mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramka była ale był tez sedzia
0
Jednak w Realu te sporo nieobecnych - Bale, Ramos, Varane
0
wytlumaczylem, ze to byloby bez sensu. Ok, ma zapisane, ze kanaly sa takie i takie, ale de facto placi sie za kontent, czyli za to co ogladasz, a nie jak sie kanal nazywa. W przypadku istotnych zmian zwiazanych z tym co kupiles, masz prawo z tego zrezygnowac.
Wyobraz sobie sytuacje, ze na zadnym kanale ni jest nic nadawane, ale nazwa kanalu sie nie zmieni - to wtedy za co placisz?
0
nie - on nie placil za kanały, tylko za ofertę programową. Płacił za kontent - jeżeli nastąpiły istotne zmiany w kontencie, to naturalnym jest, że miał prawo zrezygnować.
Przecież jeżli usuneliby z oferty canal+sport, a nazwali by to np. canal+ligi, ale byloby to samo, to dla niego jako konsumenta nic by sie nie zmienilo.
0
Nie ma szans na pobicie - nie powiem dokładnie ile ale szanse ma tylko matematyczne wiec nie bo j sie o to
0
wiem wlasnie dlatego to napisalem
0
Nie tylko dla Realu
0
Myślałem ze taktyka Bilbao to strzały z 50 metra ;)
0
Jak narazie ten Rakitic zaliczył asystę i to dzieki niemu mamy te 1 bramke
3
Ronaldo jak sie rzucal, ze karny - ale jak widac podzialalo.
8
Klasyczny karny dla Realu
1
Chyba nie pamietasz jak gral Real za Ancelottiego - szczegolnie od 1/4 LM dwa sezony temu do końca grudnia poprzedniego roku. Wtedy jechali rowno z kazdym, w tym z nami (3-1). Pozniej kontuzje, a takze zmeczenie kluczowych zawodnikow wplynelo na sytuacje.
Na pewno jak widac obrona Realu wydaje sie bardzo trudna do przebicia.
1
dokladnie - niech w grupie ustrzela komplet punktow, a w lidze co nieco pogubia.
0
Małe przypomnienie jeśli chodzi o Messiego i jego szanse na kolejne rekordy ligowe.
Messi jako najlpeszy strzelec w historii ligi hiszpańskiej goni najlepszego strzelca w historii ligi francuskiej. Do swojego rodaka Onnisa traci już tylko 12 bramek.
Poniżej najlepsi strzelcy poszczególnych lig europejskich, którzy wciąż są przed Leo.
1) Niemcy Mueller 365
2) Anglia Jimmy Greaves 357
3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331
4) Holandia - van der Kuijlen 311
5) Francja - Delio Onnis 299
1
Co ciekawe Messi zostanie dzis najmlodszym graczem, ktory rozegral 100 spotkan w LM (kolejny rekord). Poprzedni nalezal do Raula.
6
W tekscie jest blad - Messi ani razu nie pokonal W. Szczesnego. W spotkaniu z Arsenalem (3-1) Almunia zmienil kontuzjowanego Polaka i to Almunii Leo strzelil dwie bramki.
2
Mariano Martin jest tez rekordzista jeśli chodzi o gole strzelane w kolejnych meczach na własnym boisku - ta liczba to 18 meczów. Tylko Cr zbliżył sie do tego osiągnięcia - zaliczając 17 kolejnych spotkań.
0
Problem jest jeszcze taki ze rekord na ms pewnie wykręci Mueller
0
Ten drugi raczej ani nie najbliższy (wiele brakuje do Zarry) ani nie najważniejszy. Ważniejsze chociaż liczba goli na ms (choć tez nierealny)
0
ale w wielu tych spotkaniach zaliczyl tez asysty. W sumie w kadrze 48 goli i 31 asyst.
0
Ney ma 23 lata i juz ma 43 bramki, wiec drugie tyle spokojnie powinien strzelić, a dalej to różnie moze byc.
2
A Messi to jak gra w Argentynie? Wlasnie jako ofensywny pomocnik - przez kilka lat czesto byl cofany nawet mocniej w wielu spotkaniach.
0
to napisz mi prosze przyklad pilkarza, bo zaden z nich nie zagral. Masz moze link do tego ze to byla decyzja trenera?
0
I jak tam reguly? W obu przypadkach zarówno Zonzi, jak i Vergini nie znalezli sie w skladach na mecz. Czyzbym to jednak ja mial rację? Czy moze cos przeoczylem.
A moze jak Ty to lubisz pisac to TY: "Tak kłamiesz, że słońcu wstyd świecić. " ?? i wprowadzasz ludzi w błąd.
2
Rozumiem ze mówisz o Bravo w lidze?
0
Niby tak ale tez sie niezłe wyprzedal
1
Złota Piłka jest za "rok kalendarzowy", a nie za sezon. Nagroda UEFA jest za sezon, natomiast ZP jest dokladnie za okres listopad - pazdziernik.
Chociaz co do samej nagroyd UEFA, to chyba trzeba to okreslic po prostu jako nagrode za sezon dla najlepszego gracza minionego sezonu grajacego w Europie.
W innym wypadku to troche by sie nie spinalo np. wysoka pozycja Hazarda. Chelsea dlugo sobie jednak nie pograla w LM, a Hazard byl w top10.
Liga Mistrzow jest tu kluczowa, bo poza Iniesta nagroda zawsze trafiala do zawodnika ktory wygrywal LM (Messi, Ribery, Ronaldo, Messi). Nagroda jest swoistym nastepca nagrody UEFA Club Footballer of the Year, ktora wczesniej wygrali m.in Milito (2010), Messi (2009), CR (2008), Kaka (2007)
0
a przeciez gdyby nie Elche (i klopotyo finansowe) to Eibar graloby w drugiej lidze
1
no tak ale trudno zeby publicznie mowil, ze Roberto gral do tej pory do d**upy i zawodzil na calej linii i w sumie to narazie wyszedl mu jeden mecz na PO ;)
0
uspokój się - i jakimi porównaniami rzucasz.... Wydaje mi sie, ze przynajmniej jeszcze niedawno bylo tak, ze jak sie dostawalo dwie zolte w spotkaniu, to byla pauza na kolejne spotkanie. Masz jakis przyklad zawodnika z ktoregos meczu? Masz moze link do przepisu, który mówi, że jest jak piszesz?