matk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kędzierzyn-Kożle
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podaj link :):):):):)
0
Działa wam transmisja?
2
Hmmm... Wszędzie transmisja zaczyna się o 13:30, chyba transmisja będzie od momentu sesji zdjęciowej itd.
0
WItamy w Barcelonie ! ;)
VeB !
0
Niesamowite ! Ależ emocje ! Dziękujemy Panowie ! ;)
Visca el Barca y Visca Catalunya ! ;)
0
Nareszcie... Tito na ławce, Abi na boisku ! ;)
VeB !
0
Myśle że dobre losowanie ;)
VeB !!!
0
Szkoda niewykorzystanych sytuacji....
Ale w rewanżu ich rozjedziemy ! ;)
VeB !
0
Iniestttaaaaaaaaaaaaaaaa !
MAsakra :D VeB !
0
Jak on się tam znalazł :)
0
Geraaaaaaaaaaaard!!!!!!
0
Tu jest dobra transmisja. Trzeba się zarejestrowac ale to chwila roboty.
http://tv-on.pl/stream,id-140.htm
0
Początek mozna tu zobaczyc : http://media4footballhd.blogspot.com/2012/09/channel-1.html
A potem na tvp przelączyc.
0
na tvp sport.
0
Alexisssss ! ;) WKońcu ;)
0
Brawo Messi ! Brawo Andres !
VeB !
0
Bardzo dobry mecz w Naszym wykonaniu ! ;)
Prawo Panowie !
VeB !!!
0
Brawo Malaga ! ;)
0
Tello ależ wejście ! ;)
0
Ja pierdziele... Masakra ;/
Miejmy nadzieje, że nie bd to groźne i szybko wróci !
Ànims Tito !
0
Niesamowity człowiek !
1
Brawo Abi ! ;) VeB !
0
Oby to nie było coś poważnego ;/
0
Kurde Messi ;/
0
Barca - Mes Que Un Club ! ;)
0
Dani kontuzja ;/
0
Tu jest też bardzo dobra transmisja ;)
http://satlive.pl/stream,id-120.htm
0
Nic dodać nic ująć ;) Mes Que Un Club !
0
Bardzo dobra 1 połowa w naszym wykonaniu ! :) Oby tak dalej ! VeB !
0
Denerwuje mnie takie coś ! Ręce precz !