merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam pytanko do was jak jak ktos ma konto na betclic bo chce dokonac wyplaty i jak zakładałem konto to nie miałem 18lat ale juz mam i podałem im zła date urodzenia i musze im przesłać ''UWAGA! Dokonując pierwszej wypłaty, zostaniesz poproszony o przesłanie kopii dokumentów tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) w celu weryfikacji konta.'' czy data bedzie miała jakies znaczenie >?
0
zna ktos jakis dobry sklep internetowy z markowymi ciuchami ?
0
ludzie kurde bo nwm bo obstawilem mecz ze liv wygra z vila i przy tym wyniku bedzie dogrywka i nwm czy zakład trwa do regulaminowego czasu gry czy dogrywke /karne tez wie ktos moze jak to jest
0
każda wymówka nie jest zła jeszcze ci przypominam o golu Bale który zostal nie uznany :) a powinnien byc uznany
1
co wy tym takiego dziwnego jak chile wygralo cope z Argentyna
0
moze zidane nie jest jakims wybitnym taktykem ale jezeli przychodzi co do czego to potrafi ich zmotywować i graja na 100% przypominam ci ze pokonali barce na Camp Nou a Real beniteza dostal w piz... 4;0 na bernabeu
0
jak Bale pół sezonu nie gral
0
Oj Portugali bym tak nie skreślał z euro myśle ze z tym trenerem mogą cos ugrać Beda grać mało efektownie ale skutecznie
0
a ty myślisz ze barca ma lepszych ?
0
Borussia to potęga ?
0
a jak tumani.... nie mam hbo?
1
Nie ma Daniel Carvajal spoko.......
0
Wie ktos gdzie moge obejrzeć gre o tron?
0
dzieki:):):):):):):)
0
ławka jest tez po to ze maja błyszczeć Po to jest zmiana zrobiona żeby Zawodnik w nius cos do gry a nie po to tylko zeby inny zawodnik odpoczął se .
0
jaki jeden mecz chlopie zobacz jego statystyki
0
Roberto odkryciem sezonu? Jak dla mnie okryciem Sezonu jest Vazquez pamiętam jak Real do sprowadzał jakie tu ludzie z niego beke mieli .Munir czu Sandro mogą mu tylko podawać wode:)
1
prosze nie porównuj ławki Realu do naszej bo nasi Zawodnicy z ławki nic nie wnoszą .A taki James .Jose .lucas.Isco potrafią zmienic oblicze meczu .no i nie wspominam o obronie mają 3 obrońców dobry i nacho tez lepszy jest od naszego Bartry jak dla mnie :) take moje zdanie no i jeszcze mają Danilo na lewej:) Jak dla mnie jedynie czego im braknie to chyba lewego obroncy na zmianę
0
Wie kto moze gdzie moge obejrzeć gre o tron nowy oddcinek bo nigdzie znalesc n ie moge ?
0
uwazam ze nie .Tak czytam komentarze tu i chyba tylko ty twierdzisz ze Real wygrał dzieki sedziemu
0
serio myślisz ze Real wygrał dzieki sędziemu ?
0
0
chlopie co ty cpiesz w której min powinnien wylecieć ?
0
nie no akurat o dziwo sędzia nie popełniał jakis dużych błędów .Stopa chyba meczu nie ogladales
1
Real miał pół rezerwowego składu i wygrali 3;2 a barca przegrala 2;1:) i u siebie :)
1
oni dali rade zrobic cambak my z Valencia nie daliśmy rade
0
tylko ma te wade sporo kontuzji
1
wie ktos jak tam wyglada mecz rayo vs villareal?
0
mam nadzieje ze bedzie 3;1 dla villareal bo 15zl postawilem 270 do wygrania
0
jak myślicie jaki wynik Rayo vs Villarreal?