0

mam pytanko do was jak jak ktos ma konto na betclic bo chce dokonac wyplaty i jak zakładałem konto to nie miałem 18lat ale juz mam i podałem im zła date urodzenia i musze im przesłać ''UWAGA! Dokonując pierwszej wypłaty, zostaniesz poproszony o przesłanie kopii dokumentów tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) w celu weryfikacji konta.'' czy data bedzie miała jakies znaczenie >?

0

zna ktos jakis dobry sklep internetowy z markowymi ciuchami ?

0

ludzie kurde bo nwm bo obstawilem mecz ze liv wygra z vila i przy tym wyniku bedzie dogrywka i nwm czy zakład trwa do regulaminowego czasu gry czy dogrywke /karne tez wie ktos moze jak to jest

0

każda wymówka nie jest zła jeszcze ci przypominam o golu Bale który zostal nie uznany :) a powinnien byc uznany

1

co wy tym takiego dziwnego jak chile wygralo cope z Argentyna

0

moze zidane nie jest jakims wybitnym taktykem ale jezeli przychodzi co do czego to potrafi ich zmotywować i graja na 100% przypominam ci ze pokonali barce na Camp Nou a Real beniteza dostal w piz... 4;0 na bernabeu

0

jak Bale pół sezonu nie gral

0

Oj Portugali bym tak nie skreślał z euro myśle ze z tym trenerem mogą cos ugrać Beda grać mało efektownie ale skutecznie

0

a ty myślisz ze barca ma lepszych ?

0

Borussia to potęga ?

0

a jak tumani.... nie mam hbo?

1

Nie ma Daniel Carvajal spoko.......

0

Wie ktos gdzie moge obejrzeć gre o tron?

0

dzieki:):):):):):):)

0

ławka jest tez po to ze maja błyszczeć Po to jest zmiana zrobiona żeby Zawodnik w nius cos do gry a nie po to tylko zeby inny zawodnik odpoczął se .

0

jaki jeden mecz chlopie zobacz jego statystyki

0

Roberto odkryciem sezonu? Jak dla mnie okryciem Sezonu jest Vazquez pamiętam jak Real do sprowadzał jakie tu ludzie z niego beke mieli .Munir czu Sandro mogą mu tylko podawać wode:)

1

prosze nie porównuj ławki Realu do naszej bo nasi Zawodnicy z ławki nic nie wnoszą .A taki James .Jose .lucas.Isco potrafią zmienic oblicze meczu .no i nie wspominam o obronie mają 3 obrońców dobry i nacho tez lepszy jest od naszego Bartry jak dla mnie :) take moje zdanie no i jeszcze mają Danilo na lewej:) Jak dla mnie jedynie czego im braknie to chyba lewego obroncy na zmianę

0

Wie kto moze gdzie moge obejrzeć gre o tron nowy oddcinek bo nigdzie znalesc n ie moge ?

0

uwazam ze nie .Tak czytam komentarze tu i chyba tylko ty twierdzisz ze Real wygrał dzieki sedziemu

0

serio myślisz ze Real wygrał dzieki sędziemu ?

0

0

chlopie co ty cpiesz w której min powinnien wylecieć ?

0

nie no akurat o dziwo sędzia nie popełniał jakis dużych błędów .Stopa chyba meczu nie ogladales

1

Real miał pół rezerwowego składu i wygrali 3;2 a barca przegrala 2;1:) i u siebie :)

1

oni dali rade zrobic cambak my z Valencia nie daliśmy rade

0

tylko ma te wade sporo kontuzji

1

wie ktos jak tam wyglada mecz rayo vs villareal?

0

mam nadzieje ze bedzie 3;1 dla villareal bo 15zl postawilem 270 do wygrania

0

jak myślicie jaki wynik Rayo vs Villarreal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?