1

Jeszcze jeden taki strzał i pęknie czarna szklanka.
Bez podejrzeń o rasizm.

0

Który trener jest wolny?

2

Nie da się tego oglądać

6

Hajto "Reus ma dobre stałe fragmenty gry, szczególnie z piłki stojącej" xd

4

Jeszcze 10h i koniec tego kabaretu.

0

Niech się to już skończy, mamy dobry skład i ambitnych młodych piłkarzy, po co nam Pan Piłkarz, który może mieć duży wpływ na szatnie

0

@rybson4891 sport365.live

1

Niech już dadzą spokój z tym zawodnikiem. Obecna kadra jest ok, jeszcze odejście Rafinhi i Rakitic i można grać

3

Proszę niech oni tego nie załatwiają

0

Pressing drużynowy dobrze wygląda na początku tego meczu

0

Możliwe, że to białaczka, Lucho trzymaj się i wracaj do Hiszpanii

1

Dzisiaj dwa potwierdzenia? Wszystko na to wskazuje

1

Jest na YT ale nie ma go "na czasie"

0

To chyba bardziej gwizdy za gest a nie ostatni mecz.

20

Niech ten sezon się już skończy. Cała radość z piłki uleciała w jeden wieczór :(

7

Bartomeu podjął decyzję o zmianie trenera z końcem sezonu. Osoba, która zastąpi Valverde, jest bardzo blisko związana z klubem. Koeman i Xavi Hernández to nazwiska, która najbardziej pasują do tego opisu. Mówi się też o powrocie Guardioli, ale jest to skomplikowana opcja. Na koniec sezonu Valverde ogłosi, że odchodzi z klubu. [Sport]

0

Ile osób pisało, że gdyby Vidal bym w meczu z Romą to nie byłoby 3:0. Jest Vidal i jest 4:0, druga bramka jego. Komu zależało w tym meczu? Messi, Vidal i tyle, znowu podeszli do meczu że nic się nie stanie. 138 strat w meczu to przecież nie jest do zaakceptowania, to ludzie zarabiający miliony euro i powinni wiedzieć po co wychodzą

11

Moim zdaniem Valverde zostanie jeszcze na rok, wygrał ligę i zapewne sięgnie po puchar króla. Wiadomo że LM była celem, ale czy to tylko jego wina? Czy gdybyście wy byli trenerami to nie postawilibyscie na tą samą jedynastkę? Czy 1 i 2 bramka to błędy w taktyce czy błędy naszego zawodnika Alby? Czy przy 3 bramce to Valverde miał wyskoczyć do piłkarza Liverpoolu który ma 175 cm czy Pique o wzroście 193 cm. Czy 4 bramka to też wina trenera? Z drugiej strony 100% sytuację Messiego, Suareza, Alby, Coutinho! To jest podejście do meczu, takie sytuacje tydzień temu w środę nam by wpadły a Liverpoolowi nie wpadaly. Tak samo było teraz to co miał Liverpool to strzelił tak samo jak Barca u siebie. Można winić trenera, ale rok temu była wina braku rotacji, w tym roku 3 dni przed meczem nie zagrał nikt z pierwszej jedynastki i to powiedział kiedyś Valverde na konferencji, "mam wyciągnąć piłkarzy z puszki w trakcie sezonu", nie wiem czy nie lepiej byłoby gdyby niektórzy zagrali mecz w Vigo.

0

Dalej chcecie trenera Ajaxu?

0

Tydzień temu wszyscy dawali Messiemu złotą piłkę, dziś każdy mu ją odbiera

0

Nie ma Szwed dzisiaj, a gotują wołowine i kaczkę

0

Od srebra 3 chyba się dostaje jedną, a są dwa wyzwania w miesiącu

0

Dacie radę, nic trudnego

1

Może Valverde nie musi nic ukrywać, a piłkarza wyjdzie to na dobre bo przyzwyczają się do murawy

0

Najlepiej to jakby już skończył :)

1

Higgins gra bardzo słabo i dla niego ten wynik to najmniejszy wymiar kary

0

Chyba Sandecja ????

0

Pique najlepszy

10

Szkoda, że piłkarz takiego formatu jest tak zapatrzony w siebie i swoje sukcesy. Nie można mu odebrać tego co dał Barcelonie, ale trochę więcej szacunku dla trenera i kolegów z drużyny z którą tyle wygrał.

0

Najgorsza rzecz, którą może zrobić Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?