mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest najszybsze 4 gole i najszybsze 5 bramek w historii
7
tylko pytanie kiedy TAS to rozpatrzy... Pewnie w grudniu
1
tak naprawdę dopiero w poprzednim sezonie sporo obnizyl sobie te srednie pudlujac karne kolejno z :
Levante, Manchesterem City, Brazylia (w meczu towarzyskim), Atletico (gdzie jednak dobil strzal), teraz z Bilbao i z Levante (znowu)
13
akurat po tym karnym Messi strzelił bodajże kilkanaśnie kolejnych bez błędu,
Jeszcze w tamtym sezonie strzelił 4 kolejne karne pewnie.
Tak naprawdę Messi zaczął popełniać więcej błędów z rzutów karnych od zeszłego sezonu. To poprzedni sezon psuje mu statystykę. Wcześniej miał bardzo dobry procent trafionych karnych - blisko 90%.
0
Messi nigdy nie strzelił Celcie więcej niż 1 gola w spotkaniu.
0
Chyba widać było ze po tym przestrzelonymi karnym to cisnął ładnie i w lidze skończyło sie na 50 bramkach. Te kolejne trofea to jednak przyszły pare sezonów pózniej. Jednak pozycja Leo jest niepodważalna w szatni a to ma istotne znaczenie w przypadku pudel z karnych
0
Mozna powiedziec, ze to jedyny istotny karny spudlowany przez Leo w karierze.
Mozna jeszcze ewentualnie dodac karnego z Sevilla kiedy w 90 minucie obronil Varas, ale wtedy i tak mistrzostwa by raczej nie bylo, ale jednak.
0
tylko jednego będzie można zarejestrowac
6
Piszesz ze "było Życie przed Messim". Pózniej piszesz, ze Busquets to inna bajka. Przecież życie przed Busquetsem tez było. Słaby argument
0
W Europie Gerd Mueller z 365 bramkami w Bundeslidze.
4
Taka ciekaowstka po meczu:
Messi ma juz 289 bramek w La Liga- brakuje mu 10 trafien do najlepszego strzelca w historii ligi francuskiej Delio Onnisa.
0
ja powiem tak sa karne i karne. O ile Messi przecietnie karne wykonuja znacznie gorzej, to ja bym nie chcial zeby uczyl sie od Ronaldo jak sie strzela wazne karne (patrz: Valencia poprzedni sezon, Bayern w 1/2 LM, Chelsea w finale LM, Barcelona w 1/2 LM, ME 1/4 finalu)
0
potwierdzam, to wymowa jest jak najbardziej poprawna. Moge dodac, ze wlasnie bardzo dobrze akcentuje to nazwisko.
0
mysle, ze na Celte to trener zdecyduje sie na Pique, Inieste, Albe i Suareza. To tak na początek :)
1
to Penaldo kazdy moze sobie czytac roznie w takim razie. Dla jednego bedzie, ze znakomicie wykonuje karne, dla innego bedzie, ze jak pilka trafia przeciwnika w plecy, to macha lapami. Otwarta interpretacja :)
0
Chyba to bylo w sezonie 06/07 za Capello jeszcze.
0
pamietaj, ze gralismy dzis bez Iniesty i Suareza. Dodatkowo na mecz w Vigo wroci Pique, a Alves tez juz bedzie bardziej w rytmie meczowym po kontuzji.
0
Asysta dla Bartry :))
0
Przy 2-0 mogl podyktowac zeby nie bylo ;)
0
tak pamietam, ze raz wygrali 2-1. Nam jednak znacznie wiecej razy zalezli za skorę.
0
w poprzednim sezonie moze faktycznie to byla jedna wypowiedz, ale jednak Espanyol to Espanyol i nie ma tu co ich bronic. Oczywiscie, to troche naturalne, ze ich podejscie do spotkan z Barca i Realem jest inne. W koncu spotkania z Barca to derby i cisnienie zawsze jest wieksze.Tak po prostu jest.
Real ma jeszcze jedna druzyne w lidze ktora jest jej notorycznym dostarczycielem punktow - czyli Getafe (Real Madryt B). Czesto pol skaldu nie moze grac z Realem, bo takie maja klauzule wychowankowie Realu. Zreszta wypowiedzi Getafe z poprzedniego sezonu o ile pamietam byly podobne do tych Espanyolu.
0
to nie jest argument, ze po 3 meczach jestesmy liderem. W poprzednim sezonie po 3 kolejkach mielismy 6 punktow przewagi, a jakies 10 kolejek pozniej tracilismy 4 punkty do Realu. W takiej lidze jak hiszpanska kazde punkty i podejscie kazdego rywala sa na wage zlota.
Liga hiszpanska od sezonu 08/09 rozstrzyga sie na poziomie 90 punktow, wiec takie mecze jak ten z Granada, czy bodajze dwa sezony temu z Elche są mega ważne i nie nalezy przechodzic obok tego obojetnie.
Oczywiscie wiele osob przesadza, ale tez gadanie, ze jak zrobimy swoje, to nic nas nie ruszy jest jednak dalekie od prawdy w takiej lidze jak hiszpanska.
0
Zeby byc rzetlenym nie trzeba pisac takich bzdur. Wystarczy przypomniec sobie wypowiedzi pilkarzy i trenera Espanyolu z poprzedniego sezonu - kiedy przed meczem z Barcą nie ukrywali, że woleliby zaby tytuł zdobył Real.
Na początku tego sezonu tez to pokazali na boisku.
0
jasne, ze nie jest pewne, ale jednak kazdy mecz jest inny.
My w zeszlym sezonie wygralismy z Bilbao 5-2, a w tym najpierw wtopilismy 0-4, a nastepnie wymeczone 1-0. Real tez z Baskami potrafil wygrywac 3-0.
W poprzednim sezonie zgublismy 2 razy punkty na Camp Nou, co nikt by nie przypuszczal (Malaga 0-1 i Celta 0-1).
0
50 karnych to chyba jednak pomoze, a przeciez wiadomo, ze nie da sie zdobyc 114 punktow.
0
W ciemno - to są wciąż 3 pkt... Ale przed meczem cieżko było sobie wyobrazic inny scenariusz niż co najmniej 3-0
0
Bramka była ale był tez sedzia
0
Jednak w Realu te sporo nieobecnych - Bale, Ramos, Varane
0
wytlumaczylem, ze to byloby bez sensu. Ok, ma zapisane, ze kanaly sa takie i takie, ale de facto placi sie za kontent, czyli za to co ogladasz, a nie jak sie kanal nazywa. W przypadku istotnych zmian zwiazanych z tym co kupiles, masz prawo z tego zrezygnowac.
Wyobraz sobie sytuacje, ze na zadnym kanale ni jest nic nadawane, ale nazwa kanalu sie nie zmieni - to wtedy za co placisz?
0
nie - on nie placil za kanały, tylko za ofertę programową. Płacił za kontent - jeżeli nastąpiły istotne zmiany w kontencie, to naturalnym jest, że miał prawo zrezygnować.
Przecież jeżli usuneliby z oferty canal+sport, a nazwali by to np. canal+ligi, ale byloby to samo, to dla niego jako konsumenta nic by sie nie zmienilo.