0

To jest najszybsze 4 gole i najszybsze 5 bramek w historii

7

tylko pytanie kiedy TAS to rozpatrzy... Pewnie w grudniu

1

tak naprawdę dopiero w poprzednim sezonie sporo obnizyl sobie te srednie pudlujac karne kolejno z :

Levante, Manchesterem City, Brazylia (w meczu towarzyskim), Atletico (gdzie jednak dobil strzal), teraz z Bilbao i z Levante (znowu)

13

akurat po tym karnym Messi strzelił bodajże kilkanaśnie kolejnych bez błędu,

Jeszcze w tamtym sezonie strzelił 4 kolejne karne pewnie.

Tak naprawdę Messi zaczął popełniać więcej błędów z rzutów karnych od zeszłego sezonu. To poprzedni sezon psuje mu statystykę. Wcześniej miał bardzo dobry procent trafionych karnych - blisko 90%.

0

Messi nigdy nie strzelił Celcie więcej niż 1 gola w spotkaniu.

0

Chyba widać było ze po tym przestrzelonymi karnym to cisnął ładnie i w lidze skończyło sie na 50 bramkach. Te kolejne trofea to jednak przyszły pare sezonów pózniej. Jednak pozycja Leo jest niepodważalna w szatni a to ma istotne znaczenie w przypadku pudel z karnych

0

Mozna powiedziec, ze to jedyny istotny karny spudlowany przez Leo w karierze.

Mozna jeszcze ewentualnie dodac karnego z Sevilla kiedy w 90 minucie obronil Varas, ale wtedy i tak mistrzostwa by raczej nie bylo, ale jednak.

0

tylko jednego będzie można zarejestrowac

6

Piszesz ze "było Życie przed Messim". Pózniej piszesz, ze Busquets to inna bajka. Przecież życie przed Busquetsem tez było. Słaby argument

0

W Europie Gerd Mueller z 365 bramkami w Bundeslidze.

4

Taka ciekaowstka po meczu:

Messi ma juz 289 bramek w La Liga- brakuje mu 10 trafien do najlepszego strzelca w historii ligi francuskiej Delio Onnisa.

0

ja powiem tak sa karne i karne. O ile Messi przecietnie karne wykonuja znacznie gorzej, to ja bym nie chcial zeby uczyl sie od Ronaldo jak sie strzela wazne karne (patrz: Valencia poprzedni sezon, Bayern w 1/2 LM, Chelsea w finale LM, Barcelona w 1/2 LM, ME 1/4 finalu)

0

potwierdzam, to wymowa jest jak najbardziej poprawna. Moge dodac, ze wlasnie bardzo dobrze akcentuje to nazwisko.

0

mysle, ze na Celte to trener zdecyduje sie na Pique, Inieste, Albe i Suareza. To tak na początek :)

1

to Penaldo kazdy moze sobie czytac roznie w takim razie. Dla jednego bedzie, ze znakomicie wykonuje karne, dla innego bedzie, ze jak pilka trafia przeciwnika w plecy, to macha lapami. Otwarta interpretacja :)

0

Chyba to bylo w sezonie 06/07 za Capello jeszcze.

0

pamietaj, ze gralismy dzis bez Iniesty i Suareza. Dodatkowo na mecz w Vigo wroci Pique, a Alves tez juz bedzie bardziej w rytmie meczowym po kontuzji.

0

Asysta dla Bartry :))

0

Przy 2-0 mogl podyktowac zeby nie bylo ;)

0

tak pamietam, ze raz wygrali 2-1. Nam jednak znacznie wiecej razy zalezli za skorę.

0

w poprzednim sezonie moze faktycznie to byla jedna wypowiedz, ale jednak Espanyol to Espanyol i nie ma tu co ich bronic. Oczywiscie, to troche naturalne, ze ich podejscie do spotkan z Barca i Realem jest inne. W koncu spotkania z Barca to derby i cisnienie zawsze jest wieksze.Tak po prostu jest.

Real ma jeszcze jedna druzyne w lidze ktora jest jej notorycznym dostarczycielem punktow - czyli Getafe (Real Madryt B). Czesto pol skaldu nie moze grac z Realem, bo takie maja klauzule wychowankowie Realu. Zreszta wypowiedzi Getafe z poprzedniego sezonu o ile pamietam byly podobne do tych Espanyolu.

0

to nie jest argument, ze po 3 meczach jestesmy liderem. W poprzednim sezonie po 3 kolejkach mielismy 6 punktow przewagi, a jakies 10 kolejek pozniej tracilismy 4 punkty do Realu. W takiej lidze jak hiszpanska kazde punkty i podejscie kazdego rywala sa na wage zlota.

Liga hiszpanska od sezonu 08/09 rozstrzyga sie na poziomie 90 punktow, wiec takie mecze jak ten z Granada, czy bodajze dwa sezony temu z Elche są mega ważne i nie nalezy przechodzic obok tego obojetnie.

Oczywiscie wiele osob przesadza, ale tez gadanie, ze jak zrobimy swoje, to nic nas nie ruszy jest jednak dalekie od prawdy w takiej lidze jak hiszpanska.

0

Zeby byc rzetlenym nie trzeba pisac takich bzdur. Wystarczy przypomniec sobie wypowiedzi pilkarzy i trenera Espanyolu z poprzedniego sezonu - kiedy przed meczem z Barcą nie ukrywali, że woleliby zaby tytuł zdobył Real.

Na początku tego sezonu tez to pokazali na boisku.

0

jasne, ze nie jest pewne, ale jednak kazdy mecz jest inny.
My w zeszlym sezonie wygralismy z Bilbao 5-2, a w tym najpierw wtopilismy 0-4, a nastepnie wymeczone 1-0. Real tez z Baskami potrafil wygrywac 3-0.

W poprzednim sezonie zgublismy 2 razy punkty na Camp Nou, co nikt by nie przypuszczal (Malaga 0-1 i Celta 0-1).

0

50 karnych to chyba jednak pomoze, a przeciez wiadomo, ze nie da sie zdobyc 114 punktow.

0

W ciemno - to są wciąż 3 pkt... Ale przed meczem cieżko było sobie wyobrazic inny scenariusz niż co najmniej 3-0

0

Bramka była ale był tez sedzia

0

Jednak w Realu te sporo nieobecnych - Bale, Ramos, Varane

0

wytlumaczylem, ze to byloby bez sensu. Ok, ma zapisane, ze kanaly sa takie i takie, ale de facto placi sie za kontent, czyli za to co ogladasz, a nie jak sie kanal nazywa. W przypadku istotnych zmian zwiazanych z tym co kupiles, masz prawo z tego zrezygnowac.

Wyobraz sobie sytuacje, ze na zadnym kanale ni jest nic nadawane, ale nazwa kanalu sie nie zmieni - to wtedy za co placisz?

0

nie - on nie placil za kanały, tylko za ofertę programową. Płacił za kontent - jeżeli nastąpiły istotne zmiany w kontencie, to naturalnym jest, że miał prawo zrezygnować.

Przecież jeżli usuneliby z oferty canal+sport, a nazwali by to np. canal+ligi, ale byloby to samo, to dla niego jako konsumenta nic by sie nie zmienilo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?