1

Pogba i Busquets! Pięknie by było...

0

Jakby totalnie przegrał pozycje i wziął go za fraki na ziemie to czerwo...tu bylo wiecej walki nisz perfidnego faulu. Gameiro go odpychał ręka a Masche go trzymał żeby go nie odepchał. Faul ewidentny żółta i na tym koniec.

0

Czerwo z du... powinna być żółta. Ale w 10 zaczęli grać lepiej... miejmy nadzieje ze dobrze się skończy!!

0

Lewy coś se nie umie pograć...Do boju Piszczu!! :)

0

Siema mógłby mi ktoś doradzić. Zastanawiam się nad zmienieniem dekodera Polsatu na Evobox PVR.
Jeżeli ktoś ma takiego na stanie to czy mogli by się wypowiedzieć czy wszystko z nim ok...czy się nie zacina, psuje czy warto go brać. Pozdro i dzięki za odp.

1

Wielkie Gratulacje dla Barcelony!!! Jesteście wielcy!!!

0

No szkoda gadać. A podobno lepsza zmiana. Po prostu taki sam syf jak był tylko 10 razy gorzej!! Bo dodatkowo zadzierają z Unią, Stanami i Rosja!! Jak by co to Węgry będą naszym sojusznikiem...buahahaha

0

Goetze na wylocie z Bayernu... Co powiedzie jak by do nas przyszedł? Myślę ze wygórowane pieniądze za niego by nie były... tylko co by powiedział na taka konkurencje ;)??

0

Najlepszego Don Andres!!

0

Villareal i Sevilla do boju!!

0

Ja wam powiem szczerze ze chciałbym aby Atleti wygrało z Realem w finale. Chce żeby real wszedł do finału a także żeby weszła Sevilla i Villareal. Wtedy wszyscy skończyli by narzekać jaka to liga Hiszpańska jest słaba i że Barca nie ma przeciwników!

3

Jaki ciężki? Tylko Atletico. Przynajmniej nie będą się wywyższać ze to klub najlepszy w historii!!! Atletico!

8

Brawo Atletico!! Wytrzymali napór. Gwiazdeczki z Bawarii do domku!!

2

Barca w zeszłym sezonie grała lepiej nie przesadzaj ;)

2

Atletico dzisiaj fatalnie!! Oby się w drugiej obudzili!!

0

Dokładnie hehehe

3

Kibicujemy Hiszpanom dzisiaj z całego serca!!

0

Nie byłbym tego taki pewien ;)

2

Oby dotrzymali 0 z tyłu!!

0

Gratulacje za zwycięstwo! No i genialny Luis!!!

0

Ney ma asystę czy po dobitce się nie zaliczy?

2

Nie idzie tego oglądać. Ani na tym meczu ani na drugim nie idzie się skupić!

8

Skończcie ku...narzekać i bierzcie sie za kibicowanie!! Tylko zwycięstwo!!

0

Nie idzie was słuchać. Jak by was tyle razy kopano a sędzia nic to nie wiem czy byście wytrzymali!! Nie popieram też takiego zachowania ale nie można mówić że Neymarowi się nie chce! Jak nie idzie to nie idzie. Słabszy okres przezywają teraz wszyscy!!

2

Spalone Suareza były dzisiaj bardzo irytujące...

0

Ech...stało sie :/ teraz to już nie ma miejsca na błędy...dalej jesteśmy na 1 miejscu i nie możemy tego zawalić!!

0

Moim zdaniem przede wszystkim we wczorajszym meczu mi zabrakło chęci zwycięstwa...i to mnie najbardziej boli!! Nie można zwalać na przemęczenie... jeżeli jest ktoś przemęczony to nie wytrzymuje pełnych 90 min i od 60 min gra kaszane...a nasi zagrali od początku słabo bez chęci strzelenia bramki...nie ujmując Atletico którzy zagrali super taktycznie i naszym nie ułatwiali! Ławka oczywiście jest też problemem i musi się zmienić w następnym sezonie lecz teraz będzie problem bo masę kasy uciekło przez odpadniecie z CL...a kontrakty trzeba po przedłużać :/

0

Kto wie może coś w tym jest...aczkolwiek forma spadła i to był główny powód :/

0

Nie przesadzaj tylko nie Bajern!! Wszyscy tylko nie oni!!

0

Współczuje!! Ale Najlepszego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?