mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
na tym polega zlapanie na spalonego - zeby byc te ulamki sekund przed napastnikiem i Marc to zrobil, wiec wytykanie mut ej sytiuacji i w jakikolwiek sposob obnizanie mu oceny za nia jest bezzasadne.
0
chyba powinno byc: "Według hiszpańskiej Federacji okres sankcji zakończył się 1 września (a nie października) wraz z zamknięciem letniego okna transferowego
0
dokladnie Celta to jeden z klubow w La Liga przeciwko ktoremu Leo ma tak slaba srednia. Do tego nigdy nie strzelil im przynajmniej dubletu, co tez jest ewenementem,
0
Inna ciekawostka to to, ze Messi nigdy nie strzelił Celcie więcej niz jednego gola w spotkaniu. Poza Las Palmas jest to jedyna drużyna w La Liga, której ta sztuka mu sie nie udala.
O ile jednak kojarze to Leo przeciwko Las Palmas chyba jeszcze nie grał.
1
co do Bartry to pisanie o sytuacji z 82 minuty jest jak dla mnie na siłę. Dodatkowo pisanie "zdecydowaly ułamki sekund" sugeruje, ze Marc sie zle zachowal i piszesz mu to na minus. Przy spalonym i przy takim tempie gry jak w Hiszpanii bardzo czesto decydują te "ułamki sekund". Dodatkowo nie zawsze linia obrony powinna stać w linii i to z różnych powodów.
Równie dobrze można napisać, że MArc dobrze odczytal sytuacje (probe podania gracza LEvante) i zlapal w pulapke ofsjadowa gracza Levante.
1
mam nadzieje ze bedzie Sztejgen, bo to jest poprawna wymowa
0
A ja nie - no jesCze dostaniemy ban na kolejne dwa okienka transferowe
1
dokladnie tak. Co ciekawe w poprzednim PS awans mialy zapewnione 3 druzyny. Wtedy Polska miala 3 porazki, ale zajela drugie miejsce.
Troche jak w lidze - czasami 100 pkt jest potrzebne do mistrzostwa, a innym razem 75 moze wystarczyc. Wiele tez zlaezy od dyspozycji rywali.
0
Wlosi tez wygrali 10 meczów. Jezeli Amerykanie wygrali dzis z Argentyna tez beda mieli 10 meczow. Sa dwa miejsca kwalifikujace. Naturalnym jest, ze ktos musi jedno przegrac. W lidze hiszpanskiej o mistrzostwie decyduja inne czynniki przy takiej samej liczbie zwyciestw.
Inna sprawa, ze szkoda, ze nie udalo sie wygrac Pucharu Swiata - a byla niezla okazja.
0
tez byl dam taka trojke jesli chodzi o najlepsze "9" obecnie.
0
To jest najszybsze 4 gole i najszybsze 5 bramek w historii
7
tylko pytanie kiedy TAS to rozpatrzy... Pewnie w grudniu
1
tak naprawdę dopiero w poprzednim sezonie sporo obnizyl sobie te srednie pudlujac karne kolejno z :
Levante, Manchesterem City, Brazylia (w meczu towarzyskim), Atletico (gdzie jednak dobil strzal), teraz z Bilbao i z Levante (znowu)
13
akurat po tym karnym Messi strzelił bodajże kilkanaśnie kolejnych bez błędu,
Jeszcze w tamtym sezonie strzelił 4 kolejne karne pewnie.
Tak naprawdę Messi zaczął popełniać więcej błędów z rzutów karnych od zeszłego sezonu. To poprzedni sezon psuje mu statystykę. Wcześniej miał bardzo dobry procent trafionych karnych - blisko 90%.
0
Messi nigdy nie strzelił Celcie więcej niż 1 gola w spotkaniu.
0
Chyba widać było ze po tym przestrzelonymi karnym to cisnął ładnie i w lidze skończyło sie na 50 bramkach. Te kolejne trofea to jednak przyszły pare sezonów pózniej. Jednak pozycja Leo jest niepodważalna w szatni a to ma istotne znaczenie w przypadku pudel z karnych
0
Mozna powiedziec, ze to jedyny istotny karny spudlowany przez Leo w karierze.
Mozna jeszcze ewentualnie dodac karnego z Sevilla kiedy w 90 minucie obronil Varas, ale wtedy i tak mistrzostwa by raczej nie bylo, ale jednak.
0
tylko jednego będzie można zarejestrowac
6
Piszesz ze "było Życie przed Messim". Pózniej piszesz, ze Busquets to inna bajka. Przecież życie przed Busquetsem tez było. Słaby argument
0
W Europie Gerd Mueller z 365 bramkami w Bundeslidze.
4
Taka ciekaowstka po meczu:
Messi ma juz 289 bramek w La Liga- brakuje mu 10 trafien do najlepszego strzelca w historii ligi francuskiej Delio Onnisa.
0
ja powiem tak sa karne i karne. O ile Messi przecietnie karne wykonuja znacznie gorzej, to ja bym nie chcial zeby uczyl sie od Ronaldo jak sie strzela wazne karne (patrz: Valencia poprzedni sezon, Bayern w 1/2 LM, Chelsea w finale LM, Barcelona w 1/2 LM, ME 1/4 finalu)
0
potwierdzam, to wymowa jest jak najbardziej poprawna. Moge dodac, ze wlasnie bardzo dobrze akcentuje to nazwisko.
0
mysle, ze na Celte to trener zdecyduje sie na Pique, Inieste, Albe i Suareza. To tak na początek :)
1
to Penaldo kazdy moze sobie czytac roznie w takim razie. Dla jednego bedzie, ze znakomicie wykonuje karne, dla innego bedzie, ze jak pilka trafia przeciwnika w plecy, to macha lapami. Otwarta interpretacja :)
0
Chyba to bylo w sezonie 06/07 za Capello jeszcze.
0
pamietaj, ze gralismy dzis bez Iniesty i Suareza. Dodatkowo na mecz w Vigo wroci Pique, a Alves tez juz bedzie bardziej w rytmie meczowym po kontuzji.
0
Asysta dla Bartry :))
0
Przy 2-0 mogl podyktowac zeby nie bylo ;)
0
tak pamietam, ze raz wygrali 2-1. Nam jednak znacznie wiecej razy zalezli za skorę.