matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedyny piłkarz którego chciałbym z Atletico to Llorente, gość może grać w pomocy i jako prawy wahadłowy. Nie po to chcemy oddać Griezmana, żeby wziąć kolejnego napastnika.
0
Najbardziej mnie wkurza Otamenti
0
20 minuta 14 fauli
0
@bafi kilka lat temu były do pobrania
0
@bafi ja mam na komputerze tak samo o Pepie
12
Cules trzymajcie jutro kciuki, mam egzamin na trenera piłki nożnej. Idzie nowe, lepsze :)
4
W takich przypadkach sędzia główny powinien wziąć decyzję na siebie i samodzielnie ocenić to na monitorze. Nie dopuszczalne jest by w półfinale najważniejszej imprezy w tym roku taka decyzja zaważyła o wyniki.
0
@Damian11 ja pamiętam jak go wszyscy zwalniali w grudniu a sezon skończył się trypletem
8
Podobno na stadionie było 50 skautów którzy oglądali gre Messiego
2
@FCBchampions ja nie wiem co oni widzą w tych hiszpańskich sędziach
52
Więcej kasy niż za Rakiticia, Suareza i Vidala
0
@Zip przesuń sobie pasek
7
''Gdyby nie słupek gdyby nie poprzeczka,
Gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka,
„Gdyby" to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała fiuta to by była ojcem".
0
Do domu wrócimy, niczym zwyciężymy, taka nasza gra.
0
Jeden komentarz który podsumowuje działania UEFA.
"Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta"
3
Musi się wydarzyć tragedia żeby UEFA i FIFA nie patrzyła tylko na kasę?
0
@bodzio10 jeżeli chce grać u Koemana to przyjdzie, jeżeli chce hajs pójdzie do PSG, gdzie nie ma gwarancji nawet mistrzostwa Francji
0
Fajny materiał, ale głównie dzięki gościom, u p. Julii mikrofon dramat już na kolejnym live z rzędu. Pan Piotr myli Aguero z Araujo, potem ta wpadka z Calhanoglu. Fajna sprawa, ale więcej czasu trzeba poświęcić na przygotowanie.
22
Koeman ich po prostu zajechał. Od dwóch miesięcy zero rotacji, uparł się na 13 zawodników i tylko nimi gra. Brak świeżości, brak wyników.
0
I się przypomina mecz z Granadą....
0
Ktoś ma UPC i mu wywaliło neta?
3
Co z tego, że była konsultacja jak ten dzban miał wyłączoną słuchawkę zapewne
0
@haryveb944 a Barcelona ma cudowną sytuację? Fati wypadł pół roku temu, przez 4 miesiące graliśmy bez Pique, Pedri spadł nam z nieba bo gralibyśmy Pjaniciem. Chyba nikt nie liczył w tym sezonie na walkę o puchary tym bardziej po pierwszej rundzie Atletico w lidze
23
Uwielbiam tego gościa. Szkoda, że Barcelona przez tyle lat powodzil taki dziad jak Pan B...
0
@LeoMessiah w jakiej drużynie?
0
Jak wygląda sprawa awansu Barcelony B? Co muszą zrobić żeby mieć awans?
1
Się trener wkurzył
1
@POLAK12345 broni się w 8
0
@Pogba tylko Perez bez reszty mógłby sobie projektować. Nagle wszystkim to nie pasuje, na pewno prawnicy nie sprawdzili co może grozić klubowi po dołączeniu.
0
Pomału się zastanawiam czy ta cała superliga nie była planem zniszczenia Pereza, co może odbić się na Realu.