matti_s
Dołączył/a: wrzesień 2015
Milówka
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jeżeli real go kupi za ok 40 mln a kto wie czy nie za mniejsza bo Chelsea chce się go pozbyć... to raczej by się opłacało go kupić. Obecna forma nie jest najwyższa ale chyba wiesz ze może się zmienić a wiadomo że tylko na lepsze:) Tym bardziej w Barcelonie! Chyba nie trzeba mówić jaki ma potencjał ?! Cały czas szukamy podobno gościa co mógł odciążyć nasze niesamowite trio... A dobrą opcja było by też przesuniecie Messiego do środka a Edena na prawe skrzydło... Obie strony straszyły by szybkością i dryblingiem a Messi by mógł spokojnie rozdzielać piłeczki.
To jest moje zdanie i myślę że by zdało egzamin lecz Ty nie musisz się z tym zgadzać!!!!
PS: Dałem więcej wykrzykników jak chciałeś ;)
0
Neymar tylko 1 mecz więcej w tym sezonie ;)
0
Hazard podobno ma się przenieś do Realu. Nie dobrze bo zawsze go chciałem widzieć u nas!! Tym bardziej ze kwota za niego nie będzie taka duza!! Mam marzenie ze Barca zareaguje na ten transer!!
7
Nie zgodzę się z Toba... Ney przeprowadza niesamowita ilość akcji w tym sezonie i jest motorem napędowym zespołu. Nawet Messi w Tym sezonie nie napędza tak akcji. Wiadomo nie wszystkie decyzje są odpowiednie ale jak by były to byśmy wygrywali w każdym meczu po 10!! Neymar jest młody perspektywiczny i potencjał ma na pewno jeszcze wyższy i dlatego tak o nim mówią i o niego walcza. Nie ujmując Luisowi bo i tak jest najlepsza 9 na świecie!!
0
Też mogło to być przyczyna. Lecz od murawy strasznie się też odbijała.
0
Lekkie zmęczenie ale murawa tez nie była chyba odpowiednio przygotowana. Strasznie piłka wyhamowywała i nie dawała się naszym rozpędzić.
0
Moim zdaniem właśnie się mało wdawał w dryblingi! Jakoś tak wszyscy byli ospali...jakby najmniejszym kosztem dowieźć to zwycięstwo. Całe szczęście że 3 pkt są u nas!!
0
Oj będzie zdecydowanie gorzej!! Jarek, Antoni i nowy Prezes TVP dopiero się rozkręcają :D:D:D!! Przynajmniej Ojciec Tadeusz zyska ;)
0
Tylko i bezsprzecznie Messi. Nikt inny nie dał i raczej już nie da tyle co on Barcelonie!!
0
Żeby sprawdzić kto był bardziej efektywny to by trzeba było zrobić statystyki bramek, asyst no i udanych dryblingów. Jest ktoś chętny? ;)
0
Przede wszystkim zdrówka!!
1
Roni był bardziej efektowny lecz mniej efektywny. Neymar za to jest jego nowsza i lepszą wersją. Też efektowny a na dodatek potrafi to przekładać na dużo więcej asyst i bramek.
0
Dokładnie...jak dasz rade to znajdź bramke tą na hali ;)
0
Jak by był ważny mecz i niekorzystny wynik to na pewno Messi by strzelał.
0
Zgadzam się w 100%!!
0
Hehe...Szkoda mi Neymara. Widać ze bardzo chce strzelić brameczkę. Messi mu w tym pomaga oddaje mu piłkę żeby w końcu strzelił a on pudłuje :/ Może w drugiej coś ustrzeli. Trzymamy kciuki dalej ;)
2
Hehe...na tapetę trochę nie pasuje:P. Ale dzięki ;). Ja właśnie znalazłem taka...
http://dumakatalonii.pl/kalendarze/
Piękna tapeta na luty :)
1
Wrzucił by ktoś tu kalendarz Barcy na tapetę z terminarzem na Luty? Dzięki z góry.
0
Piękne wykonanie Hymnu Barcelony. Aż ciary przechodzą...
0
Nie widziałem dzisiaj meczu Bayernu :/. Jak tam Lewy? Był aktywny? Super że dwie brameczki ... a cały zespół na plus czy męczyli jak zawsze?
2
Martwi mnie to podwyższanie kontraktów piłkarzom :/! Żeby nie było tak że za sezon lub dwa trzeba będzie sprzedać kogoś aby podreperować finanse klubu :/
0
Zgadzam się!!
1
I co uczysz się? ;) Piękny meczyk Barcy! Szkoda tylko naszych Orłów :(
1
Mecz z tych bardzo ciężkich ale za to niesamowitych. Pięknie się to oglądało!! Neymar ciągnął grę do przodu...mimu kilku strat to zawodnik meczu!! Jeszcze raz...pięknie się to oglądało.
1
Hehe...masz problem:)!! Współczuje ;). Trzeba będzie znaleźć trochę czasu po meczu Barcelony a meczem Agi ;). Pozdrawiam i powodzenia.
0
Kasa niesamowita może zawrócić w głowie! Ale stracenie szacunku u takich piłkarzy jak Messi, Luis, Iniesta...itd chyba bardziej by bolała!! Nie mówiąc już o kibicach.
0
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=24168
Niesamowita drużyna. Aż dziw bierze ze żaden z tych piłkarzy nie wygrał Ligi mistrzów.
0
Nie Barcelona jest tylko jedna!! Jakoś tak nie trawie Bayernu. A liga Hiszpańska tylko by zyskała i oglądalności i kibiców z Polski! Nie mam nic do Realu jak co niektórzy na tym forum...wiadomo że największy rywal i rywalizacja jest i zawsze będzie a ten transfer tylko by dodał jeszcze ognia:)!! Pięknie by było ;)
0
Lewy vs Benzynka
Jak myślicie kto jest lepszy dla Realu?
Moim marzeniem jest żeby Lewy przeszedł do Realu ale czy jest lepszy od Benzemy?? Aktualnie na porównywalnym poziomie?
6
Wczoraj Beata!! Dzisiaj Duda!! Zakaz kibicowania Naszym Orłom!!