merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a jak by z 2 miejsca to na kogos by trafili?
0
czemu uwazasz ze Portugalia jest przereklamowana ktos ich uwaza za faworytów czy jak?
0
on chce zostac legendą barcy
0
niby 31 lat a 50 bramek w sezonie strzela:)
0
oglądałem :)))
0
Zna ktos jakis Fajny polski film podobny do Pitbul z 2016 ? o mafi ?
0
jak bysmy sprzedali to kogo niby do barcy bo jakos nie widze żadnego zawodnika na podobnym poziomie
0
.........................................................
0
Hmm a jak sprzedamy Neymara to kogo kupimy w jego miejsce ? Jak odejdzie to pewnie za nie wiecej niz 150milion
0
na jakim kanale mudial ?----------------- a cały rok. Był jedną z kluczowych postaci w Barcelonie. W dużej mierze jemu zawdzięczamy dublet oraz rewelacyjnie spisuje się na(((((( MŚ.)))
0
Hiszpania rozegrala dopiero 2 mecz i to dosyc słabymi rywalami :) i to samo np moze powiedziec Modric byl jedną z kluczowych postaci w realu w duzej mierze jemu zawdzieczamy lm, dobrze spisuje sie na Mś to samo mozemy powiedziec Rakitic Był jedną z kluczowych postaci w Barcelonie. W dużej mierze jemu zawdzięczamy dublet oraz rewelacyjnie spisuje się na Mistrzostwach europy . I wielu zawodników ma te same argumenty co Iniesta
0
rozumiem ze iniesta za dobry mecz z turkami ta?
1
Wygrana z Turcja jak dla mnie o niczym nie świadczy jak dla mnie Turki najgorsi na tym turnieju zobaczym jak Hiszpanie trafią na kogs lepszego
0
Wiecie moze czy kupie gdzies taki obraz jak sa w castoramie np jakis Nowy jork tylko zamiast tego np jakies fajna fotka Barcy ?
0
mam pytanie ten kanal Zdf zmienili nazwe czy jak bo cos znalesć(wiem ze schowali )
0
hmm a jak sie szuka recznie
8
Ludzie nie ogladajcie dzis polska vs niemcy w Polsacie tylko w tvp nie podbijajmy lomus** statystyk
0
da ktos linka ?
13
Słyszeliscie ze Polsat moze zablokowac te kanały na których leca mecze te niemiecke Jak to zrobią to bedzie komedia Generalnie z tymi swoimi cenami ich troche pojebał... Zeby placic 1250zl zeby puscić euro w Barze a 275tys złoty zeby zrobic strefe kibica oni sa pojeba... ni:)
0
ból dupy niesamowity co?
15
Fala Hejtu teraz .A tak do was skąd wiecie Jaką Messi ma osobliwość ? powiedzial swoje zdanie i tyle Wy uwazacie ze Ronaldo to pedał. a on uwaza ze Messsi nie ma osobliwosci proste. I teraz wyzywacie go od Pijaków narkomanów:))) dobry poziom
1
Vikings zajebiste:)
0
Dla Realu to dobrze lepiej wypoczną i nie będą narazeni na poważną kontuzje
0
Komentarz usunięty
0
gosciu chyba nie ten mecz ogladales Real sie lepiej prezentował w dogrywce niz Atletiko
0
ze niby kto tak powiedzial ?
0
w jakim sensie chodzi ci ze beznadziejny final ? Jak dla mnie jezeli chodzi o Emocje to był fajny finał .Lepszy niz z tamtego roku Barcy 3;1
0
lepiej kupywac przez strony internetowe polecam Zalando
1
Ale i tak uwazam ze Trap jest Lepszy od niego
0
Generalnie nie ma co gadac fajny meczyk :)