0

Niesamowity ;) VeB !

0

VeB !

0

Wracaj Abi, wracaj ;) Wszyscy z Tobą ! ;) VeB !

0

Barca - Więcej niż klub ;)

0

Bardzo Fajnie zorganizowane ;) VeB ! Barca - Więcej niż klub ;)

0

dajcie jakis dobry link ;/

0

Super ! ;) VeB !

0

Wygramy Panowie ! VeB ! :)

0

W sumie to szału nie robią... Ale nie są też takie złe ;)

0

Trzymaj się Abi ! Wszyscy z Tobą ;)

0

Dziękujemy Chłopaki ! ;) VeB !

0

Najlepszego Andres ! Zdrowia i wielu sukcesów z Barcą ! VeB ;)

0

Zdrowiej Abi ! ;)

0

Przykra wiadomośc ;/

0

Najlepszego Dani ! Zdrowia i Wielu sekcesów z Barcą ! VeB :)

0

Dziękujemy ci Pep ! ;)

0

Najlepszego Cesc ! Zdrowia i wielu sukcesów z Barcą ! ;) VeB !

0

Bardzo pozytywne zwycięstwo. Brawo Chłopaki ;) VeB !

0

Na zawsze we wszytkich sercach Cules ! Dziękujemy Pep, za trofea, za rodzinną atmosferę, za Serce którym obdarzyłeś Barcę. Dziękujemy jeszcze raz, szkoda ze odchodzisz bo to juz nie bedzie ta sama Barcelona. Ale zawsze będziemy walczyć o największe cele. Gràcies, Pep !

0

Wielki Pep ! Dziękujemy ;)

0

Dziękujemy za Wszytko Pep !

0

Wygramy ten mecz ! Pokażemy kto rządzi w Hiszpanii ! Dla Abiego !

0

No szkoda tych niewykorzystanych sytuacji. Chelsea tak naprawde jeden wypad i bramka. Ale damy rade na Camp Nou ! Wszyscy Wierzymy ! Visca el Barca ! ;)

0

Najlepszego Thiago ! ;) Wielu sukcesów z Barcą ;)

0

Wracaj do zdrowia !! Wszyscy z Abim !

0

Abi dasz radę ;) Jesteśmy z Tobą !

0

Najlepszego Ibi ! ;)

0

Jesteśmy z Tobą ;) Dasz rade ! ;)

0

Panowie dobry mecz w naszym wykonaniu... Szkoda jednak tego remisu. Ale na Camp Nou rozwiążemy worek z bramkami ;)
Visca !

0

Trzymamy kciuki Eric ;) Dasz rade !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?