0

Przede wszystkim zdrowia! Bo umiejętności i sukcesy są i będą gdy jest zdrowie!!

0

Super. Czekamy na filmik.

2

Czy "ważną" to bym się wspierał.

0

Bardzo celna uwaga!!

1

Ale trzeba przyznać że gdyby nie on to nie było by tak blisko... moim zdaniem zagrał kolejny mecz super. Oczywiście nie wszyscy się muszą ze mną zgodzić ;) pozdro

0

Zgadzam się w 100 %. I dojdzie jeszcze Ney :D

4

Dzisiaj pogrążyła nast tylko i wyłącznie gra defensywna!! Po prostu nie istniała...i tak się dziwie że było blisko :/

2

Jurecki tak samo :)

0

Słabsze mecze się zdarzają... ważne ze potrafimy wygrać nawet gdy nie idzie. Lecz martwi mnie troszeczkę Arda, Messi no i chyba jednak Alves jest pierwszy w hierarchii prawych obrońców "jeszcze" . Messi jeszcze nie wskoczył na takie obroty jak w zeszłym sezonie... jeszcze troszkę czasu ma ;). Ewidentny brak Neymara...nie miał kto rozpędzać ataków... ten mecz pokazał ze nie ma co narzekać na Neya bo ma sporo strat i niedokładności ważne żeby mu wyszło parę razy w meczu i już będzie niesamowita korzyść. Brakowało mi dzisiaj właśnie tego ryzyka. Ale jak napisałem słabsze mecze się zdarzają !!

1

Nie idzie oglądać gry Bayernu!! Dobrze że chociaż Lewy tam jest bo tak to by się tego nawet nie oglądało!!

2

Dobrze powiedziane! Dani to Dani od zawsze lepszy w ataku a gorszy w obronie. Vidal jest dobry perspektywiczny i na pewno w niedalekiej przyszłości będzie pierwszy skład...ale czy jest lepszy od Daniego??

0

Brać Jamesa do nas. Pięknie by było.

0

Pewnie ze jestem za!

0

Jak na razie Iniesta się wywiązuje znakomicie z tej roli!! Lecz za rok nie wiadomo czy będzie miał dalej taka formę...lata przybywają niestety :( Przydało by się wzmocnienie na tej pozycji. Najpóźniej latem!! Marze o Verattim ale Coutinho też bym nie pogardził!! :)

7

Busi, Iniesta, Ney, Luis. To oni zagrali piękne spotkanie!!

7

Martwi trochę skuteczność Suareza. Neymar też troszeczke ma przestawiony celownik ale chyba już go nastawił :). Mimo to fajny meczyk!!

2

Trzeba przyznać ze Real gra teraz niesamowicie...

:/

3

Ech... co to Kubacki zrobil!!!!!!!!!

6

Taki z ciebie kibic jak z koziej du.. trąbka!! Dobra walka...jeden błąd i tak się skończyło. Zdarza się!! Zamiast pochwalić ze zrobił niesamowity postęp to lepiej zgnoić :/ ... przykre trochę!! A co do charakteru to jak by większość naszych pięściarzy miała tak mocną psyche to by było dobrze!!

0

Pewnie. Jestem za.

2

Nie było Horroru ;)

1

O tuż to!! To jest cały sens piłki nożnej a nie tak jak w tych czasach jest na topie taktyka, taktyka i jeszcze raz taktyka. Potem tego oglądać nie idzie. Dobrze ze jest Messi i Neymar!!

1

Będzie ciężko ale liczę na Artura. Ma dobra psyche i serce do walki. Na pewno się nie przestraszy jak nasi inni super bokserzy!! Obym się nie mylił ;)

2

Munir mimo strzelenia 2 bramek jakoś mnie nie przekonuje. W meczu praktycznie nie widoczny a jak miał już piłkę to oddawał do tylu lub najbliższego kolegi... aczkolwiek powoli może odpali.

2

Nie można się pozbywać Ter Stegena!!! Ewentualne wypożyczenie!! Claudio jest nie do wygryzienia natomiast jak Ter złapie rytm meczowy to będzie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. I to przez wiele lat!

4

Gratki za zwycięstwo!! Ale trochę brakowało mi Neymara. Jakoś tak inaczej się to oglądało:). Coś za coś...przynajmniej odpoczął :D

0

Vidal i Turan niewidoczni :/... Messi ciągnie cała grę jak przystało na najlepszego piłkarza wszech czasów ;)

2

Szkoda gadać. Ileż można!! Mam nadzieje że Neymar nie będzie się tym przejmował i będzie grał dalej tak jak teraz!!

0

Bardzo fajny meczyk na odpoczynek dla Neya i Luisa...choć ten drugi i tak pauzuje:). Messi też nie musi dogrywać całego meczu tylko polówkę :).

0

Dokładnie się z Tobą zgadzam!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?