matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@reloaded ciężko o takie, polecam kupić klej w sprayu i na nim nakleić
0
@MaroBrd skoro lunin cały był w bramce to w jaki sposób miał wybić piłkę która była na linii, będąc ustawiony bokiem.
6
https://x.com/paaaufcb/status/1782141924998074607
0
Ktoś się orientuję ile może kosztować bilet na mecz z psg w Barcelonie?
1
Jutro odcinek Ćwiąkały na temat Cubarsiego xd?
0
Dzisiaj dwa pewniaki Real i Carter w finale Mastersa
1
Straciliśmy 5,6 mln euro, a tak płaczą że krucho z kasą
0
Prawda jest taka, że gdyby to nie stało się wczoraj po tym wejściu z 19 minuty, to z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że stało by się to w meczu ligowym
0
To jest niesamowite, że wszyscy zawodnicy są pod formą. A za formę odpowiada trener. Nie można mówić, że kontuzje bo tylko nie ma frenkiego.
2
@MNSbEstEver nie ma z tym problemu, ja w tygodniu grałem w Krk, a w weekendy jak wracałem do domu
0
@matiz1514 i go dzisiaj zwolnili
0
Pan Setien chyba dzisiaj zakończy przygodę
0
@czarnatom jest też opcją na lewą obronę, zobacz sobie najpierw ile meczów zagrał w Bayernie i City na lewej stronie, a komentuj
0
@Bananowysong myślę, że da więcej niż Roberto i Alonso. Chyba nie powiesz, że lepszy taki zmiennik Balde niż Alonso
0
A może by tak włączyć w to wypożyczenie pana kapitana ?
0
Trochę to wszystko pomieszane. Alemany top w swojej dziedzinie, przychodzi były piłkarz, który do niedawna był agentem zawodników. Trochę mi to wygląda na układziki. Zastanawiam się tylko jaką władze będzie miał Xavi w sprowadzaniu nowych zawodników
0
Wiadomo co z Gavim ?
0
Może z Kessie w pakiecie?
1
@brd42 w drugiej połowie trzy razy się zdrzemnął...
1
To był dobry mecz, Barca zagrała na dobrej intensywności, dobrze się to oglądało i sędzia na dobrym poziomie, dawał grać i jak coś się działo od razu uciekał nie chcą tłumaczyć decyzji, nie to co Pan Lahoz.
0
Bravo i od razu się Argentyna przypomina w Copa America
0
@FutureFootball Moim zdaniem Kessie dał dobrą zmianę
0
Uwielbiam gościa i czekam na jego powrót do piłki klubowej, tylko ciekawe czy zdecyduje się na ligę hiszpańską
0
Wygrać dzisiaj z Osasunę i jechać do Kataru z myślą, że w Madrycie na minusie
44
@karci0 chyba nigdy nie byłeś nawet amatorskim sportowcem. Można trenować kilka lat, kilka razy w tygodniu, a jak przychodzi mecz w którym trzeba z siebie dać więcej niż 100% to się zdarza, dodając inne czynniki
0
Ja tam lecę i będę na miejscu a Wy?
0
Leci ktoś do Mediolanu na mecz?
0
Leci ktoś z Krakowa na mecz do Medionalu?
1
@Cochise najbardziej bolały straty Dembele na środku boiska i sytuację 4 vs 4 później w obronie. Gdyby te straty były w pobliżu pola karnego Bayernu byłoby dużo bezpieczniej. Ogólnie szkoda tego wyniku, ale jeszcze jest mecz na CN
0
Wybiera się ktoś na wyjazd do Barcelony na mecz z Celta w październiku?