1

Jedyny piłkarz którego chciałbym z Atletico to Llorente, gość może grać w pomocy i jako prawy wahadłowy. Nie po to chcemy oddać Griezmana, żeby wziąć kolejnego napastnika.

0

Najbardziej mnie wkurza Otamenti

0

20 minuta 14 fauli

0

@bafi kilka lat temu były do pobrania

0

@bafi ja mam na komputerze tak samo o Pepie

12

Cules trzymajcie jutro kciuki, mam egzamin na trenera piłki nożnej. Idzie nowe, lepsze :)

4

W takich przypadkach sędzia główny powinien wziąć decyzję na siebie i samodzielnie ocenić to na monitorze. Nie dopuszczalne jest by w półfinale najważniejszej imprezy w tym roku taka decyzja zaważyła o wyniki.

0

@Damian11 ja pamiętam jak go wszyscy zwalniali w grudniu a sezon skończył się trypletem

8

Podobno na stadionie było 50 skautów którzy oglądali gre Messiego

2

@FCBchampions ja nie wiem co oni widzą w tych hiszpańskich sędziach

52

Więcej kasy niż za Rakiticia, Suareza i Vidala

0

@Zip przesuń sobie pasek

7

''Gdyby nie słupek gdyby nie poprzeczka,
Gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka,
„Gdyby" to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała fiuta to by była ojcem".

0

Do domu wrócimy, niczym zwyciężymy, taka nasza gra.

0

Jeden komentarz który podsumowuje działania UEFA.
"Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta"

3

Musi się wydarzyć tragedia żeby UEFA i FIFA nie patrzyła tylko na kasę?

0

@bodzio10 jeżeli chce grać u Koemana to przyjdzie, jeżeli chce hajs pójdzie do PSG, gdzie nie ma gwarancji nawet mistrzostwa Francji

0

Fajny materiał, ale głównie dzięki gościom, u p. Julii mikrofon dramat już na kolejnym live z rzędu. Pan Piotr myli Aguero z Araujo, potem ta wpadka z Calhanoglu. Fajna sprawa, ale więcej czasu trzeba poświęcić na przygotowanie.

22

Koeman ich po prostu zajechał. Od dwóch miesięcy zero rotacji, uparł się na 13 zawodników i tylko nimi gra. Brak świeżości, brak wyników.

0

I się przypomina mecz z Granadą....

0

Ktoś ma UPC i mu wywaliło neta?

3

Co z tego, że była konsultacja jak ten dzban miał wyłączoną słuchawkę zapewne

0

@haryveb944 a Barcelona ma cudowną sytuację? Fati wypadł pół roku temu, przez 4 miesiące graliśmy bez Pique, Pedri spadł nam z nieba bo gralibyśmy Pjaniciem. Chyba nikt nie liczył w tym sezonie na walkę o puchary tym bardziej po pierwszej rundzie Atletico w lidze

23

Uwielbiam tego gościa. Szkoda, że Barcelona przez tyle lat powodzil taki dziad jak Pan B...

0

@LeoMessiah w jakiej drużynie?

0

Jak wygląda sprawa awansu Barcelony B? Co muszą zrobić żeby mieć awans?

1

Się trener wkurzył

1

@POLAK12345 broni się w 8

0

@Pogba tylko Perez bez reszty mógłby sobie projektować. Nagle wszystkim to nie pasuje, na pewno prawnicy nie sprawdzili co może grozić klubowi po dołączeniu.

0

Pomału się zastanawiam czy ta cała superliga nie była planem zniszczenia Pereza, co może odbić się na Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?