0

to co oni graja to jest tragedia :0 nie no moze nie 15 ale te 10 bram w dwu meczu bankowo

1

boze jak Legia trafi na Real lub na Barce to z 13-15 do 0 w dwu meczu gwarantowany

0

no ta ale to nie jest ta dawna brazylia oni sa w średniej formie a kurs na Argentyne 5zl kusi

0

Jak myślicie Argentyna ma szanse z Brazylia w siatke bo zjebisty kurs jest

0

gra tu ktos w metina priva jakiegos szukam dawno nie gralem i nwm jakie sa teraz na topie servy gralem w vmt2 ravie.

5

uwazaj bo jeszcze przeczyta

0

no tak ale i tak zawodnik podejmuje ostateczna decyzje

0

Jes ktoś z okolic Gdyni i poleci jakiś Internet tak Max do 70-80zl za ms

0

nie sadze zeby Jose z ławki realu sie przenosił na ławke PSG

2

Zna ktos jakas strone gdzie moge kupic najlepiej zegarek przez neta

0

na lewej moze grać tez danilo :)

7

bo oni tak naprawde nie potrzebują żadnych transferów

0

widac ze juz nie masz o czym pisac

0

te 50-60mln to pewnie wymysł mediów

0

jak bu chcieli kogos naprawde kupic to by kupili:0

0

hmm troszkę nie kumama tego transferu bo juz zapewne nie zrobimy żadnego transferu pomocników mamy sporo hmm nie lepiej bylo sprowadzic kogos dobrego na prawą obrone ? lub atak

0

nie wiesz ze tak jest zawsze:) jak by do Realu za te cene poszedł to tu by była karuzela smiechu

0

a Myszke tak do 150 zl to chyba najlepiej brac rivala 100 co nie?

0

Poleca ktos jakas podkładka do Cs do 60 zl?

0

Prześwietlenie mu mogłes zrobic Ostatnio Koledze tez pad pies nagle to sie okazało ze sąsiad strzelał do niego z wiatrówki i tak gdzies kolo serca dostal i pad po paru minutach

0

W cs grales ? tą myszką ?

0

ma ktos rivala 100>? black ?

0

z Dunga oni nic nie wygrają :) to co oni teraz graja to jest Tragedia :0

0

https://www.youtube.com/watch?time_continue=227&v=jm6loGj-gY0 kozak :) Jose

0

https://www.youtube.com/watch?time_continue=227

0

teraz to zes gościu dowalil Kibice Realu i barcy sa tacy sami Są kibice na poziomie no i dno .

0

Z duglase to tez znajdziesz dobry filmik jake on to ma zagrania:) tak z 5 meczów Romy obejrzałem to jakos niczym sie nie wyróżniał no ale Zobaczymy jak to z nim wyjdzie

1

jak sie nazwisko liczylo to czemu ten węgier wygral? a no tak sory zapomniałem On jest bardziej sławny od ronaldo a to głuptas ze mnie no normalnie wstyd mi za siebie

0

za duglasa zaplacili jakos 7m

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?