0

na monako Kurs 3.10 aż kusi

0

dzieki za odpowiedz bardzo mi pomogłeś .... głą*

0

wie ktos czemu na Lil vs Monako jest taki duzy kurs> ? na monako >

0

spoko.... doswiadczony lider druzyny w wieku 23 lat::) .,,...

0

to se przelicz ile bys musiał postawic zeby chociaż 50zl wygrac ;/ :) nie warte ryzyka no i mówisz ze alves moze sie postawic czyli również remis z nami:0 Ja bym nie stawial Ani tego ani tego

0

seweryn a wiesz chociaż jaki kurs jest na Barce to ci podpowiem jak dla mnie taki ze nie warto ryzykowac

0

chlopie Real nikogo nie pusici mając bana

0

Mysle ze Varan da rade:)

0

na Lo to maja Contrao ponoc ma niedługo wrócić do gry no i chyba tam grywal nacho jeszcze

0

boze ludzie wy tu juz widzicie upadek realu bo przez 2 okienka nie beda mogli robic transferów prosze was:) oni maja pełną kadre i dosyc młodą kadre no moze Ronaldo .Ramos Modric i 33 lata to nie beda tacy młodzi :)

0

Marcelo ma 28 lat prosze cie

0

przykładowo 14 zdarzen i kurs np 28zl to ile moge max postawic ?

0

wie ktos ile na bet 365 mozna max postawić w kuponie ? kasy'/

0

ja tam mam turfy tiempo i jestem zadowolony ;.

1

dosyć łatwa odpowiedz logiczne ze Norwegi bo zapewne najwięcej płacą no i to nie jest jakies wypizdowie jak ekwador czy algieria

0

Tylko mi Polacy kupon zepsuli ?

0

jak narazie to ma lepsze staty niz Murinho i Carlo a juz nie wspominam o benku , no wiec nwm czy to taki przypadek :) nie sadze

0

haha teraz to zes powiedzial Pique ma wiec klasy To jest dokladnie ten sam typ i umiejetnosci tez miał :) tylko zobacz ile on ma lat

9

o panie ze ci sie chciało to pisać:)

0

no niestety jeszcze rok musze sie przemęczyć

2

dzieki za apel mozna juz isc do klas ?

0

jak bys zobaczył mnie na rower tez bys tu wstawil posta i powiedzial ze trenuje na tour de france .

0

aha to fajnie ,,,,,,

0

zobaczymy za rok lub dwa czy stracila czy nie

0

jak by dawali pkt za podawanie se to by pewnie mieli po 500 podan na mecz.Nie wazna ilość ważna jakość

0

a co to za różnica ile podan ?

0

chyba dla chinoli

1

rozumiem ze miał by byc vice bo Gra w lepszym klubie i jest lepszy tak?

0

co bardziej polecacie Eleven czy Player.pl?

0

Ten Joao Mario jak dla mnie jest Lepszy od Gomes naszego no i bedzie kosztowac podobnie wiek 23 lata ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?