0

i za co on ma dostac nagrode za gola z Barca? puki co nic nic nie wygral a statystyki ma take se Napewno to nie jest gracz na miano złotej piłki

0

hmm city to ogórki ta ?

1

hmm czemu taki bul dupy tu jest jak dla mnie najsłabszym rywalem jest Bayern tam jak dla mnie oni sie tylko wydaja mocni w tamtym roku dostali od barcy 2 lata temu dostali od realu z befika ledwo ledwo no i nic specialnego nie graja a city może zaskoczyć bo tak praktycznie została im tylko Lm .hmm i ze atletiko jest take zajebiste tez bym nie powiedzial to po prostu barcelona byla chujo...

15

akurat na pensje messiego

0

Puki co ten mecz nudy w chu***

0

nie ma co ale ławką to możemy straszyć

0

jak by mieli wiecej pkt to czemu nie zasługują ?

0

jak ma luis dostac za slowa zawieszenie to suarez za kopa powinnien dostac zawieszenie zeby bylo sprawiedliwie

2

jak go zawiesza to i suareza powinni zawiesic

0

to niech alaba urośnie to by nie dostał. kryminałem było nie uznanie gola Bale i Brak karnego na Messim ten sedzia to .......

0

O panie teraz tu kazdy pindoli ze im nie zalezalo bo widzieli ile pkt maja przewagi co za pierdolenie Dawali z sb 100 tyle ze po prostu no nie udalo sie boze to Gran Derbi serio myslicie ze dawali z sb 50% z odwiecznym rywalem?

0

jak można byc takim zjebanym sedzią

1

Wawrzyniak pewnie by lepiej te karne strzelal

1

gorzej by bylo jak by takiego nie trafili i by przegrali mecz

0

to sie teraz uśmiałem

0

w tamtym roku dali rade

2

Vidal narazie jeszcze nic nie pokazal

0

hmm to samo moze powiedziec Real tam gdzie my tam barca i oczywiscie cene podbija.

0

najbardziej to sie chyba poje ter stegen

1

bez szału oddcinek ciekawe co z Rollo bedzie

0

no i Luis moze nagle kogos ujebać i pół roku bay bay:)

0

tylko wiesz nie Teraz jestesmy mocni ale za tydzien mozemy byc w pipce np jak Piqe dostanie kontuzji + busi to cos mi sie wydaje ze byli byśmy w dupie....

7

watpie ze to kibice

0

hmm nwm czy za zauważyliście ale Ronaldo pobiegł odrazu do Trenera cos sie zmienia ;/ hmm no i o dziwo dobra powiem to ładnie grał :/ nie ma co:/ te 2 ostanie mecze to ma ode mnie +

2

Po co ten temat? TO chyba logiczne Ronadlo 31lat Neymar 24 nie ma co sie zastanawiac

0

................................

0

Ja chce finał z Realem to by byl finał:)

1

4;0 z bilbao tez nik sie nie spodziewal :)

2

nie licz nigdy do przodu :)

0

a jak to wygląda z min? baleja to chyba z pol sezonu nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?