0

No Dobrze napisałes Bóg jest tylko jeden Ani nie jest
Nim Ronaldo ani Messi juz nie Przeginaj nazywajac Messiego Bogiem BO to torche przegięcie

1

HAha chlopie Messi nie ma drużyny ma wielu dobrych zawodników kolo sb A Wy sie smialiscie ze Ronaldo z Grupy nie wyszedł Porównaj skład Portugali a Argentyny

0

Oby sie tylko nie zajechał bo gra co mecz boje sie ze wkącu zlapie kontuzje

0

kto powiedzial ze Modrić 60min i jak Bedzie wynik powiedzmy 2;0 to napewno Da zagral Ilara lub Khedira wiec nie liczył bym na to i zapewne jak wynik bedzie ustawiony to i Isko zejdzie

0

No niestety ale juz chyba po VP

0

VP vs Fanatic:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

0

Ta tam pierdolenie o dupie marlenie w Realu tez juz był tak samo jak i w PSG + my mamy zakaz transferowy wiec uznam ten artykuł jako plote

0

Brahimi nwm skąd sie wziol bo jakos szału nie robił

0

Przypominam ze zawodnicy graja nie Trener

0

Dzieciakem to ty jestem Sa faworytami durniu bo wygrali Lm

0

a co ci to robi? Bo ostatnio barca grała we wtorek teraz w Srode ten sam chuj

0

Chlopie widziałes kiedys Zidaan w akcji ,Wątpie To sie nie udzielaj to był Geniusz

0

Tak mało? jak wiekszosc z nich ma tyle tygodniowo

0

Gowno prawda tyle ci powiem jak Xavi gra słabo To LEci masa HEjt

0

Boze co za bul dupy Gole z dupy.... Te twoje Argumenty sa śmieszne Poprzeczka wez mnie nie rosmieszaj Bo widac Gimbaze

0

TO mialo byc śmieszne ta?

0

Pomoze ktos bo składam skład Hiszpanski w fife world no i nwm jak pomoc mam zrobic Take karty do 150k

2

Dobrze sie czujesz on lepszy od Xaviego z swoich najlepszych lat on jedynie buty czyscic bedzie mu mógł

0

Kto strzelił na 2?

0

Watpie ze Malaga Bo malaga Stawia Busa i tyle A Real umie grac przeciw Autobusowi

0

Bez jaj on zasługuje na max 5mln

5

Ludzie wy macie jakas Paranoja Ze Real Trafi na Basel/Porto To juz sie robi nie normalne Jakos w tamtym sezonie Gralismy z Leverkuzen czy jakoś tak . Was najbardziej Boli ze Real wygrał LM .Taki jest Sport raz wygrywasz raz Przegrywasz

0

Mysle wygra ten Którego Zespół zajdzie dalej

0

Widac ze Anty Madrista ja bym chcial Real-Bayern Barcelona -Chelsea

0

Wolał bym to niz siedzieć na ławie

0

Atletiko gra u siebie czy na wyjezdzie?

0

Moze nie ma Najlepszego Zespołu Bo jest On w Hiszpani oraz w Niemczech ale Ich Liga jest rowniejsza i dlatego jest lepsza

0

do Remisu styka im 2;1

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?