merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to co oni graja to jest tragedia :0 nie no moze nie 15 ale te 10 bram w dwu meczu bankowo
1
boze jak Legia trafi na Real lub na Barce to z 13-15 do 0 w dwu meczu gwarantowany
0
no ta ale to nie jest ta dawna brazylia oni sa w średniej formie a kurs na Argentyne 5zl kusi
0
Jak myślicie Argentyna ma szanse z Brazylia w siatke bo zjebisty kurs jest
0
gra tu ktos w metina priva jakiegos szukam dawno nie gralem i nwm jakie sa teraz na topie servy gralem w vmt2 ravie.
5
uwazaj bo jeszcze przeczyta
0
no tak ale i tak zawodnik podejmuje ostateczna decyzje
0
Jes ktoś z okolic Gdyni i poleci jakiś Internet tak Max do 70-80zl za ms
0
nie sadze zeby Jose z ławki realu sie przenosił na ławke PSG
2
Zna ktos jakas strone gdzie moge kupic najlepiej zegarek przez neta
0
na lewej moze grać tez danilo :)
7
bo oni tak naprawde nie potrzebują żadnych transferów
0
widac ze juz nie masz o czym pisac
0
te 50-60mln to pewnie wymysł mediów
0
jak bu chcieli kogos naprawde kupic to by kupili:0
0
hmm troszkę nie kumama tego transferu bo juz zapewne nie zrobimy żadnego transferu pomocników mamy sporo hmm nie lepiej bylo sprowadzic kogos dobrego na prawą obrone ? lub atak
0
nie wiesz ze tak jest zawsze:) jak by do Realu za te cene poszedł to tu by była karuzela smiechu
0
a Myszke tak do 150 zl to chyba najlepiej brac rivala 100 co nie?
0
http://procpu.pl/p/1723/8420/steelseries-qck-rozmiar-l-podkladki-gaming-strefa-gracza.html o te podkładka wam chodzi ta?
0
Poleca ktos jakas podkładka do Cs do 60 zl?
0
Prześwietlenie mu mogłes zrobic Ostatnio Koledze tez pad pies nagle to sie okazało ze sąsiad strzelał do niego z wiatrówki i tak gdzies kolo serca dostal i pad po paru minutach
0
W cs grales ? tą myszką ?
0
ma ktos rivala 100>? black ?
0
z Dunga oni nic nie wygrają :) to co oni teraz graja to jest Tragedia :0
0
https://www.youtube.com/watch?time_continue=227&v=jm6loGj-gY0 kozak :) Jose
0
https://www.youtube.com/watch?time_continue=227
0
teraz to zes gościu dowalil Kibice Realu i barcy sa tacy sami Są kibice na poziomie no i dno .
0
Z duglase to tez znajdziesz dobry filmik jake on to ma zagrania:) tak z 5 meczów Romy obejrzałem to jakos niczym sie nie wyróżniał no ale Zobaczymy jak to z nim wyjdzie
1
jak sie nazwisko liczylo to czemu ten węgier wygral? a no tak sory zapomniałem On jest bardziej sławny od ronaldo a to głuptas ze mnie no normalnie wstyd mi za siebie
0
za duglasa zaplacili jakos 7m