matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze jeden taki strzał i pęknie czarna szklanka.
Bez podejrzeń o rasizm.
0
Który trener jest wolny?
2
Nie da się tego oglądać
6
Hajto "Reus ma dobre stałe fragmenty gry, szczególnie z piłki stojącej" xd
4
Jeszcze 10h i koniec tego kabaretu.
0
Niech się to już skończy, mamy dobry skład i ambitnych młodych piłkarzy, po co nam Pan Piłkarz, który może mieć duży wpływ na szatnie
0
@rybson4891 sport365.live
1
Niech już dadzą spokój z tym zawodnikiem. Obecna kadra jest ok, jeszcze odejście Rafinhi i Rakitic i można grać
3
Proszę niech oni tego nie załatwiają
0
Pressing drużynowy dobrze wygląda na początku tego meczu
0
Możliwe, że to białaczka, Lucho trzymaj się i wracaj do Hiszpanii
1
Dzisiaj dwa potwierdzenia? Wszystko na to wskazuje
1
Jest na YT ale nie ma go "na czasie"
0
To chyba bardziej gwizdy za gest a nie ostatni mecz.
20
Niech ten sezon się już skończy. Cała radość z piłki uleciała w jeden wieczór :(
7
Bartomeu podjął decyzję o zmianie trenera z końcem sezonu. Osoba, która zastąpi Valverde, jest bardzo blisko związana z klubem. Koeman i Xavi Hernández to nazwiska, która najbardziej pasują do tego opisu. Mówi się też o powrocie Guardioli, ale jest to skomplikowana opcja. Na koniec sezonu Valverde ogłosi, że odchodzi z klubu. [Sport]
0
Ile osób pisało, że gdyby Vidal bym w meczu z Romą to nie byłoby 3:0. Jest Vidal i jest 4:0, druga bramka jego. Komu zależało w tym meczu? Messi, Vidal i tyle, znowu podeszli do meczu że nic się nie stanie. 138 strat w meczu to przecież nie jest do zaakceptowania, to ludzie zarabiający miliony euro i powinni wiedzieć po co wychodzą
11
Moim zdaniem Valverde zostanie jeszcze na rok, wygrał ligę i zapewne sięgnie po puchar króla. Wiadomo że LM była celem, ale czy to tylko jego wina? Czy gdybyście wy byli trenerami to nie postawilibyscie na tą samą jedynastkę? Czy 1 i 2 bramka to błędy w taktyce czy błędy naszego zawodnika Alby? Czy przy 3 bramce to Valverde miał wyskoczyć do piłkarza Liverpoolu który ma 175 cm czy Pique o wzroście 193 cm. Czy 4 bramka to też wina trenera? Z drugiej strony 100% sytuację Messiego, Suareza, Alby, Coutinho! To jest podejście do meczu, takie sytuacje tydzień temu w środę nam by wpadły a Liverpoolowi nie wpadaly. Tak samo było teraz to co miał Liverpool to strzelił tak samo jak Barca u siebie. Można winić trenera, ale rok temu była wina braku rotacji, w tym roku 3 dni przed meczem nie zagrał nikt z pierwszej jedynastki i to powiedział kiedyś Valverde na konferencji, "mam wyciągnąć piłkarzy z puszki w trakcie sezonu", nie wiem czy nie lepiej byłoby gdyby niektórzy zagrali mecz w Vigo.
0
Dalej chcecie trenera Ajaxu?
0
Tydzień temu wszyscy dawali Messiemu złotą piłkę, dziś każdy mu ją odbiera
0
Nie ma Szwed dzisiaj, a gotują wołowine i kaczkę
0
Od srebra 3 chyba się dostaje jedną, a są dwa wyzwania w miesiącu
0
Dacie radę, nic trudnego
1
Może Valverde nie musi nic ukrywać, a piłkarza wyjdzie to na dobre bo przyzwyczają się do murawy
0
Najlepiej to jakby już skończył :)
1
Higgins gra bardzo słabo i dla niego ten wynik to najmniejszy wymiar kary
0
Chyba Sandecja ????
0
Pique najlepszy
10
Szkoda, że piłkarz takiego formatu jest tak zapatrzony w siebie i swoje sukcesy. Nie można mu odebrać tego co dał Barcelonie, ale trochę więcej szacunku dla trenera i kolegów z drużyny z którą tyle wygrał.
0
Najgorsza rzecz, którą może zrobić Barca