0

napisalem: "Moim zdaniem w lidze nie spadna ponizej 2 miejsca w lidze. Teraz pewnie przyjdzie sporo spotkan, w ktorych ugraja komplet punktow."

Wg mnie Atletico nie bedzie w stanie powalczyc z Realem o 2 miejsce.

Ale zobaczymy na koniec sezonu.

11

Frustracja Madrytu i brak umiejętności przegrywania:

1) 2010 - La Liga Barcelona - Real 5-0: 90 minuta i brutalny faul Ramosa na Messim, a następnie chamskie zachowanie w stosunku do Puyola i Xaviego

2) 2011 - SPH Barcelona - Real 3-2 - 90 minuta i faul Marcelo od tylu w nogi Fabreagsa - co zaowocowalo tez awantura gdzie The Special Five wsadza palca Tito.

3) 2015 - La Liga Barcelona - real 4-0 - 85 minuta i brutalny faul Isco na Neymarze. Hiszpan kopie Neymara z calej sily w noge - w ogole nie zainteresowany pilka.

Moze i Barca miala swoje za uszami (zraszacze) - ale jednak zraszacze , a chamskie faule (ktore moga zaowocowal kontuzja) zawodnikow zespolu w ostatnich sekundach / minutach rozstrzygnietego meczu to zupelnie co innego

0

Po kontuzji Messiego chciałem, zebysmy przed El Clasico nie tracili wiecej niż 3-4 punkty do Realu. Przed Klasykiem myslalem, ze remis to wcale nie bedzie zly wynik. (tutaj oczywiscie uwzgledniajac fakt, ze bylismy +3pkt)

Zamiast tych zakladanych (w miare optymistycznej wersji -3 punktow straty), mamy +6 pkt, a de facto +7 bo na koniec roku licza sie mecze bezposrednie, a jednak na Camp Nou jakos nie widze, zeby Real wygral wyzej.

0

Dokladnie - o jakiej Sevilli mowa? Real w LM wciaz bedzie turbo grozny - co roku sa co najmniej w 1/2 LM.

Moim zdaniem w lidze nie spadna ponizej 2 miejsca w lidze. Teraz pewnie przyjdzie sporo spotkan, w ktorych ugraja komplet punktow.

My tez musimy byc skoncentrowani, bo liga jest dluga i wprawdzie mamy wlasciwie 7 pkt przewagi, to Real w zeszlym seoznie w kilka spotkan wypuscil majstra (Atletico, Villareal, Bilbao i mecz z nami), a mial passe 22 zwyciestw z rzedu.

0

madryki klasyk:

Manita 5-0 z 2010 i pameitne faul Ramosa na Messim a pozniej zachowanie Ramosa w stosunku do Xaviego i Puyola

SPH 3-2 2011 i pamietny wslizg od tylu Marcelo w Fabregasa

la liga 2015 4-0 i teraz Isco

Tradyca trwa

6

Tak?? To chyba Messi gral pod zespol - obejrzyj sobie skro Leo vs Real.\

To Messi wypracowal na spolke z Alba bramke nnumer 4. Do tego wypracowal sytuacje sam na sam Suarezowi, gdzie Ramos ratowal Keylora.

Messi mial jedna sytacje, ktora zreszta sam zaczal, ale jego strzal zostal ablokowany przez Varana.

Co do Munira - mial jedna setke i jedna bardzo dobra sytaucej i nie strzelil.

Jednak Real tez nie strzelil paru sytuacji, wiec mozna mowic, ze moglo byc np. 3-7 - pisanie o 0-8 jest jednak troche nie na miejscu.

0

Nadal za to moze kontynuowac swoja passe kolejnych lat z przynajmniej jedna asysta przeciwko Realowi. Od 2008 roku w kazdym kolejnym roku zaliczal przynajmniej jedna asyste. W 2015 tez mu sie udalo - asysta do Mathieu na Camp Nou.

0

do tego zobacz jak to wygladalo w pierwszej polowie. Real obudzil sie tak narpawde na poczatku drugiej polowy, gdzie Barca miała 2-0, a powinna miec 3-0.

0

w LM nie ma takiego kryterium jak liczba minut czy ilosc asyst. Takie kryteria sa jedynie na mś i me. W ligach tez nei ma kryterium liczby asyst / liczby minut. Krol strzelocw to ten z najwieksza liczba bramek - w tym przypadku bylo ich trzech.

0

Messi wypracowal dwie okazje - do tego nakrecil akcje na 4-0 - szkoda, że nie podtrzymał swojej passy - 8 lat z rzędu ze strzelonym golem Realowi, ale po takim wyniku mozna mu to darowac :)

0

przypomnij sobie manite raz jeszcze - Barca miala mniej sytuacji w tamtym spotkaniu niz dzisiaj. Wtedy w pewnym momencie po 4 bramce Barca zaczela po prostu klepac, a Real byl schowany. W tym spotkaniu Barca miala jeszcze ze 3 idelane sytuacje (Suarez x2, Munir) na podwyzszenie rezultatu.

Poza tym przeciez przyznalem Ci racje, "ze to nie było jak nasza Manifa z 2010." wlasni w aspekcie naszej obrony. Natomiast roznica polegala na stwarzaniu sytuacji.

0

Głosowanie sie skończyło dzień temu - wiec pewnie tak nie bedzie

1

To prawda ze to nie było jak nasza Manifa z 2010. Jednak my tez mieliśmy kilka jak nie 200 to przynajmniej 100 procentowych okazji (szczególnie mowa o końcówce 1 połowy). Jakby tam padł gol na 3-0 to i Real nie wyszedłby z takim animuszem na druga cześć spotkania.

2

Napisałeś 4 mecze przy Messim a nie wymieniłeś pierwszego spotkania SPH 2-2 gdzie Leo miał asystę do Villi i sam strzelił bramkę.

0

Można dodać jeszcze brak kartki Modrica za ten zupełnie nietrafiony wślizg.

0

dziś od 95% usłyszysz Enrique, a jutro może Pep.

0

tak dzisiaj mija ostatni dzień glosowania. 30 listopada ogloszenie

1

Ciezko będzie jutro - taka kwestia odnosie statystyki. Real przegral z Sevilla w ostatniej kolejce - nie pamiętam kiedy ostatnio Real przegrał dwa kolejne mecze w lidze. To chyba było jeszcze na początku kampanii 2014/2015 gdzie ulegli Realowi Sociedad i Atletico.

0

Jeżeli jednak Leo zagra, to będzie miał ostatnią szansę w tym roku na kontynuowanie serii kolejnych lat ze zdobyta bramką przeciwko Realowi. Wszystko zaczęło się od 2007 roku. Przez 8 kolejnych lat Messi zawsze przynajmniej raz strzelał bramkę Madrytowi. Teraz będzie wyjątkowo ciężko - bo jednak wraca po kontuzji i mecz na Bernabeu.

1

Teraz pewnie przyjemna - pytanie jak bedzie ba EL Clasico kiedy wszyscy sie zalogują...

1

wiadomo -pisalem o oficjalnym zkaonczeniu glosowania. Choc pamietaj, ze jak wstepnie podlicza i bedzie za malo glosow na CRa (jak w 2013) to zawsze mozna przedluzyc glosowanie :)

0

a tutaj jest najwieksza roznica :)

0

A jutro konczy sie glosowanie na ZP

1

nie wpisales tytulów w La Liga.

0

u Messiego bylo sporo problemow kontuzjami w latach 2006-2008 - to jednak utrudnilo. Zwrocmy uwage jak to wygladalo przy 0,5 ratio. Neymar potrzebowal zaledwie 69 spotkan, a Messi 162. Teraz przy 0,6 ratio roznica to jednie 23 spotkania. Do tego warto dodac, ze jednak Ney w przeciwienstwie do Messiego i Cra spedzil troche czasu w lidze brazylijskiej - to jednak nie to samo co Europa.

0

MImo wszystko to chyba best choice - na pewno lepszy niz Mallenco i Lahoz

3

Brawo Argentyna - turbo wazne 3 punkty. Wyszarpane, ale udalo sie - widac jak to wygalda pod nieobecnosc naszego Cracka.

0

ale bramecxka Anglikow

1

ok, bo wyżej napisales mecz Barca Real 4:3, a to było Real - Barca 3:4. Ja spojrzałem ten mecz z hat trickiem Leo i stad moja pomylka.

1

Barca - Real 3-3 w przeciagu 2 lat? Przeciez ten mecz w 2007 roku :P.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?