0

Powie mi ktos czy Monaco o cos gra?

0

hmm pytanie Real jutro odpusci mecz z 2 miejsca lepiej awansować dla nich niz z 1

0

a co mozna myśleć o kuponie samych faworytów ?

0

bo kur nie strzelił ponad 50 goli w sezonie do ile razy mozna wam to tłumaczyć i kuf kiedy ostatni raz jakis obronca zdobył złotą piłke napewno nie w era Ronaldo i Messiego

0

naprawde ?

0

w co drugim komentarz jest słowo ''Szczescie''

4

borusia stracila 4 tyle ze wygrała nam takie bilbało tez wklepało 4 bramy i do 0

0

boze tera tyle czasu czekac na kolejne El Classiko mam nadzieje ze trafimy na nich w Lm lub PK

0

wiadomo co z Neymar?

0

narazie nuda mecz

1

na ipla czy na player.pl mozna sms?

2

hahh widzielscie jak Popek wylaz? http://sportowefakty.wp.pl/mma/649937/ksw-37-live-ogladaj-ceremonie-wazenia tak 25 minuta

0

boze drogi da to idio.... Tak Zidane postawi ja jakiegos tam 23 latka w El classiko bo strzela jakis 3 ligowcą boze ... widzisz a nie grzmisz

3

Ja tez bym robił urząd skarbowy w chu ja jak bym mial tyle baniek im placic

0

serio gosciu Onet?> serio serio? Officialna strona nie mówi o 4 miesiącach aaaa onet wie lepiej prosze cie

0

najbardziej nie pewne to chyba barca i lipsk bo w koncu przegrac muszą

2

Ronaldo W najlepszej formie Messi i suarez nie było by polotu

1

wie ktos czy obejrze gdzies Vikings nowy odcinek z napisami ?

5

dużo juz takich kotów sie przewinęło w obu klubach i często nic z nich nie bylo

1

Generalnie ciezkie tu wytypować mecze bo w każdą strone to może isć bardzo równe mecz lecz moje typy to SK.Astralis .VP. Optic a Faworyci to SK.VP.Optic// astarlis vs nip jak dla mnie faworyta nie ma to nie jest nic łatwiejsze niz zwykle mecze w noge te mecze to jak bys np osbstawial Real vs Barca tak samo ciezko do wytypowania

0

aha to fajnie dzieki ze mówisz

1

po Maladze tez byli wsciekli ale cos nie pyklo

1

jak by lucho jak by jakis Sporting prowadzil tez by spad

1

el classiko sie nie odpuszcza

0

przypadek ze nikogo z Realu nie ma?

0

de bruyne pewnie 160mln

0

nie powiedzial bym ze umiemy grać z Realem w El Clasiko kazdy moze wygrac ze raz na jakis czas dostaja spory oklep to nie wiele znaczy bo oni tez z nami wygrywaja

0

nawet jak by Real byl 10 w tabeli a Atletiko 1 to i tak byscie kibicowali atletikio

1

Boze jakie to jest niezwykłe jak ludzie nagle kochaja materace

0

juz gadasz jak Murinio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?