merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grunt by dwiema bramkami
0
no dokładnie ////
0
Oczywiscie ze bede ZA Borussia bo mam w Legie wyj.... I Nawet nie próbowałem biletu kupić . Wafelku ...i Grunt by sie hajs zgadzał :)
0
sugeruje sie takim czymś ze jak oglada sie Legie to oczy bolą z Taka obroną to oni se moga. Ze oni sa w tym Lm to jest jedno wielkie nie porozumienie
0
jak oni od Beniaminka dostaja 3;1 a co dopiero od borussi stawiam 4;1 dla borrusi
0
nie lepiej isc w hendicup ? np Legia vs Borussia (-1) to masz kurs z 1.90
0
Warto Zwrócić uwage na Mu z Feyenoord niezly kurs
0
Co myślicie o Leonie W Polskiej reprezentacji . Ja tam sie osobiście z tego ciesze kozak z niego jest i to młody
0
Ludzie macie jakis sposób na nerwy bo jutro mam egzamin na prakwo (jazda) i juz mi powoli pikawa bije coraz szybciej
2
Jak to sie mówi ''Z gówna nie ukręcisz bata'' Wiec nie powiedzial bym ze jest bez talenciem Powiedział bym ze dostał mniejszy talent od messiego a nadrobił to pracą
3
a i tak pewnie bedzie doganiał Messiego i Ronaldo w fifie znając fife
0
handicup Borussia Dortmund (-1) to znaczy ze na start maja bramke w plecy tak jak by. Czyli musza wygrać np 2;0 ta?
0
wie ktos jak Gra ten Feynooord ? bo w meczu z Man Utd co duzy kurs na Man 1.80
1
mam wrazenie ze tu większość mysli ze na te przerwy reprezentacyjne oni ida piechotą No prosze was oni Latają prywatnymi samolotami + mieli dobre pare dni odpoczynku i w reprezentacji oni tez nie grali 4meczy w tygodniu .Wiec nie spychajcie na przerwe reprezentacyjną
0
no ale nie w 3 kolejce i nie odrazu połowie składu
2
czyli obejrzymy dzis Messiego i Suareza
1
chyba logiczne ze forma rosnie jak wygrali 4;0 z trudnym rywalem
0
kto ma borussie w kuponie ? dobra tera po kuponie 2;1 dla sevili
0
normalnie by tu 20 osób pytalo o skład i 20 osób by wklejało sklad
0
teraz widze ze tu nawet ludzi składy nie opchodzą na dzisiejszy mecz
0
kufa co ta Borussia na kuponie ich mam
0
jak zaczeles wymieniac to mogles tego i teog wymienic
0
długo nad tym myślałeś ?
0
no nwm czy grali słabo jak wygrali 5;2 a mogli równie wygrac 7;2
1
dla cb gra dobra to zapewne tylko jak barca gra
0
1;0 dla las palmas
0
oby tak dalej bo mam remis lub las palmas
8
fajna historia
8
4,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
1
Morata jeszcze młody jest:)