4

wlasnie nie do konca - bo Bravo nie zostalo zaliczone wygranie CL, wiec on ma szanse na max 6.

0

ten rok juz jest lepszy dla Leo niz 2012 - wtedy wygral tylko PK. Oczywiscie pobiu rekordy strzeleckie, ale jednak tylko PK to ciut malo. 2009, 2011 byly zdecydowanie lepsze dla Leo niz 2012.

0

dobra decyzja - moze podwojenie to wiele, ale Ney to Ney - jest mlody 5 lat mlodszy od Leo i jak tak dalej pojdzie to moze juz za rok, albo w przeciagu 2-3, to on przejmie role najlpszego strzelca zespolu. Messi bedzie cofniety. Moze tez przejmie role lidera, ale tutaj musimy jeszcze poczekac.

Z kluczowymi zawodnikami nalezy podpisywac umowy, zeby nie doprowadzac do takiej sytuacji jak z Danim.

0

wlasnie pali sie, bo trzeba zmniejszac ryzyko doprowadzenia do sytuacji, ze zostaje zawodnikowi rok kontraktu.

Z Rafinha to sprawa oczywista, ale teraz wlasnie to Rafinha ma przewage negocjacyjna. Dla kluczowych graczy nie mozna dopuscic do sytuacji, zeby zostal im rok do konca kontraktu, wiec najpozniej trzeba przedluzac przy 2 latach.

Widzielismy sage z Alvesem - patrz co teraz dzieje sie z Ramosem w Realu.

0

Iniesta ma 31 lat, Xavi wlasnie odszedl, a wiec w pomocy zostajemy z Rakiticem i Rafinha. Rafinha to jednak narazie tylko rezerwowy gracz. Rakitic potrafi byc chimeryczny.

Iniesta wszyscy wiemy jaki w sumie mial sezon ( ani jednej asysty w lidze do meczu z Cordoba)

Przypominam, ze Turan jeszcze do nas nie przyszedl - a nawet jak przyjdzie to w styczniu konczy 29 lat.

Jak dla mnie potrzebujemy lidera srodka pola, ktory zastapi zarowno XAviego jak i dawnego Inieste.

0

W przeciagu roku nalezy przede wszystkim przedluzyc umowy z Neymarem, Messim (o 2 lata).

0

Bramek do tej nagrody liczą sie od listopada do października. Zostały de facto 3-4 miesiące - z tym ze w lipcu i sierpniu mbiej jest spotkań.

0

Na ten moment:

1) Messi wiadomo z kim i jak
2) Lamela i jego rabona zza 16 metrów
3) cieżko powiedzieć - było trochę tego może jakiś strzał z dystansu np. Ramsaya, jakiś gol Jamesa, jakaś przewrotka (Pedro),

To co zrobił Messi i to w finale to było arcydzieło i mam nadzieje ze nie bedą znowu pocieszać CRa w tym roku.

0

To była nominacja z czapy - było wiele goli lepszych - akcja ładna ale bez przesady.

0

Mi sie właśnie wydaje ze to jednak Suarez zasłużył na ciut więcej mimo mniejszej liczby bramek. To co zrobił z City i ZwlasCza z Psg dało nam awans do 1/2 finału. Do tego ten kluczowy gol z Madrytem. Neymarowi czasami brakowało wyczucia kiedy należy piłkę odegrać - ale w sumę to ich wlklad był bardzo zbliżony.

1

Gdyby większa skuteczność Szwajcarów to Argentyny nie byłoby w 1/4 , gdyby nie masdcherano w ostatniej minucie z Holandia to Argentyny nie byłoby w finale. Gdyby nie wygrane rzuty karne i postawa Romero to rownież Holandia grałaby w finale. Nie ma co gdybać.

0

W meczu z Argetnyan - Paragwaj powinien wyrzucic jednego goscia

0

sedzia pokazuje sporo zoltych, ale od czerwonych trzyma sie z daleka - zeby nie wywolalo to kontrowersji

0

Gio miał szanse ale grał zbyt indywidualnie i jego sprzedaż była dobrym rozwiązaniem. Sergio Garcia to tez nie jest gracz ba miarę Barcy.

1

dla nas to niezbyt dobrze, Real hoduje sobie druzyne ktora bedzie im dostarczac punkty w sezonie, a z nami jak zwykle beda sie spinac. U nich byl remis 0-0

Real tez czesto zastrzega sobie, ze dany zawodnik na wypozycznieu nie moze grac przeciwko Realowi.

0

Garay raczej nie zagra w finale - to jednak spore oslabienie defensywy Argentyny, W jego miejsce zagra Demichelis tak jak w 1/2.

0

tak - ale jednak trzeba sie ograniczac z kupowaniem zawodnikow kolo 30 za gruby hajs. Moze sie okazac, ze za pare lat dojdziemy do sytuacji podobnej do Milanu.

NIe chce znowu odnosic sie do Realu, ale jednak w dluzszej perspektywie sprowadzanie graczy jak Ozil, Higuain, Di Maria pokazuje, ze z forma czy bez / troche bez wzgledu na sytuacje tego co robi dany zawodnik czy sytuacje klubu / czy nawet po ciezkiej kontuzji - Igla / mozna jak nie zarobic to chociaz nie stracic.

Uwzgledniajac jednak fakt, ze u nas jest tendencja do trzymania wychowankow (tych istotnych) do konca w klubie i niesprzedawania ich (Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta tez bedzie), to trzeba jakos myslec o budzecie transferowym w szersze perspektywie. O ile kwestia wychowankow jest dla mnie oczywista - to jak sa oni zegnani i jak klub ich traktuje jest swietne i tak powinno byc - to jednak nie mozemy wszystkich oddawac za darmo / pol darmo.

10

Ja mam mieszane uczucia - Turan jednak zanim zacznie z nami grac bedzie mial juz 29 lat - a my placimy za niego 35 kafli.

Juz nawet nie chodzi o to, ze on bedzie slabo grac, ale ze za 2 lata jego wartosc spadnie pewnie do 10 milionow bez wzgledu czy bedzie gral srednio czy dobrze.

0

Mimo wszystko Messi jest jednak zbyt ofensywny - wprawdzie czesto cofa sie do sroka, ale bardziej w sytuacjach gdy Barca odzyskuje pilke - a jednak w innym przypadku zabraklo by balansu miedzy atakiem a obrona.

0

jak dla mnie moze zupelnie nie strzelac - ale fajnie jakby podniosl pierwsze wazne trofeum w seniorskiej pilce z Albicelestes.

Ma juz MS u-20, ma IO 2008, byl drugi na CA 2007, byl drugi na MS 2014. Niestety beda grac z gospodarzem - a Chile mimo kilku kontrowersji sedziowskich pokazalo ze jest mocne.

0

Paragwaj jednak mocno sie otworzyl, wiec Argentynie bylo znacznie latwiej - Chile gra lepiej w defensywie - choc nie maja juz ich tajnej broni Jary ;)

1

Jak widzicie szany Chile i Argentyny? Chile na pewno zagra lepiej w defensywie niz Paragwaj - do tego wsparcie publicznosci, mozliwosc odpalenia Alexisa i ewentualnie aspekt sedziowski. Dosc wyrownanie to w sumie sie zapowiada.

1

Messi - 3 razy oficjalnie MVP, 4 razy nieoficjalnie

gracz druzyny fazy grupowej, gracz druzyny cwiercfinalow, gracz druzyny polfinalow.

Mam nadzieje, ze uda im sie wygrac - choc z gospodarzami latwo nie bedzie

0

Wazne, ze nikt z trojki Ageuro, Messi Macherano nie dostal kartki, bo z Chile latwo nie bedzie.

5

Tak swoja droga, to chyba drugi taki hat trick asyst Messiego.

Pamietacie 3 podania do Tello z Levante?

0

Messi nieoficjalnie dostal z Paragwajem w meczu grupowym (nie przyjal), Urugwajem, Kolumbia i teraz w 1/2 znow z Paragwajem.

Z Jamajka dostal Angel

0

Lavezzi w finale nie mial tak dobrej okazji. Jednak niektorzy faktycznie zapominaja, ze Higuain wlasciwie wygral mecz Argentynie w 1/4 z Belgia (byl wtedy MotM).

Troche to takie uproszczenie, ze Higuain przegral final, itp. Final przegrala Argentyna - tak samo jak wczesniej wygrala mecze, ktore rowni dobrze mogla przegrac (Holandia, Szwajcaria, - Belgia w sumie tez).

To 2 miejse na ms to wielki sukces Albicelestes - juz nie ma co do tego wracac kto zawalil z Niemcami.

0

a Jamajka MotM byl Di Maria

1

Cruyff juz raz pokazal jak bardzo sie mylil co do Neya i Messiego. Mowil, ze skoro Barca kupila Ney'a to powinni sprzedac Messiego, bo obaj nie beda ze soba dobrze wspolpracowac.

Jak bylo? Wszyscy wiemy/

0

ja jednak mysle, ze kazdy z nich bedzie musial wybierac.

Jesli chodzi o Leo, to jezeli nie wygra w tym roku Copa America, to bedzie chcial grac na przyszlorocznym turnieju. Mistrzostwo Olimpijskie juz ma.

Grzmot pewnie bedzie grał na Euro - pewnie na igrzyskach juz nie wystapi - a jezeli tak to bedzie mocno zajechany przed sezonem

Neymar tez musi zdecydowac jak dla mnie - dwa turnieje w wakacje to jednak ciut za duzo - zwlaszcza, ze w takich klubach jak my czy Real rozgrywa sie nawet kolo 60 meczow w sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?