matk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kędzierzyn-Kożle
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesamowity ;) VeB !
0
VeB !
0
Wracaj Abi, wracaj ;) Wszyscy z Tobą ! ;) VeB !
0
Barca - Więcej niż klub ;)
0
Bardzo Fajnie zorganizowane ;) VeB ! Barca - Więcej niż klub ;)
0
dajcie jakis dobry link ;/
0
Super ! ;) VeB !
0
Wygramy Panowie ! VeB ! :)
0
W sumie to szału nie robią... Ale nie są też takie złe ;)
0
Trzymaj się Abi ! Wszyscy z Tobą ;)
0
Dziękujemy Chłopaki ! ;) VeB !
0
Najlepszego Andres ! Zdrowia i wielu sukcesów z Barcą ! VeB ;)
0
Zdrowiej Abi ! ;)
0
Przykra wiadomośc ;/
0
Najlepszego Dani ! Zdrowia i Wielu sekcesów z Barcą ! VeB :)
0
Dziękujemy ci Pep ! ;)
0
Najlepszego Cesc ! Zdrowia i wielu sukcesów z Barcą ! ;) VeB !
0
Bardzo pozytywne zwycięstwo. Brawo Chłopaki ;) VeB !
0
Na zawsze we wszytkich sercach Cules ! Dziękujemy Pep, za trofea, za rodzinną atmosferę, za Serce którym obdarzyłeś Barcę. Dziękujemy jeszcze raz, szkoda ze odchodzisz bo to juz nie bedzie ta sama Barcelona. Ale zawsze będziemy walczyć o największe cele. Gràcies, Pep !
0
Wielki Pep ! Dziękujemy ;)
0
Dziękujemy za Wszytko Pep !
0
Wygramy ten mecz ! Pokażemy kto rządzi w Hiszpanii ! Dla Abiego !
0
No szkoda tych niewykorzystanych sytuacji. Chelsea tak naprawde jeden wypad i bramka. Ale damy rade na Camp Nou ! Wszyscy Wierzymy ! Visca el Barca ! ;)
0
Najlepszego Thiago ! ;) Wielu sukcesów z Barcą ;)
0
Wracaj do zdrowia !! Wszyscy z Abim !
0
Abi dasz radę ;) Jesteśmy z Tobą !
0
Najlepszego Ibi ! ;)
0
Jesteśmy z Tobą ;) Dasz rade ! ;)
0
Panowie dobry mecz w naszym wykonaniu... Szkoda jednak tego remisu. Ale na Camp Nou rozwiążemy worek z bramkami ;)
Visca !
0
Trzymamy kciuki Eric ;) Dasz rade !