0

Dużo meczy i to mnie trochę martwi. Ale z drugiej strony ciesze się bo będzie co oglądać :D!! Dadzą rade!!

1

Neymar potrafi strzelać bramki głową...zresztą Messi też. Nie raz to już pokazywali. Po prostu Barca nie ma takiego stylu. Nigdy ta drużyna nie strzelała dużo bramek głowa. A co do wyprowadzania akcji i jej kreowaniu to Neymar jest w tym nie dobry tylko niesamowity!! Jak można mówić inaczej. W tym sezonie można powiedzieć że jest w tym aspekcie lepszy od Messiego. Wiadomo że Messi dopiero się rozkręca... :P

0

Moim zdaniem jeżeli chodzi o zabójczość to MSN... natomiast o urok REM.

Ronaldinho>Neymar - Neymar bardziej skuteczny i też czaruje lecz jeszcze delikatnie wygrywa Roni. Urok to urok. Mam nadzieje że po tym sezonie się zmieni bo pierwsza polowa sezonu to Ney ma niesamowita!! A coś czuje że Ney będzie najlepszy na świecie i to nie raz!!

Eto

1

Ciężką sytuacje ma Lucho. Moim skromnym zdaniem Claudio jest nie do ruszenia i pewnie jeszcze parę sezonów tak będzie... a z drugiej strony szkoda mi też Matsa bo to bramkarz z potencjałem niesamowitym. Gdyby grał i był w rytmie meczowym to pewnie by nie popełniał baboli i był jednym z najlepszych bramkarzy na świecie...a tak to jest przystopowany. Nie wiem czy nie lepiej będzie go sprzedać i dać się mu rozwinąć. Cieżka sytuacja :/

7

Sprawdził by się u nas? Iniesta i Ozil... pięknie by to wyglądało... :)

0

Gratulacje Barca!!!! Piękna gra. Szkoda tylko ze Neymar nie strzelił...widać było że mu zależało :)

0

Neuer: Lahm, Hummels, Chiellini, Alaba, Busquets, Pirlo, Iniesta, Ronaldo, Messi, Neymar

Rezerwa: Buffon, Alves, Ramos, Silva, Alba, Gundogan, Reus, Ozil, Hazard, Suarez, Douglas Costa

0

Kurcze jak popatrzyłem na terminarz od nowego roku to się przeraziłem.... praktycznie każdy mecz co 3 dni !! W innych ligach jest przerwa i będą lądować akumulatory. A Barca napieprza:). Mam nadzieje ze nie braknie sil na najważniejsze mecze? Dobrze ze Arda i Vidal dołącza do drożyny.

0

Lepiej nie przyznawaj sie na kogo byś zagłosował bo tylko sie ośmieszasz!!!! Na Dode lepiej zagłosuj!! Na to samo wyjdzie!!

0

Co jak co ale Edena widziałbym u nas jak nikogo innego. Słabszy okres ale potencjał ma niesamowity...w naszej drużynie by mógł odpalić... mamy problem z Messi obok Iniesty w środku pola a na skrzydle Neymar z Hazardem. Pięknie by to wyglądało...

0

Dokładnie ręce opadają! A Lewy powinien wygrać. Dudek chyba musi zjeść snickersa!! Przez takich ludzi potem Lewy jest obrażany bo się ich porównuje!!

0

Oby przeszedł do Realu! Nienawidzę Bayernu!! Liga hiszpanska tylko by zyskała! No i kibiców więcej by z Polski zyskała. Oby się udało...

0

Dokładnie o to mi chodzi...Lewy jest od wykańczania. I w tym jest najlepszy a nie z bajkowej techniki.

0

Mówimy o wykorzystywaniu sytuacji czy o niesamowitej technice która się czaruje w meczu? To jest lekka różnica.

0

Co z tego że na treningu tak potrafi? Niech w meczu coś takiego pokaże i ośmieszy paru rywali. Wtedy można porównać do najlepszych.

0

To co najbardziej rzuciło mi się w oko to bardzo dużo niedokładnych podań. Niby pięknie zapowiadająca się akcja a tu bardzo niedokładne podanie:/... nie jest źle sytuacji było dużo. W innych meczach na pewno będzie lepsza skuteczność. Takie mecze się zdarzają. Neymar dwoił się i troił pięknie grał!!

2

Alexis Sanchez do Realu? Jak myślicie? ;) Chyba raczej nie :P

0

Coś mi się wydaje że Perez poleci za niedługo. A to będzie gwóźdź do trumny:). Kto wie czy nie specjalnie coś takiego się dzieje ;)

0

Lewy miał okres ok 1 miesiąca gdzie był lepszy. Teraz nie ma takiej opcji... oczywiście Lewy bezdyskusyjnie jest 2 na świecie na swojej pozycji.

6

Najlepsza 9 na świecie!! W tej chwili nie ma lepszego.

1

Gumbau trochę zaniża ;)

4

Sandro dzisiaj przeszedł samego siebie:) a asysta palce lizać!! :)

1

Nie podniecaj się tak... to 3 liga... ;)

0

W pierwszej połowie atak z Neyem i Luisem. Nie lekceważmy. A po pierwszej połowie 3:0 i można wpuścić Munira i Sandro liczę ze coś ustrzelą... może do 5:0 ;)

2

Nie grał długo wiec akurat jemu by się brzydal meczyk, tym bardziej z nie wymagający przeciwnikiem. Bardziej bym dał odpocząć Neymarowi i Suarezowie. Ale to tylko moje odczucia.

0

Mam prośbę. Czy jest gdzieś do obejrzenia na internecie cały mecz ostatniej kolejki Barcelona-Real Sociedad? Dzięki za odp

0

A tak w ogóle to nie wybory najlepszej drużyny tylko zawodnika. Co ma do tego ze Brazylia dostała od Niemców ;)

0

Pierwsza dziesiątka obiektywnie!!

1 Messi
2 Neymar
3 Cristiano
4 Suarez
5 Neuer
6 De Bruyne
7 James Rodriguaez
8 Lewandowski
9 Iniesta
10 Mueller

Przepraszam za Lewandowskiego ale tak powinno to wyglądać.

0

hehehe dobre :P

0

Ronaldo niestety jeszcze będzie w trójce. Ratują go bramki których trochę nastrzelał w 2015 roku. Lecz w tym sezonie nie zaczął najlepiej i w następnym roku jak tak dalej będzie grał i pojawi sie w 3 to będzie nieporozumienie!! Messi, Neymar, Suarez !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?