matti_s
Dołączył/a: wrzesień 2015
Milówka
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Dokładnie a w szczególności zwycięstwo w LM.
0
Lewy nigdzie nie odejdzie. Po pierwsze bayern nie będzie go chciał sprzedać, po drugie nowy trener, po trzecie kasa podobna, po czwarte nie za bardzo się chce Lewemu! Szkoda bo nie cierpię bayernu :/
1
Nie byłem za Pogba żeby do nas przychodził ale po ostatnich meczach jak gra coraz bardziej mi się podoba... Tylko trochę drugi... :/
2
Fajny mecz pięknie się go oglądało. Gratki za kolejna wygrana to najważniejsze. A teraz troszeczkę minusików... Arda razem z Roberto od dłuższego czasu lekko obniżyli loty... Busquets wiadomo klasa sama w sobie Iniesta także nie do ruszenia ale wiek... nie wiadomo ile pogra jeszcze na najwyższym poziomie. Ja bardziej bym widział Arde na zmianę za kogoś z MSN. A w lecie kupić środkowego obrońce i środkowego KREATYWNEGO pomocnika. To są moim zdaniem 2 priorytety. Pomoc jakoś obniżyła loty lekko a nie daj boże DonAndreas złapie kontuzje albo wyleci z gry... Wiem że Rafinha wraca ale widział bym u nas Coutinho...
0
Nie za bardzo rozumiem Cristiano. Po takiej wypowiedzi na pewno nie będzie lepiej tylko pogorszył sytuacje. W szatni teraz dopiero będzie gorąco. Isco i james mogą się trochę wkurzyć. Czy on naprawdę nie ma rozumu?? :/
0
Pewnie że chcemy ;).
11
A jak powstrzymają Messiego i Suareza to Neymar im klepnie :) miejmy taka nadzieje ;)
0
Po cześć się z Tobą zgodzę. Od paru meczy lekko pomija się Neymara w akcjach lecz z drugiej to Ney nie ma ich mało a nie potrafi wykorzystać:/
0
Zagrali trochę na stojąca :/ Mam nadzieje że oszczędzali siły na Arsenal i tam zagrają tak jak potrafią ;)
0
Dzięki bardzo. Pozdro
0
Ma ktoś link do filmiku chyba Dariusza Żmudzkiego o Barcelonie z tamtego sezonu z polskim komentarzem. Pamiętam że zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Chyba najlepszy filmik sklejony o naszym triumfie. Fajnie tak powspominać:). Nie potrafię go znaleźć :/
1
Może się czepiam ale martwi mnie troszeczkę spadek formy Neymara. Oczywiście dalej robi różnice ale w porównaniu z końcem roku gdzie grał za każdym razem fenomenalnie widać różnice. Na szczęście do najważniejszych meczy jest jeszcze troszkę czasu. Cieszy mnie za to Messi i Suarez! Messi wraca do optymalne formy, a Luis jest klasa samą dla siebie :):)
1
Zgadzam się :) piękny wieczorek się szykuje ;). Jakoś tak się nie boje o Barce...coś mi się wydaje że ostatni mecz ich poniesie dzisiaj :)... a Roma...hmm...Szczęsny do boju!! Pokaż na co Cie stać.
0
Zdecydowanie Neymar powinien otrzymać wyższą notę. W pierwszej połowie całe trio nie zaimponowało a Ney i tak był chyba najaktywniejszy. No ale co tam...piękny mecz... piękne oceny
0
Dzięki takim piłkarza jak Ronaldinho, Ronaldo, Messi, Neymar kocha się football! Dzięki takiej właśnie MAGII (to nie oznacza ośmieszania)!! Chciałbym takie coś oglądać cały czas i w każdym meczu nie tylko Barcelony lecz nie każdy tak potrafi :/! Dlatego właśnie Barca i jej piłkarze są tak wyjątkowi.
1
Nie wypowiadam się za innych...ale na pewno nie ja :)
10
Messi Bóg, Suarez armata, Neymar czarodziej. Inaczej ich określić nie można :)
1
Gdzie widziałeś ośmieszanie. A co powiesz o karnym? Co sie tak wszyscy na tego Neya uwzięli :/
11
Barca Guardioli vs Barca Enrique?
Chyba jednak Enrique:) MSN = zabójcy!!
1
Po pierwszej połowie byłem niesamowicie zły na brak zaangażowania! Ale w drugiej połowie to co nasi zagrali to po prostu MAGIA!!!!!!! Nie można tego opisać. Jestem dalej w szoku. Luis po prostu fantastycznie 3 bramki 2 asysty. Neymar z Messim czarował! Czysta magia! Ney w końcu się odblokował i pięknie strzelił...zasłużył na tą bramkę:) OBY taka dalej!!
0
Jak słyszę ludzi... "Lewy na pewno ze złotą piłką" to mnie skręca!! Ileż można pisać jedno i to samo? Ktoś taki się nazywa potem znawcą footbolu :/
0
Zapomniałeś o Bayernie z Lewym ;). Nom będą super walentynki hehe... ;)
52
Przydała by się bramka Neymara bo widać ze bardzo chce a mu nie wychodzi...możne by się odblokował chłopak :)
0
Jestem jak najbardziej za!
1
Bardzo fajny filmik o Neymarze. Rób swoje i tu dodawaj ;)
0
Czyżby kolejny mecz bez porażki :D:D ?
1
Oj...jak można porównać Gumbau do Busquetsa? Czy on też grał tak tragicznie jak był młody?
0
Auba piękna bramka... 1:2
0
Głupio Ci będzie jak wygrają!
0
Czy taka duża to nie wiem...chcą się go pozbyć z Londynu wiec może być okazja :) a czy Hazard by był gwiazdeczka? Myślę że by się podporządkował Messiemu tak jak Ney i Luis ;)