0

To się ceni ;) VeB !

0

Bardzo fajny dokument ;)
Messi - Niesamowity piłkarz i człowiek ! ;)
VeB !

0

0

Dasz Rade Eric ! Jesteśmy z Tobą ;)

0

[*]...

0

Zdrowia Eric ! ;) Dasz Rade, Wierzymy w Ciebie !

0

Eric Dasz Rade ! VeB ! ;)

0

Bardzo Dobry mecz Panowie ! Pokazaliśmy klasę i piękno futbolu ! ;)

0

[*]...

0

Brawo Pep. Nic dodać nic ując. Dziękujemy.

0

Sędzia pedał !!!!!!!!!!

0

Kurde chłopaki !!! jeszcze 16 minut ! Damy rade !

0

Jedziemy teraz !!!!
Visca !!!

0

Zmiany :
Pedro --- Cesc
Sergi --- Xavi
I myślę zeby Masche cofnąć do obrony, a Puyola albo Pique sciągnać. Za dużo błędów w obronie.
Ale ten mecz można jeszcze wygrać.
Wierzymy Panowie i Panie !
VeB !

0

I po co on kombinuje z tym składem? Parodia Pep,

0

Bardzo dobrze ;)

0

Najlepszego Gerard ! Visca !

0

[*]...

0

Szkoda chłopaki, ale mistrzostwo będzie nasze ! ;)
Trzymamy kciuku !
Visca !

0

Szacun Djoko ! Dobrze mówisz ! ;)
Powodzenia w finale !

0

I prawidłowo !

0

Najlepszego Xavi ! ;) I Wielu sukcesów z Barcą !
VeB !

0

Bardzo dobra wiadomość ;)

0

Naprawde niezwykłe ! Brawo Abi ! ;)

0

Najlepszego Seydou ! ;)

0

Najlepszego Victor ! ;)

0

[*]...

0

Brawo ! Należało się Chłopakowi ! ;) VeB !

0

Tak można ;p

0

Wesołych i Szczęśliwego ! ;) Oby ten 2012 był nasz ! ;)
Pozdro !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?