matk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kędzierzyn-Kożle
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To się ceni ;) VeB !
0
Bardzo fajny dokument ;)
Messi - Niesamowity piłkarz i człowiek ! ;)
VeB !
0
0
Dasz Rade Eric ! Jesteśmy z Tobą ;)
0
[*]...
0
Zdrowia Eric ! ;) Dasz Rade, Wierzymy w Ciebie !
0
Eric Dasz Rade ! VeB ! ;)
0
Bardzo Dobry mecz Panowie ! Pokazaliśmy klasę i piękno futbolu ! ;)
0
[*]...
0
Brawo Pep. Nic dodać nic ując. Dziękujemy.
0
Sędzia pedał !!!!!!!!!!
0
Kurde chłopaki !!! jeszcze 16 minut ! Damy rade !
0
Jedziemy teraz !!!!
Visca !!!
0
Zmiany :
Pedro --- Cesc
Sergi --- Xavi
I myślę zeby Masche cofnąć do obrony, a Puyola albo Pique sciągnać. Za dużo błędów w obronie.
Ale ten mecz można jeszcze wygrać.
Wierzymy Panowie i Panie !
VeB !
0
I po co on kombinuje z tym składem? Parodia Pep,
0
Bardzo dobrze ;)
0
Najlepszego Gerard ! Visca !
0
[*]...
0
Szkoda chłopaki, ale mistrzostwo będzie nasze ! ;)
Trzymamy kciuku !
Visca !
0
Szacun Djoko ! Dobrze mówisz ! ;)
Powodzenia w finale !
0
I prawidłowo !
0
Najlepszego Xavi ! ;) I Wielu sukcesów z Barcą !
VeB !
0
Bardzo dobra wiadomość ;)
0
Naprawde niezwykłe ! Brawo Abi ! ;)
0
Najlepszego Seydou ! ;)
0
Najlepszego Victor ! ;)
0
[*]...
0
Brawo ! Należało się Chłopakowi ! ;) VeB !
0
Tak można ;p
0
Wesołych i Szczęśliwego ! ;) Oby ten 2012 był nasz ! ;)
Pozdro !