0

A w zeszłym sezonie jaką mieliśmy ławkę?? Przypomnisz?

1

Przepraszam ale muszę ! Kur... mać!!!!!!!!!!!!! Czar o obronie prysł :/

0

Chciałbym w to wierzyć ale...Bajern strzeli 1 to Benfica nie wiem czy zdoła 3 bramki wpakować :/

0

Wolfsburg dal du... jak nic!! Nawet na końcu nie chcieli zaryzykować. Żałosna drużyna... ogólnie Bayern też Jak nie teraz to mam nadzieje ze w półfinale odpadnie!!

1

A ja będę za Realem jak na złość wszystkim ;). Wolfsburg nie może ich wyeliminować. Tą drużyną która tego dokona to FC Barcelona. Chociaż jak się Realowi powinie noga to nie będę płakał :P

1

Ruch chwytał się czego popadnie. A Podbeskidzie nie musiało. Myślisz ze Ruch by spokojnie zagrał jak by byli na miejscu Podbeskidzia??

0

Hehe...tego nie idzie wytłumaczyć! To tylko u nas tak mogą mataczyć. PiS jednak wszędzie ma swoje wtyki ;)...śmieję się :P

3

Dla takiego klubu to było coś! A teraz znowu będzie blisko spadku. Walczyli jak nie jedna drużyna z górnej półki. A tu tyle wysiłku na nic. A Lechia mogła przed ostatnim meczem się wycofać a nie jak już mieli pewne miejsce w 8. Szkoda bo Podbeskidzie pokazało serce do walki i zasłużyli bardziej niż Ruch.

1

No i stało się. Wyru...ali Podbeskidzie!! Nie mam pytań co to za system! Chcieli Ruch w 8 to maja!

0

http://www.morele.net/inventory/info/BGaW4Y/

Dobrze chłopaki radzą z tańsza płytą i zamiast tego ssd. Troszeczkę przekroczyłem limit 3700 ale coś takiego Ci posyłam. Na pamięci też zaoszczędzisz trochę 16 gb Ci nie trzeba. Najwyżej dokupisz kolejne 8 za jakiś czas. PS też nie jestem fachowcem wiec skonsultuj najlepiej z kimś co w tym siedzi. Pozdro

0

A zależy Ci na tym sockecie?

0

Chcą wyru...ać Bielsko i zrobić decydujący mecz miedzy nimi. Szkoda gadać nie dość ze tak daremny system to jeszcze se z nim nie umieją poradzić!! Na siłę chcą wcisnąć Ruch bo Podbeskidzie to co to za drużyna!! Bielsko nie dajcie się!!

0

Ney wyższa bo chciał ale nie wychodziło...a Messi jakoś tak od niechcenia wszystko. Ale nie narzekajmy już tylko trzymamy kciuki żeby wrócili na odpowiednie tory!!

1

Kurcze nie było pomysłu na strzelenie bramki. Neymar słabo bardzo tak samo jak Messi :/. Oby te najgorsze mecze były już za nami!!!

0

Ale jaka asysta od Lewego :)

0

Mógłby Stuttgart wyrównać...ciekawie by się zrobiło w tabeli po wygranej Borussi.

0

Dobrze prawisz!

0

Lewy dzisiaj gra totalny piach...

0

Ciekawe jak by tak Lewandowskiego Bayern nie chciał puścić na Euro!! Czy też tak byś pisał...

0

Linia pomocy bardzo mi się podoba. Chętnie bym zobaczył u nas taką ;)

6

Enrique podobno pozwoli zagrać Neyowi w CA i Igrzyskach jeżeli zdobędą kolejny raz tryplet. Jestem jak najbardziej za! :)

0

No nie zachował się przyzwoicie ;). Żółta zasłużona. Ale jak go nie kochać jak później szalał :D

0

Dlaczego. Emocji było co nie miara. Poza sędzia oczywiście :/

0

Ney dzisiaj bajka! Aż szkoda że mu się coś nie wkulało :/

0

Zgadzam sie. W dodatku Atleti powinno mieć kolejne czerwo na faulu na Neymarze! Wychodził na sam na sam.

0

Ja wiem że Ty byś ściągnął obrońce grając w 10 przy dobrym wyniku!! W takiej sytuacji zrobili wszystko na co było ich stać! Przy odrobinie szczęścia mogli 1 jakąś wkulać jeszcze...

0

Kurcze niesamowity mecz! Pięknie się takie widowiska ogląda!! Szkoda paru sytuacji ale na szczęście wyszliśmy z całej tej opresji zwycięsko. Sędzią poniżej krytyki a my narzekamy na sędziowanie w LL!! Neymar dzisiaj pociągnął zespół a Suarez zrobił to do czego jest stworzony. Messi średnio ale coś czuje ze odpali w rewanżu!! Pozdro

0

Za niedługo wielki mecz. Ależ będą emocje! Ja już czuje lekki stresik to co będzie w czasie meczu:/ Wszyscy trzymamy kciuki za Naszych!!

1

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Dalej jest dobrze bo mamy 6 pkt przewagi nad drugim a ta porażka która i tak kiedyś musiała się przyplątać dobrze ze się przytrafiła teraz a nie w bardziej decydujących momentach. A co do meczu to Real zwyciężył niesamowita obroną. Całkowicie odcięli nasze skrzydła które za zwyczaj są motorkiem naszej spektakularnej gry. Ney i Messi mieli ciężki orzech do zgryzienia ;). Miejmy nadzieje że ta lekcja przyniesie same korzyści w decydujących meczach. Barca do boju!!

2

Nie wiem co tak się uwzięli na Neymara...Trafił na taki moment że Brazylia gra totalny piach. To że sam nie wygrywa meczy to nie znaczy że jest nie dojrzały. Co jak co ale oglądałem parę meczy Bazyli i Ney był motorem napędowym Brazyli. Cały problem w tym że drużyna nie jest poukładana. Dunga to jest chyba gorszy niż Smuda!! Costa gra piach mimo że jako duet z Neymarem powinni rządzić, napastnika nie ma w ogóle a kreatywni pomocnicy siedzą na ławce...ale to wszystko przez niedojrzałość Neymara... szkoda co mówić :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?