0

Zamykajmy tą kadrę przede wszystkim jak najszybciej, żeby już się nie plątali gracze którzy nie dostaną szans.

0

@kuba1308VeB ja mam łączonych 08/09

0

@gumaz setkę to można przed maturą wypić haha

20

Cules, trzymajcie dzisiaj kciuki, debiutuje w roli pierwszego trenera w piłce 11-osobowej w meczu trampkarzy :)

0

@ObiektywnyKibic121 oni są w stanie kupić każdego i gdyby ten początek sezonu był słaby to na pewno by kogoś jeszcze sprowadzili, tym bardziej że odszedł Casemiro. Zobacz na ich ławkę i odpowiedź kto może wymienić kogoś w środku pola jak Valverde gra na skrzydle.

6

Niech sobie Real wygra i utwierdzi Pereza, że kadra jest zamknięta, a w dalszej części sezonu to rypnie bo na razie to nie wygląda.

0

@matirix20 bo widzi potęgę Barcelony

0

@A4ron ja tylko wspomnę, że bramka na 1:0 padła po spalonym

0

@Kos111 Betis, to byłby fajny kierunek

0

Miało być mniej karnych w tym sezonie, a karny dla Osasuny mega naciągany

1

Skład na Rayo: Marc Alba Pique Garcia Dest Busi Pedri Pjanic Fati Auba Torres
Taki skład zobaczymy jak nikogo nie zarejestrujemy

0

Coś o Kounde cicho się zrobilo...

6

Jeżeli ma przyjść Alonso to wolę żeby Balde dostał szanse

2

@kiper09 el Clasico będzie w Polsat Sport News

3

Marco Alonso bardzo słabo wszedł w mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie bez powodu jest byłym agentem, jak nie potrafił ocenić potencjału swojego klienta i wysłał go do najlepszego klubu na świecie, to czego oczekiwał?!

1

@kosmos91 tylko z tego jakie informacje wypływają ma dostać dużo niższy kontrakt, a jak wróci do zdrowia jest piłkarzem którym może zagrać w trzech formacjach

28

Nie ma się co dziwić, że nie chcą odchodzić. Bartuś dał takie kontrakty, że głupotą byłoby rezygnować. Ciężkie zadanie przed całym zarządem, ale miejmy nadzieję, że ich odpalimy i wyjdziemy na prostą.

0

Nie róbmy z Barcelony kadry Hiszpanii, dla mnie de Jong przy Xavim odpali

1

@Shadow23FCB ja dzisiaj dwie pracę więc niezła majówka

1

Schować tego gościa do lodówki i wyciągnąć dopiero w jakimś meczu Copa de Rey

1

Jeszcze 10 minut i dwie żółte kartki dla Barcelony haha

11

Issak i Rafinha powinni dostać po trzy żółte kartki, a ten pies w żółtej koszulce zagwizdał tylko 2 ich faule.

2

@Michu94 już na początku drugiej połowy było widać, że Real to przynajmniej zremisuje. Wyszli z takim zaangażowaniem jakby to był finał LM, a trener Sevilli zamiast dalej grać swoje to zaczął bawić się w Atletico i bronić wynik. Można nie lubić Realu, ale trzeba docenić jego mental

0

@Borneo nie napisałem, że nie mamy kibiców, tylko porównaj sobie kibiców takiego Bilbao lub Valencii do kibiców Barcelony. Bardziej chodzi mi o to, że nawet na meczach ligowych połowa kibiców to kibice neutralni, ale wczoraj Ci "neutralni" to kibice Frankfurtu i skończyło się tak jak widzieliśmy.

2

Wczorajszy mecz doskonale pokazał, że nasz stadion to miejsce turystyczne, nie mamy kibiców, którzy idą za drużyną w dobrych i złych chwilach. A socios którzy mają przypisane miejsca na stadionie to w większości panowie po 60+ którzy w ten sposób sobie dorabiają do emerytury. Czas na zmiany Panie Laporte

7

Serio to jest chore i Laporte powinien coś z tym zrobić, oglądanie jedynie kibiców Frankfurtu na powtórkach jest conajmniej dziwne, a dla kibiców na stadionie wkur....

7

Przecież nasz klub nie ma kibiców, jacyś socios, którzy sprzedają bilety bo im się nie chce ruszyć na stadion...

0

Ja bym chyba zmienił Busiego i tak sobie nie pograł w pierwszej połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?