merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mam takie pytanie z czego wy jestescie tacy podnieceni ? Jak to zwykly przeciętniak Moge sie założyc ze 95% ludzi na tej stronie nawet nie widzialo jak gra puścili se jakis filmik na YT i zajarani jak byśmy kupili chu wie kogo:))))))))))
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
4
arda jest teraz lepszy jak on od roku nic nie prezentuje
0
jaki serial??????
0
hmm tylko ronaldo ma farta inni nie graja tak?
0
Komentarz usunięty
0
Watpie //////////
1
a co maja powiedzieć fani Gry o tron pewni dopiero w kwietniu
1
mowil ci????????????????????????? chyba za duzo .WP
0
Miałem nadziej obejrzeć w akcji nasz nowy nabytek ale chyba cos sie nie uda
0
ta na pewno przez wzgląd na Emeryego jak PSG sianem sra
0
Ludzie wy myslicie ze tu niebylo tak jak polska by grala z argentyna ?
0
Czemu cr 11 ????????????
0
Hmm a czemu cr11
2
2004 Portugalia vs Grecja finał ME I prosze cie nie poròwnuj reprezentacji portugali a Argentyny zobacz Jake w argentynie masz nazwiska a w portugali jest ronaldo pepe nani ktorzy maja +30lat
2
a co mial plakac jak chcial zostac trenerem wiedzial co go czeka
0
jak on jest nieudacznikem to kim ty jestes?
3
Jak mozna przegrac 3 finały mając taki skład?
0
Jak dla mnie cope dosyc nudne bo tam jest zbyt mało druzyn na tym poziomie
0
z internetu :)))))))))))))
0
a co mam isc teraz do księgarni ksiązke kupic
2
Poleci ktos jakis serial dobry ogladalem . Gre o tron.TWD .Vikings .Rey Donovan .Skazanego na śmierc .The 100 .Flash.Spartakusa /
0
jaki gatunek filmu lubisz?
0
tylko ze klauzula ponoć 25milion sporo dosyc
0
cos ci nie pykło bo 4;0 na Bernabeu było
8
jak ma umowe to muszą mu płacić
0
napisy bylem na napisach i zajebiscie glos Ragnara na dubling chuj o jest:
0
no no bartra tak:) on sie nadaje;)
0
i rozumiem ze Bartra ma go zastąpić ?
0
oni go nie kupia nwm czy widzisz ale oni nie kupuja juz zawodników powyżej 25 roku zycia:)