mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co w takim meczu wszcząć najlepszych? leverkauen zależy wiec młodzi maja szanse na własna skore poczuć LM
1
Przeciez Chelsea wychodzi z 1 miejsca ...
0
Juz są w 1/8 - Arsenał musi wygrać dwiema bramkamk
0
Np dziwne ze w tym spotkaniu od początku nie grał Czeryszew - choć pewnie Benitez juz woli nie ryzykować :)
0
Raczej rezerwowy skład nie pozwoli - poza tym Messi moze zejdzie koło 60 minuty - po co cisnąć w meczach o pietruszkę.
0
Dobrze ze Enrique w meczy o pietruszkę nie wystawia najsilniejszej jedenastki jak to robią inne zespoły
0
Ewentualnej dybamo kijow
0
A nie mowilem :)
0
Mowilem ze raczej król strzelców bedzie dla Portugalczyka po raz kolejny
0
Czlowieku - co Ty z tym masz? Pisze wyraznie zeby TYM SIE NIE KIEROWAC, a Ty swoje... nie sugeruje, pisze, i juz Ci wyjasnilem, ze mimo ze jezeli komus sie postawa Leo nie podobala, to i tak niech zaglosuje!
To Ty kolega sie pogubiles z logika - napisales :"I znowu sugerujesz, że ci którym postawa Messiego w meczu z Valenicą się nie podobała z tego powodu nie zagłosują na jego bramkę strzeloną dawno temu"
To nie jest TOZSAME z tym co napisalem - a znow piszesz te bzdury na nowo i wmawiasz mi cos czego nie powiedzialem,
0
Nie rozumiesz co ja pisze najwyrazniej!
Tak jak mowie, przede wszystkim chcialem zachecic do glosowania - to wszystko - Ty najwyrazniej tego nie rozumiesz i tyle.
Przytoczylem Ci przyklady ze czesto sie ocenia jedne zachowania czy dzialania przez pryzmat innych (patrz chociazby ocena naszych polityków). Zrezta mozna wymieniac pryklady bez konca.
Jezeli nie wiesz ze tak czesto jest, to jeszcze wiele musisz sie nauczyc :) Dlatego napisalem 'pomimo'. Ja nie mam w tym przypadku problemow zeby zaglosowac, ale jest to skierowane dla tych ktorym postawa Leo sie nie podobala wczoraj, zeby rowniez zaglosowali.
W przypadku ocen, czesto logika schodzi na drugi plan (podalem przyklady wyzej - chyba trudno sie z nimi nie zgodzic).
0
"Ty kompletnie nie rozumiesz co sam napisałeś. Na bakier z logiką i konstrukcją zdań jesteś i tyle. To nie wstyd się przyznać do błędu. Może Ci to na przykładzie innym przedstawię to zrozumiesz."
Wyjasnilem co mialem na mysli i napisalem, ze nawet jezeli niektorzy maja problem z wczorajsza gra Leo, to niech o tym zapomna tylko glosuja na naszego Cracka. ok? Koniec tematu - napisalem zeby przypomniec o glosowaniu i tyle - koniec kropka. Nie ma wiecje filozofii :)
Najwyrazniej masz spory problem, ze tego nie rozumiesz.
Jesli chpodzi o Twoj przyklad, to jednak nietrafiony, bo wlasnie o to CHODZI - ze SĄ ludzie co moze by nie zaglosowali na Messiego bo ostatnio im podpadl swoja słabą gra. Przeciez nie raz sa sytuacje, ze kogos sie nie lubi (lub nie podobaly mu sie jego dokonania z przeszlosci) i jest problem z ocena jego kolejnych dokonań czesto całkiem odmiennych od obecnych.
Nawet z Ronaldo masz przyklad - czesto sie jedzie po nim dla zasady - nawet jezeli zagra dobry mecz, to nikt go nie pochwali dlatego ze nurkuje, nie cieszy sie z bramek kolegow itp.
Teraz juz jasne?
2
warto zaznaczyc, ze wynik 9 goli w fazie grupowej zaliczyl rowniez Luiz Adriano z Szachtara.
0
jak najabrdziej Messi ani razu nie zostal uhonorwany ta nagroda. Szok- naprawde w LFP musieli troche popalić :)
0
Czlowieku? Jaki Ty masz problem?
Powtórze: Jezeli to zbyt trudne, to prosze zajmij sie innymi tematami. Po co odpisujesz dalej?
Wyjasnilem Tobie co mialem na mysli - jezeli początkowo to nie bylo zbyt jasne i moglo byc roznie zinterpretowane. Jezeli Ci to nie pasuje, czy masz z tym problem, a najwidczniej masz bo wciaz odpisujesz, to trudno nie jestem w stanie tego zmienic.
0
Lewis Hamilton i jego Mercedes - tu powinien być duet :)
0
Nadal to samo - miales problem z interpretacja tego - w sumie w dosc niekulturalny sposob napisales do mnie - a ja Ci wyjasnilem o co chodzi w koljneych komentarzach.
Jezeli to zbyt trudne, to prosze zajmij sie innymi tematami.
0
Napisales ze bzdury pisze, a ja sie z tym nie zgodziłem. Wyjaśniłem dlaczego. Zachęcam jedynie go zagłosowania na bramkę Messiego.
Jakos inni nie maja problemu ze zrozumieniem mojego komentarza, a Ty najwidoczniej masz.
"Czy może tak się martwisz o Messiego, że po tym słabym meczu się załamie dlatego namawiasz ludzi do głosowania na jego bramkę bo to przecież będzie dla niego wsparcie w tej trudnej sytuacji ? :>" - znowu Twoja interpretacja. Jezeli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to jest mi przykro.
Zastanow sie najpierw zanim napiszesz, zeby "ogarniac bzdury jakie ktos pisze" - bo sam to teraz robisz.
0
Przeciez pisze, zeby nie kierowac sie tym co bylo wczoraj / przedwczoraj tlyko glosowac na bramke Messiego....
No comment
Jesli Ty masz z tym problem i tak to odbierasz to ina sprawa - ja pisze jasno, ze mimo slabo meczu i krytyki lub tez niepotrzebnego hejtu z wczoraj, w tym plebiscycie warto zaglosowac na Leo. Koniec kropka. Tlumacz to sobie jak chcesz MISZCZU :)
0
az tak mi sie nie chce :P, ale jak ktos chce to warto byleby glosowal na Messiego
0
mozna trzymac kciuki i glosowac - bo po paru dniach mozna ponownie glosowac wiec warto zerknac na strone i zobaczyc czy ma sie taka opcje. :)
0
Jakie bzdury? Pisze tak, bo wczoraj to byl niezły hejt na Messiego (za 1 mecz!!). Napisałem tak, ze mimo jego słabej postawy przedwczoraj niech Ci co go krytykowali zarówno słusznie jak i w sposób nadmierny zapomną o tym, bo i tak warto go wesprzeć w kwestii bramki.
Teraz juz zrozumiałeś? Czy nadal zbyt ciężkie "do ogarnięcia:)"?
3
Dla przypomnienia dla tych co jeszcze nie głosowali - mimo słabej postawy podczas wczorajszego spotkania, to warto zagłosować na bramkę Leo - bo z tych co zostały zdecydowanie najładniejsza. Dodatkowo to zawsze wsparcie dla naszego Cracka :)
http://www.fifa.com/ballon-dor/puskas-award/
0
Zabrakło 1 bramki Paryżowi w Masrycie a sytuacji było multum
1
taka sama jak z kazda inna druzyna - bo nie ma teraz rozstawien :)
2
w LM akurat maja pierwsze miejsce w grupie - choc szkoda, ze PSG nie wyrownalo na Bernabeu - wtedy mieliby ciekawie.
W 1/8 standardowo trafia na Schalke albo inny tego typu klub, a 1/4 LM jest dopiero w kwietniu - wiec akurat tutaj sa na takiej samej drodze co my.
0
Śmiesznie wyszło z tą nagrodą Puskasa, bo w sumie poza Messim w trójce najładniejszych bramek powinien byc gol Ndjenga, może Mexesa, Ramireza.
Jednak gol Liry nie był aż taki szałowy - wg mnie w niedawny weekend La Liga gole Williamsa i Neya byly w sumie ładniejsze.
Podejrzewazm, ze zadzialal tu efekt tego ze Lira jest z Brazylii, a Ndjendg z Kamerunu.
0
jak sam napisałeś asysty i bramki na remis wiec uwGledniajac fakt ze Messi strzelał kluczowe gole z Villareal i Atletixo a CR pudłował kluczowego karnego z Valenxia, nie istniał z Atleti, Bilbao itp ta strzelał 5 bramek w nic nie znaczącym meczu to jednak nagroda dla Leo za najlepsEgo napadziora zasłużona
3
No nie mogę - najlepszy pilkarz wg kibiców sezonu 2014/2015. Fck logic
2
Tymczasem w nagrodzie UEFA Team of the Year (ost 24h) wsrod napastników:
1. Messi 77%
2. Neymar 54%
3. Grzmot 42%
4. Suarez 39%