merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na monako Kurs 3.10 aż kusi
0
dzieki za odpowiedz bardzo mi pomogłeś .... głą*
0
wie ktos czemu na Lil vs Monako jest taki duzy kurs> ? na monako >
0
spoko.... doswiadczony lider druzyny w wieku 23 lat::) .,,...
0
to se przelicz ile bys musiał postawic zeby chociaż 50zl wygrac ;/ :) nie warte ryzyka no i mówisz ze alves moze sie postawic czyli również remis z nami:0 Ja bym nie stawial Ani tego ani tego
0
seweryn a wiesz chociaż jaki kurs jest na Barce to ci podpowiem jak dla mnie taki ze nie warto ryzykowac
0
chlopie Real nikogo nie pusici mając bana
0
Mysle ze Varan da rade:)
0
na Lo to maja Contrao ponoc ma niedługo wrócić do gry no i chyba tam grywal nacho jeszcze
0
boze ludzie wy tu juz widzicie upadek realu bo przez 2 okienka nie beda mogli robic transferów prosze was:) oni maja pełną kadre i dosyc młodą kadre no moze Ronaldo .Ramos Modric i 33 lata to nie beda tacy młodzi :)
0
Marcelo ma 28 lat prosze cie
0
przykładowo 14 zdarzen i kurs np 28zl to ile moge max postawic ?
0
wie ktos ile na bet 365 mozna max postawić w kuponie ? kasy'/
0
ja tam mam turfy tiempo i jestem zadowolony ;.
1
dosyć łatwa odpowiedz logiczne ze Norwegi bo zapewne najwięcej płacą no i to nie jest jakies wypizdowie jak ekwador czy algieria
0
Tylko mi Polacy kupon zepsuli ?
0
jak narazie to ma lepsze staty niz Murinho i Carlo a juz nie wspominam o benku , no wiec nwm czy to taki przypadek :) nie sadze
0
haha teraz to zes powiedzial Pique ma wiec klasy To jest dokladnie ten sam typ i umiejetnosci tez miał :) tylko zobacz ile on ma lat
9
o panie ze ci sie chciało to pisać:)
0
no niestety jeszcze rok musze sie przemęczyć
2
dzieki za apel mozna juz isc do klas ?
0
jak bys zobaczył mnie na rower tez bys tu wstawil posta i powiedzial ze trenuje na tour de france .
0
aha to fajnie ,,,,,,
0
zobaczymy za rok lub dwa czy stracila czy nie
0
jak by dawali pkt za podawanie se to by pewnie mieli po 500 podan na mecz.Nie wazna ilość ważna jakość
0
a co to za różnica ile podan ?
0
chyba dla chinoli
1
rozumiem ze miał by byc vice bo Gra w lepszym klubie i jest lepszy tak?
0
co bardziej polecacie Eleven czy Player.pl?
0
Ten Joao Mario jak dla mnie jest Lepszy od Gomes naszego no i bedzie kosztowac podobnie wiek 23 lata ;/