0

a jak by z 2 miejsca to na kogos by trafili?

0

czemu uwazasz ze Portugalia jest przereklamowana ktos ich uwaza za faworytów czy jak?

0

on chce zostac legendą barcy

0

niby 31 lat a 50 bramek w sezonie strzela:)

0

oglądałem :)))

0

Zna ktos jakis Fajny polski film podobny do Pitbul z 2016 ? o mafi ?

0

jak bysmy sprzedali to kogo niby do barcy bo jakos nie widze żadnego zawodnika na podobnym poziomie

0

.........................................................

0

Hmm a jak sprzedamy Neymara to kogo kupimy w jego miejsce ? Jak odejdzie to pewnie za nie wiecej niz 150milion

0

na jakim kanale mudial ?----------------- a cały rok. Był jedną z kluczowych postaci w Barcelonie. W dużej mierze jemu zawdzięczamy dublet oraz rewelacyjnie spisuje się na(((((( MŚ.)))

0

Hiszpania rozegrala dopiero 2 mecz i to dosyc słabymi rywalami :) i to samo np moze powiedziec Modric byl jedną z kluczowych postaci w realu w duzej mierze jemu zawdzieczamy lm, dobrze spisuje sie na Mś to samo mozemy powiedziec Rakitic Był jedną z kluczowych postaci w Barcelonie. W dużej mierze jemu zawdzięczamy dublet oraz rewelacyjnie spisuje się na Mistrzostwach europy . I wielu zawodników ma te same argumenty co Iniesta

0

rozumiem ze iniesta za dobry mecz z turkami ta?

1

Wygrana z Turcja jak dla mnie o niczym nie świadczy jak dla mnie Turki najgorsi na tym turnieju zobaczym jak Hiszpanie trafią na kogs lepszego

0

Wiecie moze czy kupie gdzies taki obraz jak sa w castoramie np jakis Nowy jork tylko zamiast tego np jakies fajna fotka Barcy ?

0

mam pytanie ten kanal Zdf zmienili nazwe czy jak bo cos znalesć(wiem ze schowali )

0

hmm a jak sie szuka recznie

8

Ludzie nie ogladajcie dzis polska vs niemcy w Polsacie tylko w tvp nie podbijajmy lomus** statystyk

0

da ktos linka ?

13

Słyszeliscie ze Polsat moze zablokowac te kanały na których leca mecze te niemiecke Jak to zrobią to bedzie komedia Generalnie z tymi swoimi cenami ich troche pojebał... Zeby placic 1250zl zeby puscić euro w Barze a 275tys złoty zeby zrobic strefe kibica oni sa pojeba... ni:)

0

ból dupy niesamowity co?

15

Fala Hejtu teraz .A tak do was skąd wiecie Jaką Messi ma osobliwość ? powiedzial swoje zdanie i tyle Wy uwazacie ze Ronaldo to pedał. a on uwaza ze Messsi nie ma osobliwosci proste. I teraz wyzywacie go od Pijaków narkomanów:))) dobry poziom

1

Vikings zajebiste:)

0

Dla Realu to dobrze lepiej wypoczną i nie będą narazeni na poważną kontuzje

0

Komentarz usunięty

0

gosciu chyba nie ten mecz ogladales Real sie lepiej prezentował w dogrywce niz Atletiko

0

ze niby kto tak powiedzial ?

0

w jakim sensie chodzi ci ze beznadziejny final ? Jak dla mnie jezeli chodzi o Emocje to był fajny finał .Lepszy niz z tamtego roku Barcy 3;1

0

lepiej kupywac przez strony internetowe polecam Zalando

1

Ale i tak uwazam ze Trap jest Lepszy od niego

0

Generalnie nie ma co gadac fajny meczyk :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?