0

Doceniam umiejętności tego zawodnika i chcę aby został w Barcelonie ! Jego czas jeszcze nadejdzie ;) Mam nadzieje, że już wskrótce ;)
VeB !

0

Eric jesteś wspalnaiałym człowiekiem ... Wracaj do Zdrowia ! Czekamy ! :)

0

Gratulacje Leo ! :) Czekamy aż Thiago wybiegnie na boiska ! ;)

0

Busquets.

0

Spalonego ewidentnie nie było.

0

Brawo Panowie ! ;) Po raz kolejny Barca pokazuje, że ludzkie nieszczęscia nie są obojętne ! ;) Potrafimy spełniać marzenia ! Oby tak dalej :) MES !

0

Zdrowiej Carles ! Czekamy ;)

0

Bardzo dobre informacje ;) Czekamy Abi ! ;)

0

Najlpszeego Tito ;) Wielu sukcesów z Barcą ! ;)

0

Obie bramki Pedro Majstersztyk :) Brawo chłopie !

0

Iniesta ;) Należy się chłopakowi !

0

Dobra grupa ;)

0

Tu jest transmisja :
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
Kliknijcie na "Dutsch sport channel"... Sopcast ;)

0

Bardzo dobry zawodnik ! Witamy ;)

0

Raczej nie ma ;/ bo tez mam cyfrę +...

0

Najlepszego Pedro ! ;) VeB !

0

Świetna wiadomość ;) VeB !

0

Brawo Chłopaki ! VeB !

0

Dziękujemy Seydou ! Powodzenia ;)

0

Witamy, witamy ;) VeB !

0

Brawo Andres ! Należy ci się ;) VeB !

0

Espana*

0

Bardzo Dobry mecz w wykonaniu Hiszpanów ;) Cieszy super gra zawodników Barcy ! Viva Espoana !

0

I super ! Witamy Jordi ! VeB !

0

Niech mu ziemia lekką będzie [*]Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com

0

Najlepszego Leo ! ;) Wielu sukcesów ;) VeB !

0

Trzymaj się Tito ! ;) Będziemy zawsze z wami ;) VeB !

0

Witamy Tito ;) VeB !

0

Witamy Tito jako pierwszego trenera ! ;) VeB !!!

0

Dziekujemy Gabi ! Powodzenia ;) VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?