0

@reloaded ciężko o takie, polecam kupić klej w sprayu i na nim nakleić

0

@MaroBrd skoro lunin cały był w bramce to w jaki sposób miał wybić piłkę która była na linii, będąc ustawiony bokiem.

0

Ktoś się orientuję ile może kosztować bilet na mecz z psg w Barcelonie?

1

Jutro odcinek Ćwiąkały na temat Cubarsiego xd?

0

Dzisiaj dwa pewniaki Real i Carter w finale Mastersa

1

Straciliśmy 5,6 mln euro, a tak płaczą że krucho z kasą

0

Prawda jest taka, że gdyby to nie stało się wczoraj po tym wejściu z 19 minuty, to z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że stało by się to w meczu ligowym

0

To jest niesamowite, że wszyscy zawodnicy są pod formą. A za formę odpowiada trener. Nie można mówić, że kontuzje bo tylko nie ma frenkiego.

2

@MNSbEstEver nie ma z tym problemu, ja w tygodniu grałem w Krk, a w weekendy jak wracałem do domu

0

@matiz1514 i go dzisiaj zwolnili

0

Pan Setien chyba dzisiaj zakończy przygodę

0

@czarnatom jest też opcją na lewą obronę, zobacz sobie najpierw ile meczów zagrał w Bayernie i City na lewej stronie, a komentuj

0

@Bananowysong myślę, że da więcej niż Roberto i Alonso. Chyba nie powiesz, że lepszy taki zmiennik Balde niż Alonso

0

A może by tak włączyć w to wypożyczenie pana kapitana ?

0

Trochę to wszystko pomieszane. Alemany top w swojej dziedzinie, przychodzi były piłkarz, który do niedawna był agentem zawodników. Trochę mi to wygląda na układziki. Zastanawiam się tylko jaką władze będzie miał Xavi w sprowadzaniu nowych zawodników

0

Wiadomo co z Gavim ?

0

Może z Kessie w pakiecie?

1

@brd42 w drugiej połowie trzy razy się zdrzemnął...

1

To był dobry mecz, Barca zagrała na dobrej intensywności, dobrze się to oglądało i sędzia na dobrym poziomie, dawał grać i jak coś się działo od razu uciekał nie chcą tłumaczyć decyzji, nie to co Pan Lahoz.

0

Bravo i od razu się Argentyna przypomina w Copa America

0

@FutureFootball Moim zdaniem Kessie dał dobrą zmianę

0

Uwielbiam gościa i czekam na jego powrót do piłki klubowej, tylko ciekawe czy zdecyduje się na ligę hiszpańską

0

Wygrać dzisiaj z Osasunę i jechać do Kataru z myślą, że w Madrycie na minusie

44

@karci0 chyba nigdy nie byłeś nawet amatorskim sportowcem. Można trenować kilka lat, kilka razy w tygodniu, a jak przychodzi mecz w którym trzeba z siebie dać więcej niż 100% to się zdarza, dodając inne czynniki

0

Ja tam lecę i będę na miejscu a Wy?

0

Leci ktoś do Mediolanu na mecz?

0

Leci ktoś z Krakowa na mecz do Medionalu?

1

@Cochise najbardziej bolały straty Dembele na środku boiska i sytuację 4 vs 4 później w obronie. Gdyby te straty były w pobliżu pola karnego Bayernu byłoby dużo bezpieczniej. Ogólnie szkoda tego wyniku, ale jeszcze jest mecz na CN

0

Wybiera się ktoś na wyjazd do Barcelony na mecz z Celta w październiku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?