merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powie mi ktos czy Monaco o cos gra?
0
hmm pytanie Real jutro odpusci mecz z 2 miejsca lepiej awansować dla nich niz z 1
0
a co mozna myśleć o kuponie samych faworytów ?
0
bo kur nie strzelił ponad 50 goli w sezonie do ile razy mozna wam to tłumaczyć i kuf kiedy ostatni raz jakis obronca zdobył złotą piłke napewno nie w era Ronaldo i Messiego
0
naprawde ?
0
w co drugim komentarz jest słowo ''Szczescie''
4
borusia stracila 4 tyle ze wygrała nam takie bilbało tez wklepało 4 bramy i do 0
0
boze tera tyle czasu czekac na kolejne El Classiko mam nadzieje ze trafimy na nich w Lm lub PK
0
wiadomo co z Neymar?
0
narazie nuda mecz
1
na ipla czy na player.pl mozna sms?
2
hahh widzielscie jak Popek wylaz? http://sportowefakty.wp.pl/mma/649937/ksw-37-live-ogladaj-ceremonie-wazenia tak 25 minuta
0
boze drogi da to idio.... Tak Zidane postawi ja jakiegos tam 23 latka w El classiko bo strzela jakis 3 ligowcą boze ... widzisz a nie grzmisz
3
Ja tez bym robił urząd skarbowy w chu ja jak bym mial tyle baniek im placic
0
serio gosciu Onet?> serio serio? Officialna strona nie mówi o 4 miesiącach aaaa onet wie lepiej prosze cie
0
najbardziej nie pewne to chyba barca i lipsk bo w koncu przegrac muszą
2
Ronaldo W najlepszej formie Messi i suarez nie było by polotu
1
wie ktos czy obejrze gdzies Vikings nowy odcinek z napisami ?
5
dużo juz takich kotów sie przewinęło w obu klubach i często nic z nich nie bylo
1
Generalnie ciezkie tu wytypować mecze bo w każdą strone to może isć bardzo równe mecz lecz moje typy to SK.Astralis .VP. Optic a Faworyci to SK.VP.Optic// astarlis vs nip jak dla mnie faworyta nie ma to nie jest nic łatwiejsze niz zwykle mecze w noge te mecze to jak bys np osbstawial Real vs Barca tak samo ciezko do wytypowania
0
aha to fajnie dzieki ze mówisz
1
po Maladze tez byli wsciekli ale cos nie pyklo
1
jak by lucho jak by jakis Sporting prowadzil tez by spad
1
el classiko sie nie odpuszcza
0
przypadek ze nikogo z Realu nie ma?
0
de bruyne pewnie 160mln
0
nie powiedzial bym ze umiemy grać z Realem w El Clasiko kazdy moze wygrac ze raz na jakis czas dostaja spory oklep to nie wiele znaczy bo oni tez z nami wygrywaja
0
nawet jak by Real byl 10 w tabeli a Atletiko 1 to i tak byscie kibicowali atletikio
1
Boze jakie to jest niezwykłe jak ludzie nagle kochaja materace
0
juz gadasz jak Murinio