0

Jak Ancelotti nie bedzie głupi to zaskoczy Atletiko frmacja 4-4-2 bez Bale w 4-4-2 to ich pomoc to bedzie magia Kross/James/Isco/Modric Chyba nie ma lepszej pomocy na św jak dla mnie

0

Haha nie moge beki z wiekszosci tu ''Dla kibiców Realu jest ważniejsze zeby ronaldo był krolem strzelców niz trofea '' Ludzie w macie cos z deklem nie wiecie co pisac to piszecie głupoty a zarówno kibice Barcy jak i Realu sa tacy sami pojebani oczywiscie nie mowie o all ale o tej Gimbazie

2

chyba nie bedzie tego 10 do 0 i 6 goli messiego jak połowa tu gadała przed meczem

1

haha ''Strzelic granadzie 4 czy 5 goli to nie jest jakas wielka sztuka.'' Koles jestes zajebisty jak to nie jest sztuka to czemu nie grasz w piłke? pewnie jakis grubas siedzący przed kompem 24h

0

Wow wkacu normalnie ubrany a nie jakes kolorowe Garniaki

0

Tak patrze to Franacja ma naprawde niezły sklad + jeszcze
Pogba Moga namieszać na Euro w Francji

3

Widze ze tu pelno ludzi jedzie po Ronaldo ale on malo cos dzis symulował .Troche mnie irytuje Suarez bo tez symuluje i Macha rekami jak pojebany

2

Brawo i Piqe uratowali nam dupe w pierwszej polowie bo powinno byc z 3 ;1 jak nie 3;0

0

byl spalony przy golu bale czy nie bo nie ogladam

0

W ostatnim tak nie bylo podobna sytuacja do tej byla szybko strzelona bramka

0

Boze co ty za idiota jestes Nawet sprawy nie zna a sie wypowiada Idiota..

1

A jakes jakis z tych kanał na cyfrowy polast moze byc byle jaki jezyk

1

tam to premium gowno daje lepiej juz na onecie

0

Oj nie bądz taki pewien

0

A co ty mozesz o tym wiedziec .Zapewne nigdy nie zjesz w takej restałracji obiadu

0

Jak ich ugryzie beda jaj

2

Teraz najlepszym ekipa jest barca /Bayern ale Klubem to Real no i jak Real wróci do formy to on tez bedzie najlepszy na sw bo wkacu wygrali lige mistrzów

3

Wypalony czy nie wypalony to i tak jak dla mnie Zjada Rakiete . I tak jak dla mnie nie wypalony tylko przemęczony teraz mial troche przerwy to może wrócić w lepszej formie

0

Szukasz downie Dziury w całym nie masz o czym pisac to wypisujesz jakes brednie

0

jak to mialo by śmieszne to marni ci to wyszło

0

Bez jaj chlopie Bóg wiesz jake znaczeni to słowo ma? bo chyba nie Messi Jest swietnym graczem ale nie Bogiem bo to sport jest.

0

Kolejny który nie ma szacunku do Zawodników/klubów widac to po nicku Boze ten swiat na psy schodzi

0

Boze drogi Ludzie troche pokory Widze ze tu 80 procent tej strony to Gimbaza Jak widze take Teksty ,Dobrze ze w niedziele jest Iker ten ręcznik.Mamy w niedziele Manite .Messi to Bóg . I tym podobne ludzie ogarnijcie sie troche

0

Powiem ci tak patrząc na skład city to tam moze 5 zawodników jest Bardzo dobrych reszta to przecietni

0

Zamiast Bartry powinnien byc Varan No ale dobra

0

I czy myslisze ze jak te całe losowania by były ustawione w poprzedniej edycji Lm Real by trafił na Bayern to Idiota jestes

0

Jak Barcelona miałą Bayer Leverkusen to jakos nikt nie płakał .Czytac si ni da co 2 komentarz to hejty Lepiej sie zajac Barca

0

Boze Ludzie wy naprawde macie cos z deklem zamiast komentowac barcelone to co drugi komentarz Real vs Monaco boze...... czytac sie nie da Gibusów

0

Podobnie by mogło byc Neymar vs Hazard Tylko Hazard do Realu by musiał dojsc bo uwazam ze w Chelsea sie marnuje Choc zarówno jak i Hazard i Neymar marne szanse zeby Dorównali Messiemu,Ronaldo -Na takich 2 piłkarzy to do tego mozemy juz nie dożyć

0

Mysle ze Marne szanse ze pobije Bo to niecale 2 bramki na mecz a na 100 procent Forma mu spadnie nie wieże ze w takim Gazie bedzie grał prawie cały sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?