matk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kędzierzyn-Kożle
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Doceniam umiejętności tego zawodnika i chcę aby został w Barcelonie ! Jego czas jeszcze nadejdzie ;) Mam nadzieje, że już wskrótce ;)
VeB !
0
Eric jesteś wspalnaiałym człowiekiem ... Wracaj do Zdrowia ! Czekamy ! :)
0
Gratulacje Leo ! :) Czekamy aż Thiago wybiegnie na boiska ! ;)
0
Busquets.
0
Spalonego ewidentnie nie było.
0
Brawo Panowie ! ;) Po raz kolejny Barca pokazuje, że ludzkie nieszczęscia nie są obojętne ! ;) Potrafimy spełniać marzenia ! Oby tak dalej :) MES !
0
Zdrowiej Carles ! Czekamy ;)
0
Bardzo dobre informacje ;) Czekamy Abi ! ;)
0
Najlpszeego Tito ;) Wielu sukcesów z Barcą ! ;)
0
Obie bramki Pedro Majstersztyk :) Brawo chłopie !
0
Iniesta ;) Należy się chłopakowi !
0
Dobra grupa ;)
0
Tu jest transmisja :
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
Kliknijcie na "Dutsch sport channel"... Sopcast ;)
0
Bardzo dobry zawodnik ! Witamy ;)
0
Raczej nie ma ;/ bo tez mam cyfrę +...
0
Najlepszego Pedro ! ;) VeB !
0
Świetna wiadomość ;) VeB !
0
Brawo Chłopaki ! VeB !
0
Dziękujemy Seydou ! Powodzenia ;)
0
Witamy, witamy ;) VeB !
0
Brawo Andres ! Należy ci się ;) VeB !
0
Espana*
0
Bardzo Dobry mecz w wykonaniu Hiszpanów ;) Cieszy super gra zawodników Barcy ! Viva Espoana !
0
I super ! Witamy Jordi ! VeB !
0
Niech mu ziemia lekką będzie [*]Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
Najlepszego Leo ! ;) Wielu sukcesów ;) VeB !
0
Trzymaj się Tito ! ;) Będziemy zawsze z wami ;) VeB !
0
Witamy Tito ;) VeB !
0
Witamy Tito jako pierwszego trenera ! ;) VeB !!!
0
Dziekujemy Gabi ! Powodzenia ;) VeB !