6-Xvh
Jak myślicie o kogo może chodzić chodzi?

0

A wyobrażacie sobie Real bez tych zawodników i z dłuższym zawieszeniem Ronaldo

0

Mój kolega też ostatnio złamał 5 kość srodstopia i ma włożone śruby. Do treningów może wrócić po 3 miesiącach

0

Odnoszę wrażenie, że Puyol po coś w Milani był i ma coś z tym wspólnego ;-)

0

100% racji ma. O ile rok wcześniej zasłużenie Ronaldo dostał to w tym roku trochę przesadzili

0

"Ma swoją rangę, oczywiście większą dla tych, którzy wciąz grają w rozgrywkach niż dla tych, których już w nich nie ma, ale wciąż jest atrakcyjny".ciekawe do kogo te słowa?

0

Nie mamy czym pogrozic Elche

0

Ty byś sprzedał go i gram Roberto i 36 letnim Xavim

0

Gdzie są krytycy Rakiticia przed meczem? Gdzie są przeciwnicy Mascherano że nie da rady w walce w powietrzu może nie gra tam na najwyższym poziomie ale w grze po murawie jest jednym z najlepszych.

0

Tym bardziej że są jeszcze zasady fair play i żeby kupić Messiego inny klub musi sprzedać kilku swoich piłkarzy

1

Czy wy wszyscy uważacie że zmiana trenera w połowie sezonu jest dobrym pomysłem? Teraz się wszyscy zastanawiamy co by było gdyby został Tata i mógł przeprowadzić transfery które by chciał. Zostawmy Luisa do końca sezonu i miejmy nadzieję że po sezonie będą wybory prezydenckie i wróci Laporta i zbuduje swój zespół personalny i zespół godny reprezentowania tych barw.

1

chodzi o to, że Atletico ma w niedziele mecz z Barcą dlatego nie zagra z Realem, a nie o to że chcę przyjść do FCB

2

Czytaj uważnie papież kibicuje przeciwnikowi Realu a nie królewskim

0

no nie imponują w tym meczu, brakuję środka pola, Rakitic na boisko

0

No tak ale ważne 3 pkt dla Sandecji

0

Strzelił kolejną bramkę dla Sandecji

0

Ooo jak miło jestem z Nowego Sącza i właśnie ostatnio w meczu z Tychami Armand Ella Ken strzelił dwie bramki a w niedziele gra Sandcja z Arka. Bardzo dobry młody talent

0

Denerwują mnie jego wywiady

1

no to startuj gościu na co czekasz :P

0

Nie mogę im bić brawo tak samo jak Ty nie możesz mówić że grali do dupy. Nie w każdym meczu sprzyja szczęście, gdyby potrafili skuteczność juz w pierwszej połowie byłoby po meczu

2

Już wątpicie w Barcelonę, to co robicie na tej stronie, wejdźcie sobie na stronę Realu i posmiejcie się z FCB i pocieszcie się liderem. To jest strona po to żeby skomentować mecz i sytuację w nim a nie tylko jechać po nich.ilu juz z was oglądało mecze w których drużyna która miała więcej z gry przegrywa więc ogarnijcie się trochę

0

no ja studiuje w Krk a nie chce mi się na komputerze oglądać wolał bym w jakiś pubie

2

co Ci to przeszkadza gdybyś grał w FCB to sam byś nie wiedział co ze sobą zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?