matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 gość ma w większości rację, klubu powiedziały dość. Za dobrze było już w UEFA i FIFA
14
Perez totalny szef, dużo racji w tym co mówi
9
@NiemoralnyAdam Ale ma 100% racji
0
O arbitrze tego meczu nawet nie będę pisał, ale smutne jest to, że Messi był bliżej strzelenia bramki z różnego niż z wolnego
0
Oby po meczu nie mówiło się o sędzim
0
0:2 FC Barcelona
4
Skład Sportu jak dla mnie najlepszy
0
Jak widzicie sobotni mecz po dzisiejszych wyczynach Realu?
0
@macio_944 oj ciekawe co ich będzie boleć w sobotę o 23
0
@ObiektywnyKibic121 też tak myślę
0
@Coutinho007 faktycznie
2
Brakuje jeszcze dwóch minut doliczonych
0
Spokojnie jeszcze 20 min
1
Chyba Koeman musi ich w szatni obudzić
2
W tym meczu na razie najwięcej mówi się na temat sędziego co nie powinno mieć miejsca
14
Co ten pies robi? Chce sprowokować Messiego żeby zaczął dyskutować?
1
Niech Jego parostatek zabierze Go w najpiękniejszy rejs :(
3
W kolejnym meczu Atletico bez Suareza i Llorente na wyjazd do Betisu.
2
Dla mnie to kolejny transfer niewypał byłby
1
@BART97 ja już nie chce mieć z nimi nic wspólnego, w piątek przychodzą z innej firmy mi instalować internet i telewizję. Wstajesz rano i widzisz że nie masz internetu i zostajesz w niedzielę żeby ogarnąć internet do pracy zdalnej
0
Nie polecam usług z Orange. Nie przedłużyłem z nimi umowy na internet i telewizję, moja umowa się kończy 9 kwietnia, a oni wyłączyli mi usługi z soboty na niedzielę w nocy. Wczoraj do nich dzwonię i mi mówią, że przez pomyłkę ich bot rozłączył internet, przyjęli reklamację i czas na rozpatrzenie 7 dni. A fakturę do zapłacenia już wysłali. Specjalnie byłem w ich salonie żeby przedłużyć telefon i pytałem czy nie będzie problemu z internetem bo pracuje zdalnie i go potrzebuje, to usłyszałem że do 9 kwietnia będę miał go normalnie. Myślicie żebym coś z tym robił czy szkoda nerwów i czasu?
0
Aż nie chciało się słychać jak mówili o słabym meczu RSSS, a nie dobrym Barcelony.
12
Gościu twój czas się już skończył więc cichutko tam siedź, bo i po Cb przyjdą
0
Co myślicie o kursie na Atletico? Czy bukmacherzy liczą na stratę punktów bardziej niż my?
7
Podobno o 15 informacja, że warunkiem na pozostanie Messiego w Barcelonie jest przyjście Ronaldo w letnim okienku.
1
@kempnou pamiętaj o tym co zrobił w rewanżu z Sevilla. Poczekajmy jakie decyzję podejmie Laporte.
0
Brawa Panowie za walkę, dzisiaj nie chciało wpaść, ale z takim zaangażowaniem możemy patrzeć na resztę sezonu z nadziejami. Pamiętajmy jak ciężki jest to dla nas sezon, wraca normalność na Camp Nou. Vamos Barca :)
0
Jak to jest że gość dolicza w całym meczu ponad 16 minut, nie sprawdza nawet potencjalnego zagrania ręka, chyba się nawet nie spowiedzal, że z tego wolnego coś może wyjść bo by go nie podyktował
0
@D1OS to trochę jestem zdziwiony
0
Czy kto wie czy Pique głosował? Nie wiem czy mi gdzieś umknęło czy go nie było