merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
juz nie płacz bo tu tak samo to dziala
0
gdyby to było w Vigo to moze moze ale w Madrycie nie wierze w to
0
no narazie kupon mi zwalaja
0
faktycznie Borusia to od legi dostanie oklep a Celtik moze nas ograć......
0
ale nie zdobył głab... z 35 goli w lidze i z 17 w Lm :)
0
Na całe szczęście Legia nie jest w słabej grupie :) tylko na to liczylem zdecydowanie wole zobaczyć Real czy Borusie niz Lester czy Totenham
0
a co maja najłatwiejszą grupe czy co?
1
boze Real vs Borussia FCB vs Citi to juz nudne sie robi
4
a na jaką pozycje ? moze tylko spd im rezerwowego brak
0
przy transfer Gomesa tez była taka podnieta choc za bardzo nwm czemu :) ;./ w Valenci jakis wybitnych statystyk to nie miał Sporo kontuzji i sporo kosztował
4
Jak byśmy byli blisko pozyskania Vietto to moge sie załozyć ze kazdy by tu gadal ze Vietto lepszy
0
wtedy do wygrania mam z 400 max oczywiscie jak by oba kupony siadły
0
ryzyk fizyk to tylko 35 zl ;/
0
Napoli z Milanem kurs dość niski a to jednak Milan cos tam jeszcze graja
0
najbardziej to juve mnie martwi i Man und
0
10 zdarzen stawka 35 do zwrotu 1371.76
0
Rela vs Celta ..... Real
Barca vs bilbao .... Barca
Bayern vs werder brema ....bayern
Man Utd vs hull .Man utd
atletiko vs leganes .... atletiko
borusia dortmund vs Mainz .....Borusia
Florentina vs Chievo. ....Florentina
Juve vs Lazio. Juve
Arsenal vs Watford ....Arsenal
Chelsea vs Bunrley. ...Chelsea
Jak myslicie sa jakies szanse na taki kuponik 35 postawione 1371 do wygrania ;//
0
ja kupon 10 meczy i tylko mi jeb .. watfort czy jakos tak nie siad i bym byl 1k do przodu
2
Mam nadzieje ze legia w sumie Nie trafi na real ani barce bo jak mam czytać ze legia zarezerwowana dla realu to sie zygać chce jak nie bedzie ani tego ani tego zespołu z legia w grupie to spokój bedzie
0
Amerykanski dunski i Arabski lubie w zapiekankach :)
0
lepiej wykupic na player .pl czy na eleven ?
0
Jak juz legia awansuje to niech to bedzie grupa śmierci
0
A dani to ich wychowanek
0
jak se zakodujesz w bani zeby sie trzymać prawej strony to izi
1
ze niby jak postawie to 2 zl ze każda druzyna strzeli gola to wygram niby 3k ? to czemu nie stawiac co kolejkę 2zl przez te 38 kolejek raczej by siadło
0
A ta pandora to bedzie cos podobnego do tej starej pandory czy kompletnie co innego
0
ten Pl to jak dla mnie syf nie zapomnę czasów metina np jak sie miało fms +8 to juz byles kozak tera to zeby byc kozak to musi miec sr +45 chyba
0
Ludzie Jest jakis dobry server metina teraz który nie pdanie po 1miechu i gra na nim +1,5k ludu tak kurde jakos chęć mi przyszła na metina a nwm jakie servy tera na topie
11
A 50 goli w sezonie strzela sie same
0
Jak by Legia trafiła w grupie Real/barce to wie moze ktos ile mniej wiecje by bilet kosztował ?