merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Dobrze napisałes Bóg jest tylko jeden Ani nie jest
Nim Ronaldo ani Messi juz nie Przeginaj nazywajac Messiego Bogiem BO to torche przegięcie
1
HAha chlopie Messi nie ma drużyny ma wielu dobrych zawodników kolo sb A Wy sie smialiscie ze Ronaldo z Grupy nie wyszedł Porównaj skład Portugali a Argentyny
0
Oby sie tylko nie zajechał bo gra co mecz boje sie ze wkącu zlapie kontuzje
0
kto powiedzial ze Modrić 60min i jak Bedzie wynik powiedzmy 2;0 to napewno Da zagral Ilara lub Khedira wiec nie liczył bym na to i zapewne jak wynik bedzie ustawiony to i Isko zejdzie
0
No niestety ale juz chyba po VP
0
VP vs Fanatic:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
0
Ta tam pierdolenie o dupie marlenie w Realu tez juz był tak samo jak i w PSG + my mamy zakaz transferowy wiec uznam ten artykuł jako plote
0
Brahimi nwm skąd sie wziol bo jakos szału nie robił
0
Przypominam ze zawodnicy graja nie Trener
0
Dzieciakem to ty jestem Sa faworytami durniu bo wygrali Lm
0
a co ci to robi? Bo ostatnio barca grała we wtorek teraz w Srode ten sam chuj
0
Chlopie widziałes kiedys Zidaan w akcji ,Wątpie To sie nie udzielaj to był Geniusz
0
Tak mało? jak wiekszosc z nich ma tyle tygodniowo
0
Gowno prawda tyle ci powiem jak Xavi gra słabo To LEci masa HEjt
0
Boze co za bul dupy Gole z dupy.... Te twoje Argumenty sa śmieszne Poprzeczka wez mnie nie rosmieszaj Bo widac Gimbaze
0
TO mialo byc śmieszne ta?
0
Pomoze ktos bo składam skład Hiszpanski w fife world no i nwm jak pomoc mam zrobic Take karty do 150k
2
Dobrze sie czujesz on lepszy od Xaviego z swoich najlepszych lat on jedynie buty czyscic bedzie mu mógł
0
Kto strzelił na 2?
0
Watpie ze Malaga Bo malaga Stawia Busa i tyle A Real umie grac przeciw Autobusowi
0
Bez jaj on zasługuje na max 5mln
5
Ludzie wy macie jakas Paranoja Ze Real Trafi na Basel/Porto To juz sie robi nie normalne Jakos w tamtym sezonie Gralismy z Leverkuzen czy jakoś tak . Was najbardziej Boli ze Real wygrał LM .Taki jest Sport raz wygrywasz raz Przegrywasz
0
Mysle wygra ten Którego Zespół zajdzie dalej
0
Widac ze Anty Madrista ja bym chcial Real-Bayern Barcelona -Chelsea
0
Wolał bym to niz siedzieć na ławie
0
Atletiko gra u siebie czy na wyjezdzie?
0
Moze nie ma Najlepszego Zespołu Bo jest On w Hiszpani oraz w Niemczech ale Ich Liga jest rowniejsza i dlatego jest lepsza
0
do Remisu styka im 2;1
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty