0

Grunt by dwiema bramkami

0

no dokładnie ////

0

Oczywiscie ze bede ZA Borussia bo mam w Legie wyj.... I Nawet nie próbowałem biletu kupić . Wafelku ...i Grunt by sie hajs zgadzał :)

0

sugeruje sie takim czymś ze jak oglada sie Legie to oczy bolą z Taka obroną to oni se moga. Ze oni sa w tym Lm to jest jedno wielkie nie porozumienie

0

jak oni od Beniaminka dostaja 3;1 a co dopiero od borussi stawiam 4;1 dla borrusi

0

nie lepiej isc w hendicup ? np Legia vs Borussia (-1) to masz kurs z 1.90

0

Warto Zwrócić uwage na Mu z Feyenoord niezly kurs

0

Co myślicie o Leonie W Polskiej reprezentacji . Ja tam sie osobiście z tego ciesze kozak z niego jest i to młody

0

Ludzie macie jakis sposób na nerwy bo jutro mam egzamin na prakwo (jazda) i juz mi powoli pikawa bije coraz szybciej

2

Jak to sie mówi ''Z gówna nie ukręcisz bata'' Wiec nie powiedzial bym ze jest bez talenciem Powiedział bym ze dostał mniejszy talent od messiego a nadrobił to pracą

3

a i tak pewnie bedzie doganiał Messiego i Ronaldo w fifie znając fife

0

handicup Borussia Dortmund (-1) to znaczy ze na start maja bramke w plecy tak jak by. Czyli musza wygrać np 2;0 ta?

0

wie ktos jak Gra ten Feynooord ? bo w meczu z Man Utd co duzy kurs na Man 1.80

1

mam wrazenie ze tu większość mysli ze na te przerwy reprezentacyjne oni ida piechotą No prosze was oni Latają prywatnymi samolotami + mieli dobre pare dni odpoczynku i w reprezentacji oni tez nie grali 4meczy w tygodniu .Wiec nie spychajcie na przerwe reprezentacyjną

0

no ale nie w 3 kolejce i nie odrazu połowie składu

2

czyli obejrzymy dzis Messiego i Suareza

1

chyba logiczne ze forma rosnie jak wygrali 4;0 z trudnym rywalem

0

kto ma borussie w kuponie ? dobra tera po kuponie 2;1 dla sevili

0

normalnie by tu 20 osób pytalo o skład i 20 osób by wklejało sklad

0

teraz widze ze tu nawet ludzi składy nie opchodzą na dzisiejszy mecz

0

kufa co ta Borussia na kuponie ich mam

0

jak zaczeles wymieniac to mogles tego i teog wymienic

0

długo nad tym myślałeś ?

0

no nwm czy grali słabo jak wygrali 5;2 a mogli równie wygrac 7;2

1

dla cb gra dobra to zapewne tylko jak barca gra

0

1;0 dla las palmas

0

oby tak dalej bo mam remis lub las palmas

8

fajna historia

8

4,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

1

Morata jeszcze młody jest:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?