15

„To jest Barça Panowie, to jest to, o co nas proszą, a ja proszę o to Was. Musicie dać z siebie wszystko, musicie mieć wsparcie w swoich kolegach z drużyny, wszystkich Was będących na boisku."-Pep Guardiola
Proszę Barcelono o wygranie w dniu moich urodzin!!!

12

Gra Barcelony zależy w 90% od nastawienia mentalnego piłkarzy

1

Oby bez Suareza, ale nie ma Boatenga w kadrze :-/

1

Gdyby teraz w Realu znalazłby się taki Xavi i powiedział "byliśmy lepsi" trzeba byłoby się z tym zgodzić :-P

0

Trener i piłkarze Sevilli chyba zaniemówili po meczu, a raczej po występie Messiego ????

0

"Przyszła już jednak pora, by się obudzić, bo za tydzień może być za późno. Blaugrana przedłużyła umowę z Ernesto Valverde i niemal na pewno nie zwolni go w razie klęski, choć powinna była zrobić to już dawno." trochę przesadzone, Enrique też wszyscy zwalniali w styczniu :-)

2

15 fauli, 1 żółta kartka :-/

3

3 wyjazd Realu do Katalonii w przeciągu 10 dni

0

Aleksander tak miał w ostatnim sezonie w Sandecji :-D

0

Murillo pauzuje

0

Jak dyskwalifikowali Real to po pierwszym meczu czy po drugim ?

4

2:1 to niezły wynik, pamiętajmy, że z Espanyolem w tamtym sezonie też przegraliśmy :)

1

Fabregas do Monaco ?!

19

Co tam Panowie napiszecie? Teraz nie macie klawiatur? Bo zapominacie, że mecz trwa ponad 90 minut!!!

1

Nam urwało 3 :-/ Patrzmy na Barcelonę ;-)

0

Przecież tacy piłkarze jak Malcon, Munir, Dembele nie przyszli do Barcelony by być liderami, a niestety wszyscy od nich tego dzisiaj oczekują, oni są po to by pomagać graczą pierwszego skladu.

0

Półfinał i mecz o 3 miejsce

0

Dzisiaj z ligi angielskiej trzy wygrane gości, Sevilla i Valencia za 10 zł?

0

No to zobaczymy

0

Fajna grupa dla Barcelony i jej kibiców, nie ukrywajmy, że w tej grupie jest Barca, a potem trzy zespoły o podobnym potenciale, zespoły które będą walczyły między sobą o 2 miejsce

0

Ciekawe czy jakbyśmy pobiegali w korkach też by taki był? :-D

1

Teraz, naprawia murawe, żeby pomóc wygrać ten mecz

3

Chyba ważniejsze od wyniku jest zakończenie tego meczu bez kontuzji

10

Widzę, że dobrze u Ciebie z ortografią :-D

0

A. Hleb strzelił dzisiaj bramkę dla Bate ;-)

0

Jak ma grać skoro ma kontuzje

2

Wszystkie te rankingi o dupe rozbić :-/

0

Wizja TV kosztuje 29 zl za miesiac, a działa bez zarzutu

0

Chciałem oglądnąć barceloński Everton, a tu nie ma ani jednego w kadrze meczowej

0

Ja mam podobnie :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?