2

jest tylko jeden prawidzwy skszydlowy:)

0

Camacho podal sie do dymisji - natomiast Tito NIE - czy to tak trudno zrozumiec?

Tito prowadzil te druzyne - odbywaly sie konferencje z USA - natomiast Roura siadal na lawce - ale to Tito wciaz byl trenerem. Tito nie podal sie do dymisji. Dopiero zrobil to w okresie przygotowawczym.

CAMACHO podal sie do dymisji - mial fatalny poczatek sezonu i jak sam pisales bylo kilka powodow, ale jednak sportowo bylo slabo i PODAL SIE DO DYMISJI.

Juz lepszym porownaniem byloby porownanie wziecia Remona do Martino. Przeciez Tito mial dalej prowadzic Barce, ale nawrot choroby wszystkich zaskoczyl i trzeba bylo na szybko trenera sciagac (rynek byl ograniczony) i wzieli Martino.

0

Powinno byc tak:

Buffon - Alba (Alaba) - Mascherano (Chiellini) - Pique - Alves - Busquets - James - Pogba - MSN

A bedzie tak:

Neuer - Alaba - Ramos - Pique - Alves - Iniesta - Pogba - James - Grzmot - Lewandowski - Leo

Mam nadzieje, ze jednak MSN bedzie uhonorowane

Szkoda, ze nie ma de Bruyne - totalny bez sens - nominowany do Zlotej Pilki, do druzyny UEFA, a tutaj go nie ma mimo ze mial swietny sezon indywidualnie i to co robil Wolfsburg dzieki jego grze to poezja.

Do tego poczatek w City tez nienajgorszy - on powinien byc nawet w 11 roku.

1

O ile w zestaweinu UEFA brak Bravo rozumiem, to tutaj w zestawieniu FIFPro, gdzie przed Bravo sa Navas (ktory nie gral pol roku) oraz Casillas ze wszystkimi jego babolami to no comment.

1

NIe chce sie czepiac, ale napisales: "Claudio Bravo który jako jedyny zdobył absolutnie wszystko"

Bravo nie zdobyl SPH, - nie gral tez ani razu w Lm i PK-a, ale :) co nie zmienia faktu, ze akurat w tym zestawienu powinien byc, bo to nie jedenastka UEFA i co jak co przed Navasem i Cassilasem to jzu na pewno.

0

"Mam na myśli że nikt nie planował zwolnić Camacho tak jak i Vilanovy," - ale jednak Camacho zrezygnowal. Roura prowadzil Barce tymczasowo i dopiero kiedy Tito ostatecznie zrezygowanl ze wzlgędów ZDROWOTNYCH to na jego miejsce przyszedl Martino.

0

o czym TY piszesz? Camacho sam zrezygnowal - ale ZREZYGNOWAŁ. Do tego o ile kojarze to all in all z powodow sportowych. O ile kojarze to Real daleki byl od dobrej gry wtedy.

Natomiast w przypadku Tito wiadomo jak bylo - do tego tutaj Roura nie byl trenerem Barcy. On ciagle byl asystentem - widzisz roznice?

Roura prowadzil Barca - kiedy Tito leczyl sie w Stanach - ale to wciaz Tito byl trenerem. Pozniej przeciez Tito usiadl na lawce w meczu z Bayernem

Porównanie z Remonem zupelnie nieadekwatne. Opowiesc o Remonie nie wiem co ma tutaj wniesc - byl przecietnym trenerem, ale to, ze porownujesz poziome Roury do Remona nie znaczy ze powinno sie wliczac Roure jako trenera, bo on de facto nim nie byl.

11

uwzglednianie Roury jest bledem - wprawdzie zasiadal na lawce trenerskiej te 80 dni ale glownym trenerem byl wciaz Tito - Roura jako jego asystent zastepowal go w trakcie walki z choroba. To nie byla sytuacja ze Tito byl zwolniony i prezes wskazal kolejnego trenera.

1

Kilka rzeczy

Manchester Utd raczej ciezko bedzi mu zajac 2 miejsce w grupie.

1//Graja na wyjezdzie z Wolfsburgeim i jak wygraja, to beda mieli 1 miejsce, a jak rpzegraja to pewnie odpadna i z drugiego miejsca wejdzie PSV, ktore podejmuje CSKA u siebie.

2//Arsenal musi wygrac na wyjezdzie z Olympiakosem co najmniej dwoma bramami zeby zajac drugie miejsce

3// W przypadku Chelsea to samo co z Manchesterem - remis w meczu z Porto daje Chelsea drugie miejsce, porazka oznacza odpadniecie, a wygrana awans z 1 miejsca.

Czyli z drugich miejsc zostanie PSG i City, a my i tak na City trafimy :)

1

To prawda, ale dla Realu juz zarezerwowane Schalke :))) (choc Niemcow nawet nie ma w LM), wiec jakos nie wierze, ze REal odpadnie przez 1/2 finalu.

Poza tym w ostatnim meczu z Bayerem Enrique da pograc rezerwowym moze poza Leo (zeby zdobyl troche minut po kontuzji), a Cr ustrzeli pewnie dublet Malmo.

3) Messi i Ney maja juz ogromna strate do Cra, bo 5 goli na tym etapie rozgrywek, gdzie pozniej o gole bedzie na pewno trudniej.

4) Suarez ma najwieksze szanse, ale od pworotu Leo u nas bramki rozloza sie bardziej pomiedzy te trojke

W kazdym razie na ten moment, to Cr jest bliski zrobienia kolejnego INDYWIDUALNEGO osiagniecia.

5) To, ze Real teraz gra jak gra i sie z niego smiejemy, nie znaczy, ze nie odpali i znow bedzie strach, ze moga wszystko wygrac. Najwazniejsza bedzie forma na wiosne.

0

TO prawda, ze nastrzelał wiele bramek i nikt mu tego nie odbiera, ale pytanie jak wygladala jego gra w tym roku.

Za swoje wyczyny strzeleckie otrzymał nagrody, ale tak jak piszesz:

"Cristiano irytuje mnie w 3/4 meczów w tym sezonie, ale co jego to trzeba mu oddać."

Ważne mecze / mecze z silnymi rywalami w tym roku i gra CRa:

1) 0-4 w lidze z Atletico i Cr grał słabo

2) 0-1 w lidze z Bilbao i Cr nic nie grał

3) 1-2 z Barceloną (gol Cra), ale pytanie kogo za tego gola bardziej docenial Modrica i przede wszystkim Benzeme, czy Cra? Poza bramka o ile kojarze niewiele pokazal - zmarnowana 100% w poprzeczke

4) hat trick z Sevilla na wiosne - to byl wielki mecz i wielki wyczyn trzeba przyznac

5) mecz z Valencia - slaba gra, zmarnowany turbo wazny karny, ktory byc moze przesadzil o lidze i kilka zmarnowanych sytuacji

6) 1/4 LM z Atletico - bohater rewanzowego meczu - poslal idealna pilke do Chicarito

7) dwumecz z Juventusem - moim zdaniem mimo dwoch bramek (karny i pusta) wielki zawód i raczej slaba postawa

Od jesieni:

Slabe mecze z 2x PSG, Barca, Sevilla i tak naprawde poza dzisiejszym spotkaniem i Espanyolem to naprawde jego forma jest daleka od tej z jesieni 2013 czy z jesieni 2014.

0

Jakby nie patrzeć CR idzie na krola strzelcow LM po raz 5, w tym 4 raz pod rząd. Wyrówna oba osiągnięcia Messiego w tym temacie.

1

jak zdobyl swoje 17 bramek, to w fazie grupowej strzelił 9, a pozniej w 1/8 dolozyl 4 z Schalke 04. Wiele zalezy na kogo trafia i czy w ostatnim meczu grupowym Real bedzie cisnal.

3

"na formę Szachtaru na swoim stadionie.: - nie wiem czy wiesz, ale Szachtar nie gra na swoim stadionie :)

0

"Ronaldo zawsze chce więcej," a kto nie chce :) - mowie, ze te kilka meczów, ktore niewiele znaczyly mocno mu napompowaly staty.

1

Tamten mecz był jednak inny bo a/ był o stawkę b/ Tam pare razy zmieniało sie prowadzenie c / tam Schalke wygrało 4-3

0

Po prostu Real chciał tez zeby w jego meczu padło 7 bramek czyli tyle samo ile w meczu Barcelony

0

Ja mam nadzieje ze z Malmo tez wysoko wygrają i ze jednak moze jeszcze coś pogubią w lidze.

0

W takich meczach nie można sie oszczędzać :)

0

Chyba nie zauważyłeś tej ironii która tutaj panuje :)

0

Zawsze można przedłużyć jak w 2013 roku

2

Ronaldo ma w tym roku mecze które nie miały większego znaczenia a nabiły mu staty niesamowicie: Granada (5 goli), Espanyol (5 goli i asysta) Szachtar (3 gole, teraz znowu 1 gol i 2 asysty).

0

Poprawiłeś paru osobom nastrój!

0

Najtrudniejszy ich mecz to Villareal na wyjezdzie a my mamy Valencie na wyjezdzie.

7

Prawie sie zabił :)

0

Mecze bezpośrednie sie najpierw liczą

3

a w tym roku Messi nie gral dwa miesiace - wiec poniekad to sie wyrownuje.

10

Tridente ma już 39 bramek w tym sezonie! TO jest okolo 10 bramek lepiej niz na tym etapie sezonu wczesniej.

15

Szkoda jedynie kartek Pique i Messiego - zupelnie niepotrzebne. Mam nadzieje, ze Leo bedzie uwazal. Messi wprawdzie rzadko lapie zoltka, ale jakeis niepotrzebne dyskusje i bedzie wtedy zagrozony.

Pique znajac zycie pewnie ta trzecia kartke zlapie w ciagu 2 meczów 1/8 LM.

Zalezy na kogo trafimy w 1/8, ale jezeli w tym roku los by nam sprzyjal i ewentualnie pierwszy mecz bylby dobrze poprowadzony to wykartkowanie sie Pique na rewanz nie byloby glupie - troche za bardzo wybiegam do przodu pewnie :)

4

przeciez wiadomo, ze to bylo ustawione - tylko bez takiej pompy jak kiedy Mourino z Dudkiem kazali sie wykartkowac Xabiemu i Ramosowi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?