0

Podaj link :):):):):)

0

Działa wam transmisja?

2

Hmmm... Wszędzie transmisja zaczyna się o 13:30, chyba transmisja będzie od momentu sesji zdjęciowej itd.

0

WItamy w Barcelonie ! ;)

VeB !

0

Niesamowite ! Ależ emocje ! Dziękujemy Panowie ! ;)

Visca el Barca y Visca Catalunya ! ;)

0

Nareszcie... Tito na ławce, Abi na boisku ! ;)

VeB !

0

Myśle że dobre losowanie ;)

VeB !!!

0

Szkoda niewykorzystanych sytuacji....

Ale w rewanżu ich rozjedziemy ! ;)

VeB !

0

Iniestttaaaaaaaaaaaaaaaa !
MAsakra :D VeB !

0

Jak on się tam znalazł :)

0

Geraaaaaaaaaaaard!!!!!!

0

Tu jest dobra transmisja. Trzeba się zarejestrowac ale to chwila roboty.


http://tv-on.pl/stream,id-140.htm

0

Początek mozna tu zobaczyc : http://media4footballhd.blogspot.com/2012/09/channel-1.html
A potem na tvp przelączyc.

0

na tvp sport.

0

Alexisssss ! ;) WKońcu ;)

0

Brawo Messi ! Brawo Andres !
VeB !

0

Bardzo dobry mecz w Naszym wykonaniu ! ;)
Prawo Panowie !
VeB !!!

0

Brawo Malaga ! ;)

0

Tello ależ wejście ! ;)

0

Ja pierdziele... Masakra ;/
Miejmy nadzieje, że nie bd to groźne i szybko wróci !
Ànims Tito !

0

Niesamowity człowiek !

1

Brawo Abi ! ;) VeB !

0

Oby to nie było coś poważnego ;/

0

Kurde Messi ;/

0

Barca - Mes Que Un Club ! ;)

0

Dani kontuzja ;/

0

Tu jest też bardzo dobra transmisja ;)
http://satlive.pl/stream,id-120.htm

0

Nic dodać nic ująć ;) Mes Que Un Club !

0

Bardzo dobra 1 połowa w naszym wykonaniu ! :) Oby tak dalej ! VeB !

0

Denerwuje mnie takie coś ! Ręce precz !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?