matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
„To jest Barça Panowie, to jest to, o co nas proszą, a ja proszę o to Was. Musicie dać z siebie wszystko, musicie mieć wsparcie w swoich kolegach z drużyny, wszystkich Was będących na boisku."-Pep Guardiola
Proszę Barcelono o wygranie w dniu moich urodzin!!!
12
Gra Barcelony zależy w 90% od nastawienia mentalnego piłkarzy
1
Oby bez Suareza, ale nie ma Boatenga w kadrze :-/
1
Gdyby teraz w Realu znalazłby się taki Xavi i powiedział "byliśmy lepsi" trzeba byłoby się z tym zgodzić :-P
0
Trener i piłkarze Sevilli chyba zaniemówili po meczu, a raczej po występie Messiego ????
0
"Przyszła już jednak pora, by się obudzić, bo za tydzień może być za późno. Blaugrana przedłużyła umowę z Ernesto Valverde i niemal na pewno nie zwolni go w razie klęski, choć powinna była zrobić to już dawno." trochę przesadzone, Enrique też wszyscy zwalniali w styczniu :-)
2
15 fauli, 1 żółta kartka :-/
3
3 wyjazd Realu do Katalonii w przeciągu 10 dni
0
Aleksander tak miał w ostatnim sezonie w Sandecji :-D
0
Murillo pauzuje
0
Jak dyskwalifikowali Real to po pierwszym meczu czy po drugim ?
4
2:1 to niezły wynik, pamiętajmy, że z Espanyolem w tamtym sezonie też przegraliśmy :)
1
Fabregas do Monaco ?!
19
Co tam Panowie napiszecie? Teraz nie macie klawiatur? Bo zapominacie, że mecz trwa ponad 90 minut!!!
1
Nam urwało 3 :-/ Patrzmy na Barcelonę ;-)
0
Przecież tacy piłkarze jak Malcon, Munir, Dembele nie przyszli do Barcelony by być liderami, a niestety wszyscy od nich tego dzisiaj oczekują, oni są po to by pomagać graczą pierwszego skladu.
0
Półfinał i mecz o 3 miejsce
0
Dzisiaj z ligi angielskiej trzy wygrane gości, Sevilla i Valencia za 10 zł?
0
No to zobaczymy
0
Fajna grupa dla Barcelony i jej kibiców, nie ukrywajmy, że w tej grupie jest Barca, a potem trzy zespoły o podobnym potenciale, zespoły które będą walczyły między sobą o 2 miejsce
0
Ciekawe czy jakbyśmy pobiegali w korkach też by taki był? :-D
1
Teraz, naprawia murawe, żeby pomóc wygrać ten mecz
3
Chyba ważniejsze od wyniku jest zakończenie tego meczu bez kontuzji
10
Widzę, że dobrze u Ciebie z ortografią :-D
0
A. Hleb strzelił dzisiaj bramkę dla Bate ;-)
0
Jak ma grać skoro ma kontuzje
2
Wszystkie te rankingi o dupe rozbić :-/
0
Wizja TV kosztuje 29 zl za miesiac, a działa bez zarzutu
0
Chciałem oglądnąć barceloński Everton, a tu nie ma ani jednego w kadrze meczowej
0
Ja mam podobnie :-D