matti_s
Dołączył/a: wrzesień 2015
Milówka
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest dobrym piłkarzem. Lecz nie za takie pieniądze! Poza tym nie wiem czy by się atmosfera w drużynie nie zepsuła. Nie potrzebujemy już więcej gwiazd!! Mamy ich wystarczająco dużo i o dziwo wszyscy by za sobą wskoczyli w ogień!! To jest naszą siłą. Po co ryzykować ;)
1
Nie wiem czy już o tym pisaliście. Boniek powiedział coś takiego...
“Messi dziś wymiata. Ale Lewandowski zdobędzie za rok Złotą Piłkę. Wystarczy wyjść z grupy, zdobyć 1-2 bramki w finale LM”
Coś mi się wydaje że to nie takie proste?? A wy jak uważacie??
0
A moim marzeniem jest żeby do nas nie przychodził! Wolałbym 1000 razy Verattiego.
0
Dokładnie patrzmy przede wszystkim na siebie!! Po sezonie będzie można po komentować. Tylko Barca!!
0
Dokładnie!! Super ze awansowaliśmy ale to powinna być powinność!! Jak coś ugramy w Euro to można go stawiać na piedestale!! Tylko Biegler!!
0
Co jak co ale masz popieram. Tez mnie to zaczyna coraz bardziej denerwować. Nie zachowujmy się wszyscy jak jakieś dzieci z gimnazjum!!
6
Nie wiem co tak narzekacie na Neya. Według mnie drugi zawodnik po Messim w tym meczu.
8
Czemu nie pisaliście na Real jak strzelił 10 goli jak przeciwnik grał w 9!! To dopiero ośmieszanie przeciwnika!! Sztuczki piłkarskie to cześć gry...jeżeli ktoś potrafi to dlaczego mu tego zabraniać!! A jeżeli ktoś nie potrafi to niech nie robi...proste!!
2
Śmiech na sali co się dzieje w tej Hiszpanii. A bramkarz tych gamoni się pewnie śmieje popijając browara!!
0
No masz racje. To wtedy wymarzona linia pomocy to Busquets, Veratti, Messi.
Busquets z Verattim myślę ze by sobie dali rade w destrukcji.
0
Tego się nigdy nie dowiemy... Ale tak by się mi marzyło.
0
Bravo, Alves, Pique, Hummels, Alba, Busquets, Iniesta,Messi, Neymar, Suarez, Hazard
Teraz wszyscy jada na Hazarda ale uważam ze ma niesamowity potencjał i w końcu znowu odpali!! Skrzydła byłyby piękne a Messi z Iniesta by rozdzielali piły.
0
Jestem za ciśnięciem po politykach którzy robią źle!! Cislem po PO i teraz cisnę po PiS bo to co teraz robią to jeszcze większe jaja!!
0
Dobrze wiem co to słowo znaczy i podtrzymuję swoją wypowiedz.
0
A może jest jakiś powód że jada po politykach. Jak coś jest nie tak to trzeba chyba o tym mówić a nie siedzieć cicho i mieć wszystko gdzieś?
0
Ja tam jakoś nie widzę Nolito u nas... Jest super piłkarzem ale ja wole oglądać w grze Neymara... Nie wiem czy Nolito się zgodzi do częstszego siedzenia na ławce... jakoś mi to nie pasuje...
0
Ten grajek powinien zjeść snickersa!!!
24
Na szczęście obyło się bez kontuzji!! Tego się najbardziej bałem!! Messi miazga!! A Neymara uwielbiam za luz i tą zabawę!!!
0
Messi ma ogromny szacunek do Guardioli wiec nie powiedziałbym dwa razy że go nie skusi. Jak to ktoś niżej napisał Messi już osiągnął wszystko wiec kto wie czy pod koniec kariery nie będzie chciał spróbować czegoś innego:). Jakby co to klauzula pójdzie w ruch...tak czy siak nie będzie źle ;)
0
Oby nie było kontuzji bo znając przeciwników to nie będą odstawiać nóg!! Zwyciężymy na pewno!! :D
0
Serbia-Polska 1:2 Piękna walka!!
0
3:2 tylko POLSKA!!
2
Zgadzam się z przedmówca. Forma jeszcze nie ta ale nie ma aż tak tragicznie jak w artykule!
3
Jeżeli Neymar utrzyma formę jaka prezentuje do tej pory to powinien się też znaleźć na tej liście w następnym roku...i to wysoko :D!! Gratki dla Messiego i Iniesty!!
0
Espanyol zagrał niesamowicie w defensywie i pressingu. A nam troszeczkę zabrakło wykończenia :/. Taki mecze się zdarzają i jestem pewien ze w pucharze ich dojedziemy :D. Nie narzekałbym tak na Rakiete bo takich ludzi nam trzeba do takiej twardej gry. W defensywie zagrał dobrze. Od kreatywności mamy Inieste, MSN no i przecież Bussi walnie czasem piękna piłkę :). Jak już to troszeczkę strzałów z daleka mi brakowało. Z całego MSN to Ney zagrał na + choć kilku strat niepotrzebnych było... Suarez bardzo chciał ale za bardzo mu nie wychodziło a później frustracja wzięła góre:/ Messi też troszeczkę na - nie było tych urwań które dawały przewagę liczebna...ale liczę ze najlepsza formę szykuje na druga polowe wiosennej rundy:D. Będzie dobrze!! Pozdrawiam
0
3 km z buta na mrozie -12. Nie ma źle :D!! Ważne że sylwek udany:)
0
Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim forumowiczom i kibicom Barcelony!! Kolejnych sukcesów naszej drużynie no i żeby nasze trio nie przestało nas zadziwiać w następnym roku!! Najlepszego jeszcze raz.
2
Przepisy mówią co innego ale to powinna być ewidentna kartka i karny. Takie zagrania mogą się skończyć gorzej!! A zdrowie piłkarza jest chyba najważniejsze? Chyba ze się mylę...?
0
Świetny filmik. Wrzucaj więcej :)
0
Porównał byś statystyki Neymara z tego roku a Ronaldinho za czasów jego najlepszego sezonu?