0

Jakieś typy na dzisiaj?

3

Zaczęło się pier*olenie :-/ ciekawe kiedy pierwsi będą zwalniać Valverde :-o

1

Klasa, zupełnie odmiennie niż wielu jego rówieśników. "Żyjemy w czasach, gdy l wycieli ze słowa klasa"

0

Taki grajek za 20 pare mln to dobry zakup, tym bardziej, że dostaniemy 50 mln za Paulinho, a poziom piłkarski podobny

0

Czerwona kartka tak czytalem

2

2:0 brawo Barca

0

Mam pytanie, jeżeli Kubica jeździ w 1 treningu to znaczy że pojedzie w wyścigu?

4

gra, wygrał w tym sezonie 5 turniejów, jest 2 w rankingu, ale odpadł w drugiej rundzie z Carterem.

1

Lepiej w 98, żeby bardziej bolało

0

Dowiedzieli się, że Emery odchodzi :-D

0

Przecież dopiero się zaczął :-D

42

Kiedyś już było, ale warto jeszcze raz to przeczytać

''Nie jest Brazylijczykiem ani Argentyńczykiem. Nie jest wysoki ani przystojny. Już dawno zaczęły wypadać mu włosy, a te kilka które mu zostały pokryły się siwizną. Nigdy nie nakręci reklamy w bieliźnie. Nigdy nie jest autorem szokujących wypowiedzi. Nie robi ''bicicletas'' czy ''rabonas'', nie przesadza z zagraniami pięta. Nie patyczkuje się z mediami. Nie strzela goli. Nie bije się z innymi piłkarzami, nigdu nie udaje, że został uderzony. Kiedy strzela gola, który daje Hiszpanii mistrzostwo świata, dedykuje go zmarłemu przyjacielowi z przeciwnej drużyny. Nie jest z miasta pełnego szyku, jest z miasteczka pod Albacete. Na nieszczęście ludzie nie mają pojęcia o piłce, tak jakby liczyły się tylko w niej indywidualne osiągnięcia. Gole, złote buty, złote piłki. Ten pan jest zdolny tworzyć styl gry, dzięki któremu funkcjonuje 10 pozostałych piłkarzy. Swoją grą ulepsza resztę. Jak on sam zwykł mówić: nie gram, żeby być najlepszym ale ,żeby się tą grą cieszyć i dawać radość innym." Dzięki Legendo!!!

2

Niech zrobią przed meczem za Puchar Króla a po meczu za mistrzostwo ;-)

26

Dzisiaj 4 rocznica śmierci Tito Vilanovy [*]

0

No i Selby'ego już nie ma :-D

0

A ja bym ich zostawił, Digne uczy się jeszcze stylu Barcy, a widać w reprezentacji że ma papiery na dobrego gracza. Denis nie podda się łatwo i w presezonie będzie walczył o miejsce w kadrze.

4

"Graj jakbyś nigdy nie mógł popełnić błędu, ale nie bądź zaskoczony jeśli Ci się pn przytrafi" Johan Cruyff, spoczywaj w spokoju [*][*]

1

Myśle, że ten mecz to jednak więcej niż tylko 3 pkt do zdobycia.

54

Barca pomiedzy meczami z Romą ma mecz z Leganes na CN. Real ma dwumecz z Juve i mecz z Atletico.

3

Barcelono, proszę o spóźniony prezent na wczorajsze urodziny :-D

0

Ja też moge kolo 18-19

9

1 Stoch 5 Kubacki 12 Hula 15 Kot

0

Siema, gra ktoś z Was wirtualne kluby w fifie 18 na Ps4?

0

Głównie chodzi mi o plan klubu, trenera, w MC widać jakikolwiek plan w ruchach transferowych, Pep wie kogo potrzebuje. W PSG ściąga się gwiazdy za 400 mln złotych i myślą że to wystarczy na podbicie Europy. Z Emerym na ławce mogą co sezon zdobywać dublet we Francji, ale w Europie nic nie zdziałają.

2

Pieniądze to nie wszystko!!! Tutaj widać różnice między PSG a MC.

2

Na Neymarze tego karnego by nie bylo

2

Przy zdrowym Dembele, Coutinho, Iniescie za każdym razem będzie poza kadrą. Najlepiej sprzedać Denisa i Gomesa i kupić Artura.

0

Najważniejsze żeby jutro zdobyć 3 pkt i przez najbliższy tydzień odpocząć i w spokoju potrenować ☺

0

Ja w poniedziałek obroniłem inżyniera. 26 lutego studia II stopnia.

1

Kiedyś musi dostać szanse!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?