merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i za co on ma dostac nagrode za gola z Barca? puki co nic nic nie wygral a statystyki ma take se Napewno to nie jest gracz na miano złotej piłki
0
hmm city to ogórki ta ?
1
hmm czemu taki bul dupy tu jest jak dla mnie najsłabszym rywalem jest Bayern tam jak dla mnie oni sie tylko wydaja mocni w tamtym roku dostali od barcy 2 lata temu dostali od realu z befika ledwo ledwo no i nic specialnego nie graja a city może zaskoczyć bo tak praktycznie została im tylko Lm .hmm i ze atletiko jest take zajebiste tez bym nie powiedzial to po prostu barcelona byla chujo...
15
akurat na pensje messiego
0
Puki co ten mecz nudy w chu***
0
nie ma co ale ławką to możemy straszyć
0
jak by mieli wiecej pkt to czemu nie zasługują ?
0
jak ma luis dostac za slowa zawieszenie to suarez za kopa powinnien dostac zawieszenie zeby bylo sprawiedliwie
2
jak go zawiesza to i suareza powinni zawiesic
0
to niech alaba urośnie to by nie dostał. kryminałem było nie uznanie gola Bale i Brak karnego na Messim ten sedzia to .......
0
O panie teraz tu kazdy pindoli ze im nie zalezalo bo widzieli ile pkt maja przewagi co za pierdolenie Dawali z sb 100 tyle ze po prostu no nie udalo sie boze to Gran Derbi serio myslicie ze dawali z sb 50% z odwiecznym rywalem?
0
jak można byc takim zjebanym sedzią
1
Wawrzyniak pewnie by lepiej te karne strzelal
1
gorzej by bylo jak by takiego nie trafili i by przegrali mecz
0
to sie teraz uśmiałem
0
w tamtym roku dali rade
2
Vidal narazie jeszcze nic nie pokazal
0
hmm to samo moze powiedziec Real tam gdzie my tam barca i oczywiscie cene podbija.
0
najbardziej to sie chyba poje ter stegen
1
bez szału oddcinek ciekawe co z Rollo bedzie
0
no i Luis moze nagle kogos ujebać i pół roku bay bay:)
0
tylko wiesz nie Teraz jestesmy mocni ale za tydzien mozemy byc w pipce np jak Piqe dostanie kontuzji + busi to cos mi sie wydaje ze byli byśmy w dupie....
7
watpie ze to kibice
0
hmm nwm czy za zauważyliście ale Ronaldo pobiegł odrazu do Trenera cos sie zmienia ;/ hmm no i o dziwo dobra powiem to ładnie grał :/ nie ma co:/ te 2 ostanie mecze to ma ode mnie +
2
Po co ten temat? TO chyba logiczne Ronadlo 31lat Neymar 24 nie ma co sie zastanawiac
0
................................
0
Ja chce finał z Realem to by byl finał:)
1
4;0 z bilbao tez nik sie nie spodziewal :)
2
nie licz nigdy do przodu :)
0
a jak to wygląda z min? baleja to chyba z pol sezonu nie ma